1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Fm 2015 i açtığımda internet kopuyor, wıreless modeme bağlanamıyorum

Exclamation Fm 2015 i açtığımda internet kopuyor, wıreless modeme bağlanamıyorum

1. Arkadaşlar oyunum orjinal, steam üzerinden oynuyorum. Ancak son transferlerle oynamak için yama yaptım. v6 paketini indirdim. Oyunu açtığımda internet gidiyor. bilgisayar modemleri görmüyor. Bu konuda yardımcı olabilicek varsa cok sevinirim.

2. Oyunda profil oluştururken fotoğraf koymak istediğimde bu fotoların hiçbiri açılmıyor.

3. Transfer yamalarını yaparken v1 den başlayıp hepsini v6 ya kadar hepsini mi yüklemem gerek? Yoksa sadece sonuncusunu yüklersem yeterli oluyor mu? Bunu sormamım nedeni de 6 ülke ve 2. liglerini açmama ve database'i büyük yapmama rahmen 36000 oyuncu ile başladım oyuna, sanki bu biraz az gibi geldi bana? bide daha önce yama çok fazla yapmadığım için kurallarını bilmiyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Oynamak istiyorum ama başlamadan şu sorunları halletmek istiyorum.

ilkinin cevabını bilmiyorum, 2.sinde ise fotoğrafıı JPG,BMP,PNG bu üç formatta da kaydedip öyle deneyin üçünden biri muhakkak kabul olur oyun görür, 3.sorununda ise en sonu yüklesen yeterli, valla ben o kadar lig açmadığım için oyuncu sayısını bilemeyeeğim ama o civarda bir şey olur herhalde sıkıntı yoktur yani o konuda

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri