Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 67 sonuç

Konu: Proje Takım: Galatasaray (II. Sezon)

Default Proje Takım: Galatasaray (II. Sezon)

Hamza'nın kovulmasıyla beraber Dursun ÖZBEK teklifle sabah 8'de geldi. Tabi içimiz de sevda başka ama projemizle kabul ederlerse geliriz dedik. Ve kabul edildik. Önce 1 yıllık bir sözleşme imzaladık.
    Hedefimiz yerel başarılara doymuş olan takımı gençleştirip avrupa kupalarında başarılı olacak bir takım yaratmak. Fakat bütçemize baktığımız da bu pek mümkün değil. Takımın yetenekli genç oyuncularından Telles ve Bruma kiralık gönderilmiş. Satışından bonservis bedeli elde edebileceğimiz Dzemaili ise kiralık verilmiş. Kevin Großkreutz'dan ilk yarı yararlanamayacak olmamız da ayrı cabası. Öncelikli olarak takıma bir forvet katma girişiminde bulunmak istedim. Hem çok yönlü hemde genç olsun istedik.
    Hikayeyi yazmaya karar verdiğimde sezonda biraz ilerlediğim için ilk sezon hızlı ilerleyecek.

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim. Görseller ile kariyeri desteklerseniz daha güzel bir kariyer takip etmiş oluruz.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Takımımızın Genel Durumu;

Malum takımda bütçe kısıtlı hatta yok denecek kadar az ondan ilk ve tek transferim o da kiralık;

ST ve AMR oynama özelliği olan oyuncudan çok yönlü yararlanmak adına kiraladık ve 7 milyon eurolukta opsiyon koyduk.

Gelelim olmazsa olmazımız takım taktiğine tabi kolları sıvadık ve ortaya böyle bir şey çıkardık.;

Talimatlar;

Last edited by GsSoylarGs : 13.Aralık.2015 at 20:35

Hazırlık maçlarında takım pek istediğimi vermedi.

Süper Kupada şanssız yenilgi

Şampiyonlar Liginde çok ters bir grup;

Takıma baktığımız da rotasyonu hiç yeterli değil. Muslera-Cenk, Tarık-Sabri, Carol-H.Balta, Semih-Daneyar-Chedjou-Koray Günter, Jose R.-S.İnan-Jem-Bilal, Yasin Ö.-Olcan-Podolski, Sneijder-E.Çolak, Burak-Umut-Calleri. Beklerin yetersiz olduğu zaten açıkça gözüküyor. Orta sahamızda yetersiz. Dönelim Lige.

Sezonun yarısına geldiğim için hızlı hızlı ilk yarıyı geçeceğim. İşte ilk yarıda sonuçlarımız;

Beraberliklerimiz çok olsa da derbilerde ekibimiz üstün bir çaba harcadı ve yıllar sonra deplasmanda kazandık.
    Ve Puan Durumu;

Şampiyonlar Liginde ise dramatik sonuçlar aldık. Sneijder, Podolski, Calleri, Burak ve Umut'un sakatlıkları hem lig de hem de şampiyonlar liginde kötü sonuçlara mahal verdi.

son iki maçım inanın çok acıydı. At.Mad. maçını 88'e kadar 0-0 götürdük ve son 2 dk da 2 gol yedik. Wolfsburg maçında ise 2-0 öne geçtikten sonra 2-2 oldu ve avrupa liginden de olduk. İşte puanlar;

Last edited by GsSoylarGs : 13.Aralık.2015 at 21:26

Devre arası yaklaşırken başkan müjdeyle geldi. 16 m. transfer bütçesini armağan etti. Tabi benim gözler hemen eksik olan mevkilere döndüm. H.Balta gelerek takımdaki misyonunun dolduğunu belirtti bizde ona kolaylık sağladık. İşte devre arasında gelenler-gidenler.

Bakmayın 20 m olduğuna 48 ay taksitle aldık.

Diğer genç futbolcuyu da rotasyona katkı sağlaması amacıyla kiraladık.

Ayrıca kısaca Türkiye Kupasına da bir bakış atalım;

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Jorge bence gereksiz bir transfer oldu sene sonu Telles gelecek zaten . Umarım ikinci yarı işler düzelir

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Jorge bence gereksiz bir transfer oldu sene sonu Telles gelecek zaten . Umarım ikinci yarı işler düzelir
    Carole istenileni veremedi pek. H.Balta da gidince alalım dedim artık seneye Tellesle beraber rotasyonlu oynarlar

Ligde devre arası transferlerinden sonra takımın defansı oturdu ve güzel performans sergilemeye başladık. Tabi yine Fenerbahçe Derbisinden güzel sonuçla ayrıldık. İşte sonuçlar;

Evet arkadaşlar kaldığımız yerden devam edelim. Takım düzeni oturdu, galibiyetlerle de gelmeye başladı. Fakat halen aynı sorun devam etmekte, yedekten sokacağımız oyuncumuz, çok az. Podolski'ninde 6 ay sakatlanması bizi bu konuda kötü etkiledi.

Ligde son hız ilerliyoruz. Tabi Burak'ın ve Calleri'nin katkıları söylenmeden olmaz.

Osmanlısporla son bulan istatistik;

Ligde dolu dizgin giderken Osmanlıspor çok ters geldi ve şanssız bir yenilgi aldık. İşte puan durumu;

Başarılı sonuçların ardından Başkan gelip sözleşme yenilemek istediğini belirtti. Tabi şartlarımızı koyduk, bütçenin yetersiz olduğu konusunda hem fikir olduk. Sonucunda 3 yıllık bir anlaşma yaptık.

Sözleşmenin akabinde isteklerimiz tek tek yerine getirildi.

Last edited by GsSoylarGs : 15.Aralık.2015 at 13:10

evet arkadaşlar Ligin son virajına girdik. Konyaspor'da bize ters gelen takımlardan biri ve işte sonuçlar;

ve kaderden midir nedendir aynı puanda fakat averajla üzerinde olduğumuz Beşiktaş ile son maçımız;

ve puan durumuuuu;

ikinci yarı yükselen grafiğimizle şampiyonluğu elde ettik.

Şampiyonluğumuz sonucunda gelen gelişme;

Bazı oyuncularımızın istatistikleri ;

İşte bazı ödüller;

tabi amacımız uzun soluklu başarılar getirmesi beklenen bir Galatasaray yaratmak. Bunun için sözleşmesi bitmekte olan oyuncuları hemen gözleme aldık ve transferlerimize başladık. İşte bonservis bedelsiz aldığımız oyuncular;

dostum oyuncu ortalamaların çok iyi bende şampiyon oldum kendi kaiyerimde 12 puan farkla hemde ama bende bu kadar ortalamalı oynamıyor namussuzlar

Quote Originally Posted by bahadirkilic View Post
    dostum oyuncu ortalamaların çok iyi bende şampiyon oldum kendi kaiyerimde 12 puan farkla hemde ama bende bu kadar ortalamalı oynamıyor namussuzlar
    Belki taktikle alakalı olabilir dostum

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrikler.Bu sene senin açından daha kolay geçer.Elinde Bruma ve Telles gibi oyuncuların olacak.Defansa denayer gibi birini bulursan daha da iyi olabilir.

Şampiyonluk için tebrikler.Bu sene senin açından daha kolay geçer.Elinde Bruma ve Telles gibi oyuncuların olacak.Defansa denayer gibi birini bulursan daha da iyi olabilir.
    Teşekkürlerrr yeni transferler var sezona başlamadan önce paylaşacağım

18. Default

Boştan aldığın adamlar zaten sınıf atlatacak kişiler.
    Birkaç adam satarsın, üstüne takım da para verir.
    Anlaşılan o ki bu sezon CL'de güzel bir başarı gelecek gibi.

Quote Originally Posted by SahteFWRasit View Post
    Boştan aldığın adamlar zaten sınıf atlatacak kişiler.
    Birkaç adam satarsın, üstüne takım da para verir.
    Anlaşılan o ki bu sezon CL'de güzel bir başarı gelecek gibi.
    İnşallah bakalım

Evet arkadaşlar öncelikle sezon bitimiyle gelişmeleri gösterelim;

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

yeni transferleri de bekliyoruz

Gördüğünüz gibi Sneijder ayrılmak isteyince bütün transfer politikamızı bozdu ve işte transferler;
    Gelenler;

Gidenler;

yeni transferleri de bekliyoruz
    İşte transferler sana

Hazırlık maçlarımızın sonuçları;

Bayernden fazla pas yapıyor olmamız beni çok umutlandırdı

Großkreutz ve Bruma'ya yüksek miktar da teklif gelince yok diyemedim. Fakat Sneijder kendi istedi yoksa emekliliğe kadar onu tutmak vardı aklımda. Podolski ise baktığımda mevkisinde rakipleri çoktu. Lavezzi ve genç bir isim aldık oraya ondan dolayı barınması zordu. Kadronun daha etkili olduğunu düşünüyorum. Performansa da yansıdı.

Daniel Dionisi'yi görünce elim ayağım titredi

FM 2015 model Dionisi :

Bu arada senin Dionisi'nin profilini atar mısın ?

Nuri'ye boş yere 20 milyon vermişsin bence yine de yeni sezonda başarılar.

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Daniel Dionisi'yi görünce elim ayağım titredi

FM 2015 model Dionisi :

Bu arada senin Dionisi'nin profilini atar mısın ?
    Bu da benim dani

Quote Originally Posted by shyster View Post
    Nuri'ye boş yere 20 milyon vermişsin bence yine de yeni sezonda başarılar.
    Nuri Şahin bize lazımdı. 14 yabancı hakkım doluydu ve ortasaha alternatifsizdi. Türk isim şarttı. 3 m peşin gerisi 48 ay taksit olduğu için özünde 20 m değil baya parçalanıyor para

Geçen sezonun aksine bu sene Süper Kupayı çok rahat kazandık. Sadece 1 şut şansı tanıdık.

Lig de ilk 6 maçımız;

Aldığımız beraberlik şampiyonlar ligi dönüşüydü. Bu arada Emre Çolak çok formda Sneijder gibi top oynuyor

Gelelim asıl hedef olan şampiyonlar ligine. Grubumuz ne öyle çok zor ne de öyle çok kolay orta şeker diyelim;

Şanssızlık yakamızı bırakmadı. Çok iyi oynadığımız maçta son dakikalarda yediğimiz golle yenildik.

Fakat Basel karşısında da işi şansa bırakmadık, ilk yarı fişi çektik.

Formda Calleri ve Emre Çolak ile Benfica'yı alt ettik, deplasmanda.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri