1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Crash Dumps Hatası

Default Crash Dumps Hatası

İyi günler arkadaşlar,
    Her sene olduğu gibi bu sene de oyunu orjinal aldım, geçen senelerde oyun ilk çıktığında yalnızca veritabanı hakkında şikayetlerim olurdu. Ama bu sene kafayı yemek üzereyim bi hafta içersinde 3 kere Crash Dumps hatası aldım. Neyini çözemiyorlar şu hatanın orjinal alıyoruz, aldığımıza pişman ediyorlar. Var mı bu hatayı önlemenin bir çaresi?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hocam crash dumps hataları çok değişik durumlarda alınabiliyor , mesela özellikle oyunun hangi aşamasında aldığınızı hatırlıyor musunuz ? Maç esnasında , haberler ekranında, taktik ekranında vs vs. gibi

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Hocam crash dumps hataları çok değişik durumlarda alınabiliyor , mesela özellikle oyunun hangi aşamasında aldığınızı hatırlıyor musunuz ? Maç esnasında , haberler ekranında, taktik ekranında vs vs. gibi
    Hocam belli başlı bir yerde almıyorum hatayı. Bir keresinde Alt+TAB yaptım internette bikaç şey baktım geri döndüm hata verdi. Birinde oyun ilerlerken aldım, diğerinde ise transfer döneminin son gününde ilerlerken aldım.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Özelleştirilmiş database falan olabilir belki diyecem ama kullanıyor musunuz bilmiyorum . Bu tür hataları SI forumlarında belirtmek gerek aslında

Ben de aynı sorunu çok sık yaşıyorum ve tamamen düzensiz yerlerde geliyor, crash dumps hatası veren eylemimin aynısını oyunu yeniden açtıktan sonra tekrarlıyorum mesela, olmuyor o zaman. Yani tamamen rastgele oluyor gibi görünüyor.

Ben hiç almıyorum nedense, uyuşmayan bir şeyler vardır muhakkak.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri