1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Fm 2016 Mevki-Profil İngilzce ?

Default Fm 2016 Mevki-Profil İngilzce ?

Bu sene kimse böyle bir çalışma yapmayacakmı profillerin mevkilerin ingilizce olduğu

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

[MENTION=106245]balgat80[/MENTION] gecen sene böyle bir calisma yapilmayacagi söylenmisti sanirim.

Quote Originally Posted by GicaHagi View Post
    @balgat80 gecen sene böyle bir calisma yapilmayacagi söylenmisti sanirim.
    [MENTION=290877]GicaHagi[/MENTION] ben site yetkililerinden böyle bir çalışma beklemiyorum zaten. Son 2 yılır [MENTION=8752]arneas[/MENTION] yaptı. Bu sene ondan bir ses çıkmayınca başka gönüllü arkadaş varmı diye merak ediyorum.

ben yapmayı düşünüyorum fakat biraz beklemeniz gerekecek, si dil kodlarını değiştirdiği için düzenleme yapmam gerekiyor. biraz bekleteceğim yamayı...

iyi oyunlar

Quote Originally Posted by arneas View Post
    ben yapmayı düşünüyorum fakat biraz beklemeniz gerekecek, si dil kodlarını değiştirdiği için düzenleme yapmam gerekiyor. biraz bekleteceğim yamayı...

iyi oyunlar
    merakla bekliyoruz

Yamayı yapacak olan varmıdır acaba ? İngilizce oynuyorum ben fakat profil özellikleri türkçe sıralamasında olmasını istiyorum

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    Yamayı yapacak olan varmıdır acaba ? İngilizce oynuyorum ben fakat profil özellikleri türkçe sıralamasında olmasını istiyorum
    Yokmudur gençler ?

Arkadaşlar yamayı biri yapsın ne olur ya. İngilizce öğrenelim şu profil özellik sıralamasına alışamadım bir türlü. yardımcı olun lütfen..

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    Arkadaşlar yamayı biri yapsın ne olur ya. İngilizce öğrenelim şu profil özellik sıralamasına alışamadım bir türlü. yardımcı olun lütfen..
    Nasıl yapıldığına dair fikri olan var mı ?

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri