1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Berwick Rangers - Dibini Görmeyen Sevdiğini Göremez

Default Berwick Rangers - Dibini Görmeyen Sevdiğini Göremez

Futbol benim için her zaman bir tutku olmuştu ve bunun bir parçası olamayışım canımı oldukça sıkıyordu. En yakın arkadaşlarımdan biri bir pub'da içkimizi yudumlarken bana Samet Aybaba'dan ne eksiğim olduğunu sorduğunda o an menajerlik kariyerime başlamam gerektiğini farkettim ve menajer arayan klüplerle temasa geçmeye başladım.

Benim gibi yeni bir heyecan arayan bir düzine klüple konuştum. Çoğu en dipteki ligden düşmemek tek hedefi olan zayıf takımlardı. Ama aradığım heyecanı bana sağlayabilecek tek bir teklif aldım. O da Ladbrokes League 2, yani İskoçya Dördüncü Liginin playoff hedefi olan takımı Berwick Rangers'tan geldi. Yıllık 40.000 dolar gibi cüzzi bir paraya başkanımız Brian Porteous'a tamam dedim.

Berwick hedefi olan iyi bir takımdı ve menajerlik kariyerime başlamam için gereken hemen hemen her şeye sahipti. Görevimin başına gelir gelmez beni Ulusal C Lisansımı almam için kursa göndermekte hiç tereddüt etmediler ve bu motivasyonumu olumlu ölçüde etkiledi. Takım da bir kaç takviyeye ihtiyacımız olmasına rağmen oldukça iyi sayılırdı. Özellikle transfer döneminin içindeyken ligde denemeye aldığım oyuncuları oynatabiliyor oluşum transfer politikamı oldukça etkiledi ve oynatıp da beğendiğim bir kaç oyuncuyla sözleşme imzaladım.

Lig kupasının ilk turunda iki lig üstümüzdeki Falkirk'ü yenerek sezona mükemmel bir başlangıç yaptık. İkinci turda ise Premiership ekibi Dundee'ye penaltılarla kaybettik ama o gün herkese ne kadar dişli bir takım olduğumuzu gösterdik.

İskoçya Zorlu Kupası'nda ilk turda aynı ligden Clyde'ı ikinci turda bir üst ligden Albion Rovers'ı eledik ve üçüncü turda geçen senenin şampiyonu Livingston'la eşleştik.

Ligde ise 4 maç sonunda 2 galibiyet 2 beraberlikle üst sıralarda yer alıyoruz. Özellikle deplasman maçlarında karşımızdaki takımlar çok kapanarak oynuyorlar ve maçlarda da genel gol ortalamaları çok altta seyrediyor.

Takımın kilit oyuncusu Michael McKenna'yı ilk maçlarda sakatlığa kurban verdiğimiz için kendisinden pek verim alamadık ama onun hakkında geleceğe ümitle bakıyorum. Umarım sene sonunda bir üst lige yükselerek beklentileri karşılayacağız ve menajerlik kariyerime başladığım Berwick'te taraftarın sevgilisi olacağım.

Teşekkürler Brian Porteous, teşekkürler Samet Aybaba!

Onaylanmıştır.Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar dilerim giriş çok hoş olmuş

Başarılar hocam.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar... İskoç eteği getir gelirken hocam

Başarılar.

Bir süredir kariyeri güncelleyemedim ama en kısa sürede güncelleyeceğim. Sanırım 2 hafta oldu. Dolayısıyla bu mesajı yazma gereği duydum

İşsiz başladığım kariyerimde şuan ben de aynı takımın başındayım

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri