Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: Pas oyunu ( Analiz)

[MENTION=292644]nostalgia[/MENTION], oyuncuların bireysel pres talimatında ne yazdığını öğrenebilir miyim?

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Ben birşey sormak istiyorum ,kim ne anlıyor onu öğrenmek açısından . Pas oyununda size göre ortalama paslaşma sayısı ne olmalı ? Bunu başarılı paslaşma diye de anlayabilirsiniz
    Hocam Pas oyunu falan diye kullanıyoruz fakat yapmak istedigimiz tam anlamıyla kontrol oyunu.Oyunu kontrol etmek istiyoruz. Rakibi bozmak istiyoruz. Pas sayısı oyuna gore rakibin dizilişine taktigine gore degisir.ama yukardaki dizilişte ortalama 600 700 pas civari oluyordu. fm 2016 da pek vaktim olmuyor bu aralar oynamak icin hala ilk sezondayım en kısa zamanda 16 ile ilgili paylasımlarım olcak.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Bana göre de pas oyununun en kritik yeri pres zaten. Top sende kalacak , he bu arada top sende kalırken bir taraftan da pası verecek oyuncunun önünde alternatifler olacak ve bu pası aktaracak belirli bir zamanı olacak - üst düzey zekada oynayan oyuncularda bu süre çok da önemli değil - Tüm bu mantığı oturttuk, geçiyorum , nihayetinde sizin yapmış olduğunuz bir de pas sayısı var . Örneğin bu seride ben +500 üzeri başarılı pas yapabiliyorum. Rakibe pozisyon vermeden -rakibin defansta pas hatalarını maksimuma çıkartıyorum , ayrıca %60-65 arası topa sahip olma oranını yakalayıp- pas sayısı olarak 600'ü çok nadir , 700'ü neredeyse hiç görmedim . Sizlerin yapmış olduğu pas oyunlarında ortalama sayı nedir bunu merak ediyorum
    Hocam soylediklerine katılıyorum. Kesinlike bu mantıgın en onemli yapıtaşı topu geri kazanmak.Press ,Press ,Press

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by IlGiurista View Post
    @nostalgia, oyuncuların bireysel pres talimatında ne yazdığını öğrenebilir miyim?
    Bazı oyuncularda bazen yazıyor, bazılarında farklı. Çok daha fazla yazmıyor her oyuncuda bu seride nedense

Quote Originally Posted by nostalgia View Post
    Bazı oyuncularda bazen yazıyor, bazılarında farklı. Çok daha fazla yazmıyor her oyuncuda bu seride nedense
    Forumdaki arkadaşların da dediği gibi talimat ekranındaki çizgi önemli demek ki.

aman dikkat böyle pas oyunu yapmayın

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri