1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Sadece görüntüle seçeneği ?

Default Sadece görüntüle seçeneği ?

Selamlar arkadaşlar baya uzun bir süredir fm oynamıyordum 16 ile dönüş yapayım dedim.Aklıma takılan bir soru oldu. Yeni kayıt açarken sadece görüntüle olarak seçilen liglerden oyuncular yüklenmiyor ama sorunsuz transfer yapılabiliyor değilmi transfer dönemlerinde ?

Şimdiden teşekkürler iyi oyunlar ...

Quote Originally Posted by fenah View Post
    Selamlar arkadaşlar baya uzun bir süredir fm oynamıyordum 16 ile dönüş yapayım dedim.Aklıma takılan bir soru oldu. Yeni kayıt açarken sadece görüntüle olarak seçilen liglerden oyuncular yüklenmiyor ama sorunsuz transfer yapılabiliyor değilmi transfer dönemlerinde ?

Şimdiden teşekkürler iyi oyunlar ...
    evet dostum transfer yapabiliyorsun . ama geniş kapsamlı oyuncu ağı olmuyor .

peki veritabanı-gelişmişten lig ekleyince nasıl oluyor

Quote Originally Posted by shyster View Post
    peki veritabanı-gelişmişten lig ekleyince nasıl oluyor
    lig ekleyince aynı oyun başında seçmişsin gibi o ligler dahil oluyor oyuna yalnız hemen değil sezon başı eklediysen ligi sezon sonunda dahil oluyor mesela tam zamanlamasını bilmiyorum

Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    lig ekleyince aynı oyun başında seçmişsin gibi o ligler dahil oluyor oyuna yalnız hemen değil sezon başı eklediysen ligi sezon sonunda dahil oluyor mesela tam zamanlamasını bilmiyorum
    Yok onu demiyorum senin dediğin kariyer devam ederken lig ekleme, onda lig sezon sonu açılıyor. Benim dediğim daha kariyer açmadan veritabanı-gelişmiş-ordan eklenen ligler nasıl oluyor

Quote Originally Posted by shyster View Post
    Yok onu demiyorum senin dediğin kariyer devam ederken lig ekleme, onda lig sezon sonu açılıyor. Benim dediğim daha kariyer açmadan veritabanı-gelişmiş-ordan eklenen ligler nasıl oluyor
    pardon hocam sorunsuz transfer yaparsın tabiki ama herhangi bir takım yönetemezsin o ligde sadece görüntüle yaparsan

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri