Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 71 arası toplam 71 sonuç

Konu: Fenerbahçe Kariyeri; OLMAZSAN OLMAZ SEFA AĞABEY | 5. Sezon

Hocam, her yeni sezona girdiğinizde taktikte değişiklikler yapıyormusunuz? Bu arada kariyer güzel

Quote Originally Posted by EF10 View Post
    Hocam, her yeni sezona girdiğinizde taktikte değişiklikler yapıyormusunuz? Bu arada kariyer güzel
    1. sezonumdan bu yana kulladındığım 4-1-2-3 ya da 4-1-2-2-1 diyebileceğimiz 4-3-3 varyasyonu var, hala da taktiklerimin arasında, 2. sezondan Kagawa'nın transferinden sonra Alexli Fenerbahçe'nin standardı olan 4-5-1 i kullanıyorum genelde. Birde regenlerin mevki yoğunluklarına göre 3. bir taktik oluşturuyorum 4-4-2 oluyor genelde (asimetrik, baklava vs. )

Final döneminden dolayı, paylaşımlar biraz sekteye uğradı, takipte kalın yakında başlıyorum.

Tranferin son günlerinde Ajer'i 30 milyon + Bruma karşılığında Barcelona'ya sattık.

Deplasmanda Son Şampiyona karşı güzel bir galibiyet aldık, Kadıköyde tur atlayacağımızı umuyorum.

İçeride Galatasaray'a karşı rahat bir galibiyet aldık.

ZTK da buraya kadarmış, içeride, dışarıda rakibimizi yenemedik.

Olmadı.

Ortada geçen maçta galip gelen taraf olduk.

NAMALUP LİG ŞAMPİYONU FENERBAHÇE!

Sezon öncesi İrlanda'nın Sligo Rovers klübü ile pilot klüp anlaşması imzaladık.

Şampiyonlar Liginde ilerleyemeyişimizin sebebi olarak Tecrübe eksikliğini görüyorum bu sebeple takıma bu yönde bir kaç katkı yaparak kadroyu koruyup yola devam edeceğim.

Arsenalli yıldızı bedelsiz olarak Transfer ettik.

Bir İngiliz Efsanesi daha Fenerbahçe'mizde.

Genç Enes Ünal'ı sezon sonuna kadar Kiraladık.

Ek olarak Barcelona alt yapısındın genç regen i alt yapımıza kazandırdık.

Sağ Bek pozisyonuna bir oyuncu alıp transferi kapatmayı planlıyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Takipteyim.

M.City'den geçen sezon transfer ettiğimiz Azzaoui, 45 milyon $ lık ( tamamı nakit ) transfer etme bedelinin aktif eden Bayern'e transfer oldu. Kendisini geçen sene yakalış 25 milyon $ nakit kalanı 48 ay taksitle olmak üzere yaklaşık 45 milyon $ a transfer etmiştik.

5 milyon $ nakit kalanı 48 ay taksit olmak üzere 11 milyon $ 'a Mateo Kovacic'i Fenerbahçemize kattık.

Sanırım kazık yedim. Kaan Ayhan'ı Westham dan ayırmak için 30 milyon $ 'a yakın para ödedim. Üstüne saolsun Futbol direktörümüz takıma 2.6 milyon $'a Alpaslan Öztürk'ü kattı.

Süper Kupa rakibimiz Konyaspor

Nesil
    2014

Bayern maçı çok trajik olmuş. Yalnız çok transfer yapıyorsun
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Bayern maçı çok trajik olmuş. Yalnız çok transfer yapıyorsun

Haklısın, eskiden kalma bi alışkanlık.

Giden oyuncularımızdan Thiago Maia'yı da 22.5 milyon $ 'a nakit olarak Dortmund'a sattık. Anlaşma gereği klübüe extradan 22 milyon $ daha gelir gelebilir.

TRANSFER ÖZETİ

Bugüne kadar, değerli fikir ve görüşlerinizle kariyerime verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederim. Kariyere devam etmeyeceğim.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri