1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Amatör Lig'te Ziraat Türkiye Kupası Sorunu

Angry Amatör Lig'te Ziraat Türkiye Kupası Sorunu

Türkiye Ligleri yamasıyla beraber oynamaya başladığım Amatör Lig'te oyunun ilerlemesiyle ilgili Ziraat Türkiye Kupası maçlarının olduğu gün sorun yaşıyorum,ilerlemek için devama bastığımda bütün kulüplerin katıldığı eleme turlarındaki bütün maçların sonuçlarını beklemek zorunda kalıyorum ve sonuçlar tek tek ekranımda yazıyor. bu ilk maçlarda 10 dakikayı geçebiliyor.sonra zamanla takımlar azaldıkça ilerleyen turlarda azalıyor.bu süreyi beklememek için ne yapmalıyım?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TimHoward View Post
    Türkiye Ligleri yamasıyla beraber oynamaya başladığım Amatör Lig'te oyunun ilerlemesiyle ilgili Ziraat Türkiye Kupası maçlarının olduğu gün sorun yaşıyorum,ilerlemek için devama bastığımda bütün kulüplerin katıldığı eleme turlarındaki bütün maçların sonuçlarını beklemek zorunda kalıyorum ve sonuçlar tek tek ekranımda yazıyor. bu ilk maçlarda 10 dakikayı geçebiliyor.sonra zamanla takımlar azaldıkça ilerleyen turlarda azalıyor.bu süreyi beklememek için ne yapmalıyım?
    Yama başlığına yazmanız daha sağlıklı olacaktır.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

İlk ön eleme den katıldığın için databaseden kaynaklıdır.Çok takım çok bekleme hocam yapabilecek birsey yok sanırım

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Quote Originally Posted by deadknight View Post
    İlk ön eleme den katıldığın için databaseden kaynaklıdır.Çok takım çok bekleme hocam yapabilecek birsey yok sanırım
    Hocam hangi yamayı kullanıyorsun ? Bu arada ilk ön elemede hatırladığım kadarıyla 16 takım 8 maç olması gerek çok olması mantıklı değil

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri