Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 67 arası toplam 67 sonuç

Konu: Proje Takım: Galatasaray (II. Sezon)

-Yeni sezona başlayacağımız sırada takımımızın taktiğinde bir problem olabileceğini ve artık taktiğin bayatladığını düşünmeye başladım. Bu yönde çalışmalara başladım.

-İnanın oyuncularımı elimde tutmaya çok çaba sarf ediyorum. Ve bu transfer döneminde oyuncularımı satmamaya karar aldım. Geçen sezonlar para uğruna hep dağıttım.

-Unutmadan söyleyeyim devre arası geçen sezon takımımın kan kaybetmesinde ki sebeplerden en önemli iki etken Muslera ve Jose Rod. idi ikisine de iyi teklifler gelince dayanamayıp sattım. Jose 25 m muslera 15 m resmide koyuyorum arkadaşlar.

-Kaleye aldığımız Mert Günok'ta bizi hayal kırıklığına uğrattığını söylemeliyim

-Evet arkadaşlar, yeni sezona girişte transfer işini en azından takıma aldığımız işimler açısından Temmuzun başında bitirdik. Ve daha iyi hazırlandık. Kadromuz da ki kalabalıklığı biraz daha azaltmak için ve gelişimlerini sürdürebilmeleri için kiralık verdik. Kaleci işini de hallettik.

-Taktiğimiz de ki gerekli rotüşları yaptık ama halen güven vermiyor benim açımdan;

*

*

-Kimi zaman ikinci forvetimi sağa çekiyorum.

-Hazırlık maçlarımız kötü geçti, çok memnun kaldığım söylenemez;

-Bir süper kupa daha zaferiii;

-Bu sezon hedefimde Romero'yu oynatıp parlatıp para kazanmak var. Onun denemeye sürekli devam edeceğim.

-Evet arkadaşlar ligde ilk 6 maçımız, açıkçası lig bizim için çok önemli değil, lig de eninde sonunda sonuç geliyor arkadaşlar;

-Şampiyonluk elde edebiliyoruz rahatlıkla. Hedef şampiyonlar ligi.

-Grubumuz öyle çok zor değil. Hepsi bizim sikletimiz de ve ilk üç maçın sonucu;

1.maç;

2.maç;

3.maç;

-Romero'nun yükselişi devam ediyorrrr, Calleri'de de bir o kadar düşüş.

Arkadaşlar yorum gelirse devam edeceğim gelmediği zaman kendi kendime anlatıyormuş gibi hissediyorum

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri