1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: FM 16 Arka plan sorunu

Default FM 16 Arka plan sorunu

Merhaba arkadaşlar 2 gündür bu problemle uğraşıyorum stadyum arkaplanlarını oyuna atıyorum ama nedense sadece belirli ekranlarda gözüküyor ama ben gelen kutusunda kadro kısmında görünmesini istiyorum yapanlar var ama ben yapamadım ilgili konunun örnekleri aşağıdaki resimlerdeki gibidir yardımcı olursanız çok sevinirim

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Arkaplan resmini kullandığın temanın içinde ''graphics/backgrounds'' klasörü içerisine atarsan her yerde görünür

Cok saol kardesim deneyecegim umarim olur tema arkaplanlarini silip stadyum resimlerini atayim dimi

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ekoko View Post
    Cok saol kardesim deneyecegim umarim olur tema arkaplanlarini silip stadyum resimlerini atayim dimi
    hocam püf noktası olarak tema arkaplanın ismi ne ise yeni atacağın resmi de aynı isim yaparsan görünme konusunda garanti olur daha sonra bir daha uğraşma hiç

Quote Originally Posted by Viper Thorne View Post
    hocam püf noktası olarak tema arkaplanın ismi ne ise yeni atacağın resmi de aynı isim yaparsan görünme konusunda garanti olur daha sonra bir daha uğraşma hiç
    tamam hocam çok sağol birde öyle deneyeyim ama şimdi atacağım resimler her stadın ayrı resmi stadyum backgroundsları yani klasör haline atsam daha iyi olacak herhalde çünkü var en az 2000 resim belkide

yok ya vallaha çıldırıcam yine aynı yerlerde gözüküyor kardeşim resimli olarak bir örnek gösterimisin bana ya

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri