1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: 18 Yaş Altı Oyuncu Transferi

Default 18 Yaş Altı Oyuncu Transferi

Arkadaşlar mesela Brezilyadan 15 yaşında bir çocuğu takıma kattığımızda anında takıma gelme şansı var mı editör ile ? 18'ine basmalarını beklemekten sıkıldım artık. Örneğin Kayserispor , Babacar Diop diye bir çocuğu 16 yaşında alt yapıya alıp 18'ine gelince profesyonel sözleşme imzalamıştı. Bunu yapabilir miyiz ?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Yabancı antrenörlerin olduğunda, nadir de olsa altyapıdan çift uyruklu futbolcular çıkabiliyor. Sanırım Kayserispor örneğinde bu yaşanmış. 18 olmadan gelmiyor diye biliyorum ben, serbest dahi olsa.

Quote Originally Posted by sadistkral View Post
    Yabancı antrenörlerin olduğunda, nadir de olsa altyapıdan çift uyruklu futbolcular çıkabiliyor. Sanırım Kayserispor örneğinde bu yaşanmış. 18 olmadan gelmiyor diye biliyorum ben, serbest dahi olsa.
    Çözdüm hocam nasıl yapıldığını Güney Afrika ligini yeniden düzenledim ve 16 yaşındaki oyuncuyu getirdim direkt olarak Galatasaray'a.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Çözdüm hocam nasıl yapıldığını Güney Afrika ligini yeniden düzenledim ve 16 yaşındaki oyuncuyu getirdim direkt olarak Galatasaray'a.
    Editör ile çözülüyor değil mi? Editörsüzse söylersen biz de bilip yapalım.

Quote Originally Posted by sadistkral View Post
    Editör ile çözülüyor değil mi? Editörsüzse söylersen biz de bilip yapalım.
    Editörle oluyor hocam Sınavlarım ve transfer döneminin ardından oturup neredeyse tüm ülke liglerini yenilemeyi düşünüyorum bu şekilde

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri