Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 67 sonuç

Konu: Proje Takım: Galatasaray (II. Sezon)

Evet arkadaşlar lig de ki diğer maçlarımız, yine deplasmanda Fenerbahçe'ye şans tanımadık ;

Bizim için önemli olan Şampiyonlar Ligi'nde Benfica maçı;

Çok rahat bir şekilde kazandık, takım avrupada çok güzel bir ivme kazandı.

Grupta bir diğer maç PSG maçı; Lider olarak girdiğimiz maçta iyi oynayamayıp yenildik;

İkinci Benfica maçıyla zaten gruptan çıkmayı garantilemiştik. Fakat PSG'nin puan kaybetme olanağını düşünerek ciddiyetle maça çıktık;

İşte Puan Durumu Benfica'nın deplasmanda PSG'yi yenmesi ile bize büyük bir iyilik yapmış oldu.

İşte yeni rakibimiz ilk turda ;

İşte bazı oyuncuların mükemmel formları;

Kyle Walker

Andre Carillo

Jonathan Calleri

Devre arasında sol bekim olan Jorge'ye teklif geldi, maalesef sözleşmesinde ki serbest kalma maddesiyle(26 m) elimizden uçtu gitti. Yeni sözleşme önerdiğimiz de de kabul etmeyince sonuç;

Jorge gidince sol bekte Telles tek kaldı ve onun yanına yine bir Brezilyalıyı aldık. Ofansif bir bek tam da istediğimiz gibi;

İşte Lig de ki diğer sonuçlar;

Lig de açık puan durumu;

Şampiyonlar Ligi ise gurur doluydu arkadaşlar ilk turda CSKA Moskowa idi.
    1.Ayak;

2. Ayak;

Net kazandığımız, rahat geçtiğimiz turdan sonra rakip Barca geldi. Zor bir rakipti fakat umutluyduk;
    1.Ayak;

2.Ayak;

İki maçta da son dakikalarda yediğimiz gollerle turdan olduk. Seneye daha başarılı olacağımıza eminim. Ayrıca Barca yeniden şampiyon oldu.

Oyuncularımızın performansları;

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Muslera'nın Yedek Olması Kötü Olmuş Üzüldüm ya :/ Yerine Gaston Gurucagea Filan Olabilirdi.

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Muslera'nın Yedek Olması Kötü Olmuş Üzüldüm ya :/ Yerine Gaston Gurucagea Filan Olabilirdi.
    Yeni sezon da formasına kavuşacak

Evet arkadaşlar 3. sezona başladığımız da oyuncularımıza talip çok idi. Ve bazılarına sahip çıkamadık, elimizde olmayan sebeplerden ve serbest kalma maddesinden ötürü satıldı. İşte gelenler gidenler;

Bazı oyunculara gereğinden çok fazla bedel verdiğimi bende düşünüyorum. Fakat takıma Türk oyuncular da lazım idi. Takımı iyice gençleştirdik. Brezilya'lılar takımda fazlalaştı bu tabi istediğim birşeydi.

Evet arkadaşlar takımımızın hazırlık maçları;

Takımımız hazırlık maçlarında çok tat vermedi. Kalemizde çok gol görüyoruz. Ligde ve Avrupa'da bu sonuçların telafisi olmaz. Takımımızın geçen seneye binayen güç kaybettiğinin farkındayım. Rulli'yi iyi bir fiyata sattığımı düşünüyorum. Fakat Carillo benim için tam hayal kırıklığı oldu. Çok üzüldüm ama serbest kalma maddesi vardı. Yapabilecek hiç birşeyim yoktu.

Süper Lige başlamadan önce Süper Kupa maçı;

Takım Yorumu; Yine zorlandık bu maçta. Fakat penaltılarla kazanmayı bildik. Rulli'den sonra Muslera tekrardan kaleyi ele geçirdi ve başarılı penaltı kurtarışlarıyla bize zaferi getirdi. Fakat tekrardan söylemeden edemeyeceğim, takım hiç tad vermedi.

Bu sezon Şampiyonlar Liginde umudum çok yüksekti. Takımımın zayıflaması fazla düşündürmemişti ama bu grubun çıkması beni çok düşündürdü ve gerçekten çok zor;

Takım Yorumu; Hedefte Celtic'i 2 maçta da yenmek, City'den evimde en kötü 1 puan almak, Dortmund maçından da 3 ila 4 puan almak hedefindeyim. Çok zor olmasa gerek.

Ligdeki ilk 3 maç;

Takım Yorumu;
    Ligde ki ilk üç maça fırtına gibi başladı. Efsane bir başlangıç oldu. Takım adeta beni utandırdı.

Evet arkadaşlar işte sonra ki 6 maç sonucu daha;

Takım Yorumu;Takımımız inanılmaz bir grafik sergiliyor, 9 maçta sadece bir beraberlik aldık.

Devam Eden Lig Performanslarımız;

Takım Yorumu; Takım Sivasspor karşısında kaza geçirdi fakat bir sonra ki derbide çok güze telafi ettik.

İlk yarının son maçı;

Takım Yorumu; İlk yarı takımımız müthiş performans sergiledi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ;

-Evet arkadaşlar Şampiyonlar Ligi, Ligin aksine çok sancılı geçti. İşte ilk iki maç sonuçları;

-İlk iki maçta istediklerimizi elde edemedik, en azından 2. maçta 1 puan aldık. Velhasıl kelam Celtic maçlarını kayıpsız geçtik;

-Evet arkadaşlar son iki viraja girdiğimiz maçlar, son maçta 60. dakikada ki golü yemesek yahut bir gol atsak lider olarak gruptan devam edecektik, yada City 90+3'te gol atmasaydı; 2. olarak çıkacaktık. Ama kısmet diyelim. İşte sonuçlar;

Puan Durumumuz;

Yorumları bekliyorum arkadaşlar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler çok güzel.Ligde de iyi gidiyoruz.şl de 3 lük de iyi gibi.Al alırmıyız bu kadro ile zor ama Al de en az yarı final güzel olur.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Transferler çok güzel.Ligde de iyi gidiyoruz.şl de 3 lük de iyi gibi.Al alırmıyız bu kadro ile zor ama Al de en az yarı final güzel olur.
    Teşekkürler umarım olur bakalım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence çok güzel bir kadro kurmuşsun, ben daha kötü bir kadroyla Avrupa Ligi'ni almıştım. Umarım sen de alabilirsin. Forum şu ara çok ölü, yorum gelmemesi hevesini kırıyordur. Sanırım ilk kariyerin, kötü bir zamana, şanssızlığına gelmiş.

Cengiz Ünder'e de çok para vermişsin gibi, profilin paylaşabilir misin ?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Forum bayağıdır ölü şu sıralar değil.Forum bitmiş aga

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Bence çok güzel bir kadro kurmuşsun, ben daha kötü bir kadroyla Avrupa Ligi'ni almıştım. Umarım sen de alabilirsin. Forum şu ara çok ölü, yorum gelmemesi hevesini kırıyordur. Sanırım ilk kariyerin, kötü bir zamana, şanssızlığına gelmiş.

Cengiz Ünder'e de çok para vermişsin gibi, profilin paylaşabilir misin ?
    Haklısın çok para gitti ama taksitle olduğu için bütçemi çok etkilemedi

ve az yorum gelmesi gerçekten baya bir hevesimi kırdı. Acaba bende mi bir problem var diye düşünmüyor değilim. Baya ilerledim yayınlayacağım yakında

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Forum bayağıdır ölü şu sıralar değil.Forum bitmiş aga
    sende haklısın sanırım

Evet arkadaşlar hızlıca bu yarım kalan sezonu geçeyim ligde erken şampiyonluğu ilan ettik ve son maçlarda gençlerle çıktık.

Sonuç orta da arkadaşlar fark açık.

Gelelim avrupa ligine arkadaşlar, işin özünde çok umutluydum işte ilk tur da zenit çıktı ve sonuçları;

İkinci turda Villereal geldi; bu rakibi biraz küçümsedik ve sonuçlar;

Bu sonuçlar nasıl gelişti hala anlamış değilim ve şok oldum. Yeni sezonda daha hırsla başladım tekliflere hiç yüz bile vermedim.

Avrupa'nın Altın Çocuğu bizden çıktı;

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri