Merhaba arkadaşlar. Takımım Fulham Oyunu kaydettim. Ertesi gün kaydı açtığımda Liverpool ile maçım vardı. Oynadım 3-0 yenildim. Ozamana kadar iyi gidiyordum M.City filan yendim. Liverpool maçından sonra Tottenham ile karşılaştım 2-0 onlara yenildim. Önümüzdeki maçlara bakayım derken elektirik gitti. Geldiğinde Liverpool maçından devam edecektim. Tekrar 3-0 yenildim. Oyun taktiğim değiştirmiştim. Sonra Tottenham 2-0 yenildim oha olurda bukadar olur dedim. Kafama takıldı tekrar yeniden kayıdı açtım bu sefer Liverpool 3-1 yenildim. Sinir oldum tekrar yeniden kayıt açtım her türlü taktik her türlü defans ne varsa 5-6 defanslar maçlar ya 3-0 yada 3-1 bitti. Hatta bir maçta 1-0 öndeydim. 85`den sonra 3 gol oldu yine 3-1 bitti. Bir maçtada 3-0 iken maç Liverpool 2 penaltı kazandı 2 sinide atamadı yine 3-0 bitti.

Yani arkadaşlar nedir bu durum bug mu var oyunda. ne yaparsan yap oyun hep aynı skorlar ile bitiyor. Tamam yenileyim fakat farklı skor olsun bari. Sanki oyun önceden hazırlanmış bir senaryoyu yaşıyoruz. Resmen oyun beni soğuttu bu durumdan