Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 71 sonuç

Konu: Fenerbahçe Kariyeri; OLMAZSAN OLMAZ SEFA AĞABEY | 5. Sezon

Default Fenerbahçe Kariyeri; OLMAZSAN OLMAZ SEFA AĞABEY | 5. Sezon

İsmail KARTAL'ın istifasının ardından boşalan Teknik Direktörlük koltuğuna 1993 doğumlu bir çocuk getirildi.

G.Terraneo'nun İlker Gürer isimli bu genç delikanlı'yı nereden bulduğu ve niye göreve getirdiği merak konusu.

Fenerbahçe Tribün sözcüsü ve amigosu Yücel Aslan; Bir yaşımıza daha girdik. 22 yaşında genç delikanlı bir kardeşimiz Fenerbahçe gibi bir camiaya Teknik Direktör olabiliyor artık. Önümüzdeki günlerde neler olacağını göreceğiz. Nani'li Robin Van Persie'li kadro kurup 22 yaşında bir çocuğa emanet etmekte anca bizim ülkemizde olur zaten. Dedi.

Taraftar geceleri rahat uyuyamıyor..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110128 Okudum, kabul ediyorum

ÖNEMLİ NOT: Kariyerimi foruma taşımaya bugün karar verdim. Şuan oyunda ilk sezonu bitirdim ve transfer dönemindeyim. Bu sepeten ötürü geçmişe dönük ss ler adım. Derbi ve Avrupa maçlarının sonuçlarını görsel olarak burada paylaşacağım. Diğer maçlar ve olaylar SADECE 1 sezon'a mahsus olamak üzere yazılı olarak yer alacak (2 sezon paylaşımlarında daha detay ve net görsel kullanmayı planlıyorum).

Genç Menajer'i tanıyalım.

22 Yaşında Terraneo'dan gelen teklif sonrası steamda 100 TL verip pc başında menajerlik oynayacağına üniversiteyi son sınıfta bırakıp Fenerbahçe'nin yani hayallerinin başına geçti.

Uluslar arası Pro lisanslı sahibi Yarı Profesyonel bir karakterle kariyeri açmış bulunmaktayım.

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar Hocam

Coaching staff kadromuzu tamamen yeniledik.

Maçlarda 4-3-3 sistemini kullanacağız. Transfer yapmadan sezona başlamaya karar verdim. (Taktik SS'i 2. sezonda alındı ancak kullandığım roller ve oyun anlayışında bir değişiklik yok)

HAZIRLIK MAÇLARI

Sloven Bratislava 1-3 FENERBAHÇE
    Munchen Lions 1-0 FENERBAHÇE
    Dundee 0-2 FENERBAHÇE
    Gelsenkirchen 2-2 FENERBAHÇE

Nani, Fernandao, Markovic 3 lüsü oldukça etkili, Persie'nin kadroya katılması ile Nani, RVP, Markovic 3 lüsü Avrupa standartlarında olacağına inanıyorum ek olarak Fernandao ve Volkan yeterli 2 rotasyon oyuncusu, ancak topa sahip olma konusunda sıkıntılar yaşıyoruz.

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3. TUR ELEMELERİNDE RAKİBİMİZ FRANSIZ TEMSİLCİSİ MONACO.

Deplasmanda alınan 2-1 lik galibiyet turu garantiledi diyebilirim. Ancak Kjaer-Alves ikilisi önde baskı sırasında ağır aklıyorlar. Caner'in kırmızı kartı ise yapılan gereksiz 2 faul yüzünden oldu.

Takımın hücum hattı çok iyi ritmi tutturduklarında durdurulabileceklerini zannetmiyorum. Evimizde aldığımız 2-1 lik galibiyet güzel ancak, topa sahip olma konusunda sıkıntı çekiyoruz ve aşırı derecede gereksiz fauller yapıyoruz.

Maç sonrasında yönetimden anlayış değişikliği istedim.

Tanınmış futbolcuları transfer etme'nin yanına ek olarak, gençlere önem verme, topa sahip olan hücum futbolu felsefelerini de eklettirdim. Hücum futbolunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum ancak topa sahip olma konusunda sıkıntılar yaşıyoruz.

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Onaylanmıştır. Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Başarılar hocam
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar Hocam
    Teşekkürler

Ankara D.Spor 2-4 FENERBAHÇE

Son hazırlık maçı galibiyetinin ardından lige Deplasmanda alınan 2-1 lik Kayserispor galibiyeti ile başlıyoruz. Şampiyonlar ligi En iyiler play-off maçlarında guruplara kalmak için geçmemiz gereken rakibimiz ise Hollanda temsilcisi
    AJAX.

Lazar Markovic'in 3 dakika da açtığı perdeyi Persie ile 70 de kapatıyoruz. Agresif ve etkili bir oyunlar Ajax'ı Kadıköy'den eli boş gönderiyoruz.

Sezonun ilk derbisi olan Kadıköy'deki Galatasaray maçı

Agrasif hücum anlayışımız ve etkili ileri ucumuz sayesinde ilk derbi maçımı kazanıyorum.

Ecel terleri döktüğüm dakikalar olsa da Persie'nin 52 de gelen golü ile adımızı Şampiyonlar Ligi gruplarına yazdırıyoruz.

ŞAMPİYONLAR LİGİ E GRUBU
    O.Lyon
    FENERBAHÇE
    Juventus
    Shaktar Donetsk

SÜPER LİG
    Antalyaspor 2-3 FENERBAHÇE
    FENERBAHÇE 1-0 Sivasspor

RÜYA GİBİ BİR BAŞLANGIÇ!!

Lyon maçının yorgunluğunun üstüne içeride Eskişehir'i ağırlıyoruz.

Son vuruşlardaki başarızılığımızın sonucunda Eskişehir kadıköy'den puanla ayrılıyor. Deplasmanda Rizespor'u 2-0 la geçerek Kadıköy'de İtalyan devini ağırlamaya hazırlanıyoruz

Hırvatistan takımlarından Dinamo Zagreb ile pilot klüp bağlantısı kurduk. Ek olarak; Kjaer/Alves, Kjaer/Ba ikililerine yeterince güvenemediğimden Hollandalı milli futbolcu Ron Vlaar ile sözleşme imzaladık. Kendisi devre arası takıma katılacak.

Juventus mağlubiyetinin ardından içerde Konya berbarliği ve Deplasmanda Beşiktaş galibiyeti alıp Shaktar maçı hazırlıklarına başlıyoruz.

Juventus maçı sonrası rotasyona gidip elimde tam olarak ne var ne yok görmek istedim. Markovic'in attığı golü koruyamadık.

Deplasmanda gelen Beşiktaş galibiyeti ile moralleniyoruz.

Şampiyonlar Liginde işler istediğimiz gibi gitmiyor.

Shaktar'ın ardından bir darbe de ligde Kasımpaşa'dan yiyoruz.

Deplasmanda Akhisar'ı 5-0 gibi net bir skorla geçiyoruz. Takımın başında çıktığım 22. müsabakada ilk defa topa sahip olma konusunda etkiliyiz. İstediğimiz hücum eden, topa ve oyuna hakim futbolu umarım artık sahalarda gösterebiliriz.

Ukrayna'da Shaktar'a konuk oluyoruz. Berabere biten maç sonunda grupta Juventus lider, 4 puanla 2. sıradayız.

FENERBAHÇE EVİNDE YİNE KAYIP!

Eski futbolcumuz Genç Fenerli lakaplı Semih Şentürk; Kadıköy'de boş geçmiyor. Ankara'da Osmanlıspor'u 2-1 ile geçerek nefes alıyoruz. Önümüzde zorlu Lyon maçı var.

Juventus Gruptan çıkmayı garantilerken Shaktar 2. sırada ve rahat bir konumda. 5 puanda iki takım olarak riskli bir durumdayız.

Hafta sonu olan lig maçında kötü bir oyunla içerde MİY ile 1-1 berabere kalıyoruz.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
    Elazığspor
    İnegölspor
    Gaziantepspor
    FENERBAHÇE

ŞL ve lig maçlarında yorulmuş olan oyuncuları dinlendirme amacıyla takımın büyük çoğunluğunda rotasyona gittik.

İçeride Elazığspor'u 3-0 yenerek gruba güzel bir başlangıç yaptık. Kupa maçı sonrası deplasmanda Gençlerbirliği'ni 1-0 ile geçtik ve İtalya'ya kader maçımıza doğru yola çıktık.

Ezdi geçtiler. Averajla grubu 3. bitirip Avrupa ligi'ne kaldık.

Uzun bir aradan sona içeride Trabzonspor'u 2-1 malup ederek 3 puan alıyoruz.

ZTK'da İnegölspor'u deplasmanda 3-1 ile geçiyoruz. Lig'de Gaziantep'i deplasmanda 4-1 gibi bir net skorla geçerken ZTK daki karşılaşmamızda ise 2-2 berabere kalıyoruz. Peşi sıra gelen içeride 3-1 lik Bursaspor galibiyeti, ZTK'da 2-0 lık İnegölspor galibiyeti sonrası ligde Kayseri deplasmanında ile 1-1 berabere kalıp ZTK Elazığspor maçından 1-0 lık galibiyetle ayrılıp Türk Telekom Arena'da Galatasaray'ın rakibi oluyoruz.
    Last edited by ilkeri : 23.Kasım.2015 at 05:50

İLK YARI NOTLARI

19 Eylül 2015 Eskişehir maçından bu yana (2-2) Fenerbahçe kadıköy'de galibiyet alamıyor.
    juve 1-2
    konya 1-1
    shaktar 0-1
    kasımpaşa 0-1
    başakşehir 0-3
    O.lyon 3-3
    MİY 0-0

Fenerbahçe'nin ligin ilk yarısında içeride kaybettiği puan sayısı 10.

Fenerbahçe ligin ilk yarısında çıktığı 31 resmi maçta kalesinde 27 gol görürken rakip filelere 58 gol atmış

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

ilk sezon şampiyon kim ?

İleri uçta etkili olamadık, puanları paylaştık. ZTK'da içeride Samsunspor ve Gaziantepspor'u 2-1 lik skorlarla geçip 1. tur da 1461 Trabzon ile eşleşiyoruz. Ligde ise Sivas karşısında sıkıntıdayız.

Rakibimizden fazla topa sahip olduğumuz 2. maç sezon içindeki. Bu seferde son vuruşlarda sıkıntılar yaşadık. ZTK'da 1461 Trabzon ve ligde Eskişehir'i 2-1 ve 3-0'lık skorlarla geçiyoruz.

Rakibimiz Valencia.

Galibiyet dönüşü yorgunluktan faydalanabilen Rize 1 puan çıkartıyor.

Valencia karşısında 1-0'lık malubiyet tatsakta 2. tura yükseliyoruz. Rakibimiz İngiliz temsilcisi Southampton.

Lige deplasmanda 1-0'lık Konya malubiyeti ile dönüyoruz. ZTK'da rakibimiz 1641 Trabzon'u 3-2 ile geçip Kadıköy'deki Beşiktaş derbisine hazırlanıyoruz, derbini ardından İngiltere'ye geçeceğiz.

Beşiktaş maçının morali ile çıktığımız Southampton maçından istediğimiz sonuç ile dönemesek de 2. tur için avantaj sahibi taraf biziz. İngiltere dönüşü deplasmanda Kasımpaşa'ya 1-0 kaybediyoruz.

Avrupa maceramız nahoş bir şekilde sonlandı, bu sezon en azından Avrupa liginde yarı final oynayabilirdik.

İçeride Akhisar'ı 2-1 ile geçiyoruz. Başakşehir'e deplasmanda da diş geçiremiyoruz 1-0 mağlubuz. Peşi sıra gelen 3-1, 4-1 ve 2-0 (D) 'lık Antalya, Osmanlı ve MİY galibiyetleri ile lig yarışı tam gaz devam ediyor. İçeride ZTK yarı final rakibimiz Gaziantep'i 5-1 ile geçip lig de Gençlerbirlğini 1-0 malup ediyor ve Trabzon'u ağırlamaya hazırlanıyoruz.

Trabzon beraberliği ile lig liderliğini 2 puan farkla Galatasaray'a devrediyoruz bitime 2 hafta var. Galatasaray'ın 33. hafta'da aldığı Eskişehir mağlubiyeti ve bizim 1-0'lık Gaziantep galibiyetimiz ile 1 puan farkla öndeyiz. ZTK yarı final 2. maçında Gaziantep ile 1-1 berabere kalarak final'e yükseliyoruz. Rakibimiz Galatasaray.

Bizim ve Galatasaray'ın berabere kalışı ile 2015-2016 Sezon ŞAMPİYON'U oluyoruz.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    ilk sezon şampiyon kim ?

Rakibimize ZTK kupası da kaptırmayarak sezonu 2 kupa ile tamamladık.

SEZON SONU ANALİZLERİ

EN GENÇ OYUNCU ÖDÜLÜ

SEZONUN EN İYİ 11'İ

YILIN FUTBOLCUSU ÖDÜLÜ

LİGİ İLK 3 SIRADA BİTİREN EKİPLER

MAÇ FİKSTÜRÜMÜZ

Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'nu Arsenal elde ediyor. Şampiyonluk sonra Arsene Wenger; Menajerlik kariyerini noktaladığını açıklıyor. Arsenal klübü Wenger'in ayrılığının ardından menajerlik boşluğunu Juventus Menajeri Massimiliano Allegri ile dolduruyor.

FENERBAHÇE İLE SÖZLEŞMEMİZİ BAŞKANIMIZIN İSTEĞİ ÜZERİNE 2018'E KADAR UZATMIŞ BULUNUYORUZ.

TRANSFERLERİMİZ

K. AJER 3 MİLYON $ KARŞILIĞI FENERBAHÇE'MİZ DE!

ESKİ BEŞİKTAŞLI ATINÇ'I KADROMUZDA YERLİ ROTASYONU ARTTIRMAK VE GELECEĞE YATIRIM AMAÇLI ALDIK

12.5 MİLYON $ 'A MAL OLAN ATINÇ'IN BONSERVİSİNİN 3 MİLYON $ 'LIK KISMI NAKİT OLURKEN GERİYE KALAN KISMI 48 AY TAKSİTE BAĞLANDIK.

KALECİMİZ VOLKAN DEMİREL'İN 34 YAŞINA GELMESİNİN ARDINDAN FİLEBEKCİSİ OLARAK GENÇ BİR İSİM ARAYIŞINDAYDIK

RAJKOVİC'İN KLÜBE MALİYETİ 4.4 MİLYON $

KADROMUZU GENÇLEŞTİRME ÇALIŞMALARINDA ARSENAL'DE MUTSUZ OLAN GABRİEL PAULİSTA'YI 11.75 MİLYON $ 'A KADROMUZA KATTIK.

YERLİ ROTASYONUMUZ İÇİN CELTİC'TEN NADİR ÇİFTÇİ'Yİ 2.3 MİLYON $ 'A KADROMUZA KATIYORUZ. KANATLARDA DA GÖREV ALABİLME ÖZELLİĞİ İLE TAKIMA YARARLI OLACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK.

GEÇEN SEZON BAŞINDA TRANSFER ETMEYE ÇALIŞTIĞIMIZ ANCAK BÜTÇEMİZİN YETMEDİĞİ ANDRJİA ZİVKOVİC'İ DEVRE ARASINDA İMZALATTIĞIMIZ SÖZLEŞME İLE BEDELSİZ KADROMUZA KATTIK

YETENEKLİ KANAT OYUNCUSU HRİVİNG LOZANO'YU 16 MİLYON $ 'A KADROMUZA KATTIK.

LİVERPOOL'UN GENÇ YETENEKLERİNDEN DİVOCK ORİGİ'Yİ KİRALIK OLARAK KADROMUZA KATTIK

BREZİLYA'NIN GELECEK VAADEDEN FORVETLERİNDEN ERİK LİMA FENERBAHÇE'MİZDE! BONSEREVİSİ 11 MİLYON $

GİDEN OYUNCULARIMIZ.

LUIS NANİ'Yİ 15 MİLYON $ KARŞILIĞINDA İNTER'E SATTIK.

FERNANDAO 1.8 MİLYON $ 'A PALERMO'YA.
    M. STOCH 3.4 MİLYON $ 'A CAGLİARİ'YE.
    E. EMENİKE 3.7 MİLYON $ 'A UDİNESE'YE
    GENÇ KALECİMİZ ERTUĞRUL TAŞKIRAN 325B $ 'A GENÇLERBİRLİĞİNE. SATILDI.

TRANSFER ÖZETİMİZ

Ek olarak Coaching Staff'dan Asistan Menajerim Z.Zidane Ajax'a menajer olarak gitti, kendisinin gidişinden doğan boşluğu Ronald Koch ile kapattık.

2. SEZON STARTINI HAZIRLIK MAÇLARI İLE VERİYORUZ.

4-3-3 sisteminin yanına ek olarak 4-4-2'yi eklemeyi planlıyorum.

4 maçta da istediğimiz oyun anlayışını yansıttık, hücum hattındaki etkinliğimiz hat safhada. Her ne kadar taktik olarak oturtsak da, Lozano ve Ozan Tufan sezon başını sakatlıktan dolayı kaçıracaklar. Süper Kupa Final maçını kazanma konusunda umutluyum, her ne kadar hücum hattını yeniden yapılandırsak da uyum sürecini çabuk atlattık.

Bruma'yı durduramadık. Geriye düşmemize rağmen dönmesini bildik ancak yeterli olmadı, Kupayı rakibimize kaptırıyoruz.

Aziz Yıldırım yönetiminin arkamda olduğunu söyleyebilirim.

DEVLER LİGİNDE RAKİPLERİMİZ BELLİ OLUYOR

Zor gruba düştük. Sporting için 6 Gelsenkirchen ( shalke 04 olması lazım) için 4 Real madrid için ise 2 yazdık. Hesabımız tutarsa gruptan rahat çıkarız. Bekleyip göreceğiz.

Erik Lima'yı almasan da olurmuş hocam. Bende tam bir hayal kırıklığıydı.

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Erik Lima'yı almasan da olurmuş hocam. Bende tam bir hayal kırıklığıydı.
    Ben daha oynatma fırsatı bulamadım doğru düzgün, Origi; RVP'nin boşluğunu dolduruyor her türlü, Nadir'i de kanat rotasyonunda kullanıyorum. Sakatlıktan çıkar form tutarsa Lima yazarım buraya.

Robin Van Persie'nin 10 dakikada maçı koparmasından sonra rolantiye alarak oyunu istediğimiz gibi yönettik. Saha içinde istediğimiz herşeyi yaptık, rakibimizin pas yollarını tıkadık, kazandığımız toplarla etkili hücumlar gerçekleştirdik. Beklediğimden çok daha rahat bir derbi oldu. Tek kaybımız RVP'nin yaklaşık 1 ay kadar sakatlanması.

Oynadığımız maçlar ve ligin Puan durumu.

ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARIMIZ

Sporting'e karşı etkili bir oyun oynadık, her ne kadar rakip topa sahip olma konusunda bizden daha başarılı olsada, yaptığımız başarılı topçalmalar ile sonuça gitmeyi bildik. Van Persie'yi Trabzon maçında kaybetmiş olmamız lig ve ŞL deki hücum etkinliği konusunda beni düşündürüyor. ( Sporting maçı Trabzon maçından öncedir).

Deplasmanda Alman temsilcisine karşı çok iyi savunma yapıp rakibin topa sahip olmasına izin vermedik. Etkili savunmamıza Zivkovic'in attığı golün payı büyüktü. 3 puan alabileceğimiz maçta Huntelaar'ın mükemmel bitiriciliğine karşı koyamayıp rakibimize 1 puan'ı hediye ettik, sağlık olsun.

Sakatlıktan kurtulmasının ardından ligdeki son 3 maçta şans verdiğimin Tecrübeli file bekcisi Volkan Demirel; İspanyol devi karşısında kendisine olan güvenimi boşa çıkartmadı. Bu tarihi skorda payı çok büyük.

Maça gelecek olursak tarihi bir işe imza attık. Gabriel Paulista'nın ve Volkan'ın dönüşleri takıma savunma anlamında çok büyük artılar kattı. Her ne kadar R. Madrid ezici bir oyun oynasa da ileride çok büyük işler yapacağını belli eden Zivkovic ve Nadir'in kontra ataklar sonucu bulduğu iki golle deplasmanda rakibimizi mağlup edip grupta namağlup; 7 puan ile liderliğe yükseldik.

Uzun süreli aradan dolayı hepinizden özür dilerim, malum vize haftası.

Aldığımız 2 mağlubiyeti de futbol olarak hak etmedik. İki müsabakada da rakiplerimizle kafa kafa mücadele ettik, Real Madrid maçının skorunu çok üzülmesemde Sporting karşısında kazanabilirdik en azından berabere kalmalıydık, rakip 10 kişi kaldıktan sonra yediğimiz golü çıkartamadık.

Gruptan ikinci olarak R.Madrid'in arkasından çıkıyoruz. ŞL'nin süprizi ise Barcelona'nın gruplardan çıkamayıp, Avrupa Ligine düşmesi.

Kadıköy'de gelenek bozulmadı. Galatasaray'ı sahalarına hapsettik. Süper kupa finalinden dolayı zorlu bir maç bekliyordum ancak bizim çocuklar izin vermedi.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

Maçlara şans veremediğim oyuncular ve alt yapıdan çıkardığım genç isimlerle çıktık.

Geçen sezon ortasında istediğim Altyapı geliştirilmesinin ardından, Klübün antreman tesislerininde gelişmesini talep ettik Sağ olsunlar kabul ettiler.

ŞL'deki Rakibimiz İngiliz devi Chelsea

Lig,Kupa puan durumu

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Hocam muhteşem gidiyorsun. Takipdeyim. Altyapında ki oyunculara özel eğitim veriyormusun ?

Quote Originally Posted by haykirish View Post
    Hocam muhteşem gidiyorsun. Takipdeyim. Altyapında ki oyunculara özel eğitim veriyormusun ?
    Teşekkür ederim, altyapı antranör kadrosunu tamamen yeniledim sayılır, oyuncularla ben ilgilenmiyorum gençlik gelişim sorumlusunda herşey, Staff kadrosunu tam olarak paylaşırım birazdan.

Buyur dostum coaching staff ve u21/u19 antreman yıldızları

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Hocam personel kadron çok iyi.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Geçte olsa şunu yazayım, transferler mükemmel.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Geçte olsa şunu yazayım, transferler mükemmel.
    Sezon sonuna daha güzel sürprizler ayarladım.

Hocam personel kadron çok iyi.
    Sene başında uzun uğraşlar sonucu toparladım hocam coaching staff'ı. Önceliği Gözlemci ve kondisyonerlere verdim, yükleme idmanları ve harita bilgisi için, oyun başı çok büyük fark yaratmasa da ilk gözlemci alımı, ekstradan çıkan 3-5 isimi alt yapı hocalığına getirme şansını arttırıyor.

Paylaşımlara birazdan başlayacağım.

Rakibimizde deplasmanda diş geçiremedik. Beşiktaş futbol olarak bize karşı üstün gözükse de, girdiğimiz çok sayıda pozisyonu çok kolay harcadık.

GENÇ FUTBOLCUMUZ AVRUPA'NIN ALTIN ÇOCUĞU SEÇİLDİ. BİZ DE KAT ETTİĞİ BU MESAFEYİ 2021' YILINA KADAR SÜRECEK KONTRAT İLE ÖDÜLLENDİRDİK.

Bu da şuan ki profili, ilk transfer profili üst postlarda vardır.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri