1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: EURO 2016 elemeleri hk.

Thumbs down EURO 2016 elemeleri hk.

Merhaba arkadaşlar,

Malumunuzdur ki, her hangi bir milli takımla kariyer yapmak istediğimizde oynanan gerçek değil, oyunun karışık bir şekilde atadığı fikstür oluyor. Misal ben Türkiye'yi seçtim lakin elemeler gerçek değil sıradan atanmış şekilde olduğu için pek zevk alamıyorum açıkçası. Konuyu araştırdım ama bulamadım, buna benzer bir düzeltme yaması gören var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Bahsettiğim durum Euro2016 grupları mı ? Yani İspanya Hırvatistan ve Çekler'le oynamak istiyorsan zaten daha düne kadar kuralar çekilmemişti bunu oyuna aktaramazlardı
    You'll Never BeatThe Irish !

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Bahsettiğim durum Euro2016 grupları mı ? Yani İspanya Hırvatistan ve Çekler'le oynamak istiyorsan zaten daha düne kadar kuralar çekilmemişti bunu oyuna aktaramazlardı
    Hayır, gruptan önce ki elemeler.

Yani Hollandalı, Letonyalı.

Quote Originally Posted by Cenkteas View Post

hocam oyun başında zaten hollandalı letonyalı grupta oynanıyor yanlışın var ya da oyunun orjinal değil sanırım
    Last edited by Nocna Mora : 21.Aralık.2015 at 15:10

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Cenkteas View Post

Valla müdür gruptan önce ki Hollanda Letonya'dan tut , dünya kupası eleme grupları bile aynı Ukrayna , İzlanda , Hırvatistan , Finlandiya . Turnuvalarda ki grupları yapamazlar oyun içerisinde eleme maçları olduğu için
    You'll Never BeatThe Irish !

Skorları UEFA Lisansı olmadığı için gerçek şekilde aktaramazlar... Ancak Malezya ligini seçerseniz en erken tarihte oyuna başlarsınız ve daha az maç sahte olur...

Quote Originally Posted by bahadirkilic View Post
    hocam oyun başında zaten hollandalı letonyalı grupta oynanıyor yanlışın var ya da oyunun orjinal değil sanırım
    Quote Originally Posted by bahadirkilic View Post
    Evet haklısınız ama skorlar manasında demiştim, [MENTION=180905]ozzymanborn[/MENTION] arkadaşımızın da dediği gibi lisans olmadığından farklı neticeler geliyor.

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    Skorları UEFA Lisansı olmadığı için gerçek şekilde aktaramazlar... Ancak Malezya ligini seçerseniz en erken tarihte oyuna başlarsınız ve daha az maç sahte olur...
    Çok teşekkür ederim, deneyeceğim.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri