1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Antreman Programı

Cool Antreman Programı

Merhaba sevgili FM aşıkları
    Antreman Programlarını burada paylaşabiliriz

Öncelikle nasıl bir antreman programı oluşturulmalı ve izlenmeli ? Herkes uyguladığı antreman programını açıklarsa çok iyi olur . Bana da yardımcı olmuş olursunuz

maç antrenmanları için yardımcı önerine bakabilirsin. maç raporunda ''savunma duran toplarına'' ya da ''hücum duran toplarına'' çalışmalıyız diyebilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Geçmişte yazılan ve çok da yenilik olmayan antrenman sistemi rehberi için

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110108
    Sentugo.

Takıma iyi bir yardımcı alıp antreman programını ona bırakıyorum. Hem uğraşmamış hem de iyi bir antreman yaptırıyorum.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Geçmişte yazılan ve çok da yenilik olmayan antrenman sistemi rehberi için

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110108
    teşekkür ederim

Quote Originally Posted by bahadirkilic View Post
    Merhaba sevgili FM aşıkları
    Antreman Programlarını burada paylaşabiliriz

Öncelikle nasıl bir antreman programı oluşturulmalı ve izlenmeli ? Herkes uyguladığı antreman programını açıklarsa çok iyi olur . Bana da yardımcı olmuş olursunuz
    Sezon öncesi 3 hafta kondisyon 2 hafta taktik antrenmanı,hazırlık maçlarında hücum organizasyonu yaptırıyorum.
    Sezonda ise o haftaki maç programına bakarak (kolay,zor rakiplere dikkat ederek) hücum ve savunma antrenmanı
    yaptırıyorum. Kendi sahamdaki maçlarda hücum organizasyonu ve hücum duran top, deplasmanlardaysa zor deplasmansa savunma yerleşimi diğerlerinde duran top savunması.

Milli takım aralarında da top kontrolü

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Takıma iyi bir yardımcı alıp antreman programını ona bırakıyorum. Hem uğraşmamış hem de iyi bir antreman yaptırıyorum.

O komutu '' Yardımcı Antrenöre bırak'' nasıl oluyor ? Birde Verimli oluyor mu ? verimli olabilmesi için yardımcı antrenörün hangi özelliğine bakmalıyım antrenör alırken ?

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri