Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 110 sonuç

Konu: Şampiyonlar Liginde Hatayspor Fırtınası ( V. Sezon )

Quote Originally Posted by obafemi_2 View Post
    Türk oyuncuları kiralamaya çalış. Özellikle satın alma gücün varsa Altınordudan futbolcu al. Oynadıkça çok daha iyi geliştirebiliyor kendisini.
    Süper Lig ekiplerinden kiralamaya çalıştım ama olmadı devre arasında Altınordu dan oyunculara bakacağım

Tebrikler hocam

Quote Originally Posted by harun2000harun View Post
    Tebrikler hocam
    Teşekkürler Hocam

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Tebrikler hocam.Ptt 1.lig hayli çetin bir lig.Kalıcı olup yukarı çıkmak için kıyasıya bir mücadele dönüyor.Oyuncuları çok beğendim.Özellikle hırvat forveti.Zıplamasınıda geliştirirse duman eder ligi.

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Tebrikler hocam.Ptt 1.lig hayli çetin bir lig.Kalıcı olup yukarı çıkmak için kıyasıya bir mücadele dönüyor.Oyuncuları çok beğendim.Özellikle hırvat forveti.Zıplamasınıda geliştirirse duman eder ligi.
    Evet hocam gerçekten çok kaliteli fakat kiralık maalesef

-Evet arkadaşlar PTT 1. Lig başladı. Adeta fırtına gibi başladık, ilk üç hafta da 7 puan gerçekten alt ligden çıkan bir ekip için inanılmazdı;

-Bensabeini 2. ay sakatlandı, bizim için gerçekten çok kötü oldu.

-Tabi bu rüyadan Türkiye Kupası Maçında 90+3'te yediğimiz golle uyandık, akabinde Gaziantep Bld. 'nin tokatıyla kendimize geldik, fakat Kocaeli Birliği affetmedik;

-evet Arkadaşlar bu maçtan sonra 6 maçlık yenilgi serüvenine katıldık, inanın takımın hızı nasıl kesildi pek anlayamadım. Bana kalsa çok sakatlıklar yaşadık ona bağlıyorum. Stad zemini, Antreman sahası berbat durumda buna binayen sakatlıklarda çok artıyor maalesef;

-Bu sonuçlar gerçekten çok moral bozucuydu. 11. Haftaya kadar sonuçlar böyle idi arkadaşlar.
    Last edited by GsSoylarGs : 16.Ocak.2016 at 12:23

-10. Hafta da puan durumu arkadaşlar;

-Durum ortada;

-evet arkadaşlar makus tarihimizi Karabük deplasmanında değiştirdik;

-Evimiz de güçlü Bolusporla 1 puanı paylaştık;

-Çok iyi bir performans sergilesekte Konyaspor'u yenemedik;

-15.Hafta da bizimle aynı zamanda PTT'ye çıkan Bayrampaşa'ya ne kadar yol almış olduğumuzu gösterdik;

Nesil
    2014

PTT için tebrikler. Orada 2-3 sezon iskelet bir kadro kurup çok sağlam bir kadro ile Süper Lige çıkmak çok mantıklı bence
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Quote Originally Posted by Barak View Post
    PTT için tebrikler. Orada 2-3 sezon iskelet bir kadro kurup çok sağlam bir kadro ile Süper Lige çıkmak çok mantıklı bence
    Bakalım hocam, mücadele ediyoruz. Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

İlk önce tebrikler ilk yılında ptt 1. lige cıkmıssın..

İndir tiki taka sabır C2714937 283B 4448 9C90 20BC115BFCCF fmf

şu attıgım kendi kariyerimde oynadıgım taktigi denesene sana yararlı olabilir.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    İlk önce tebrikler ilk yılında ptt 1. lige cıkmıssın..

İndir tiki taka sabır C2714937 283B 4448 9C90 20BC115BFCCF fmf

şu attıgım kendi kariyerimde oynadıgım taktigi denesene sana yararlı olabilir.
    Teşekkürler taktik için deneyip dönüş yaparım buradan

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by GsSoylarGs View Post
    Teşekkürler taktik için deneyip dönüş yaparım buradan

ben 3 farklı takımda denedim. cok güzel sonuclar verdi..

-Evet arkadaşlar Lig de de devre arası geldi ve sözleşmeleri bitmiş olan boşta olan 2 oyuncu ile sözleşme imzaladık;

-McEvoy kanattaki eksikliğimizi, Manaj'ın ise gol yollarında eksikliği gidermesi konusunda büyük umutlarla aldık.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Manaj iyi transfer iyi bak iyi fiyata satarsın.

-Ligimize devre arasından sonra ki maçta son dakika golü sebebiyle lige yenilgi ile başladık;

-Deplasmanda Mikic şov;

-Balıkesir deplasmanında yükselişimiz sürüyor;

-Maç gidip geldi fakat Gaziantep Bld. yi affetmedik;

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

eger benim taktikle oynuyosan.. sabırlı ol cıkıs iyi

-Evimiz de Urfa ile kazanmamız gereken maçta 1 puanı paylaştık;

-Yine kazanmam gerektiğini düşündüğümüz bir maçta 1 er puan paylaştııkkk;

-Kaliteli bir galibiyetle döndükkk;

-Yine kaliteli oynadığımız bir maçta 1er puan paylaşıldı;

-Adana bizi büyük bir hezimete uğrattı;

-Son 20 Dakika da kendini bulan takım 3 puanı aldııııı;

-Manajla birlikte galibiyete koştuk;

eger benim taktikle oynuyosan.. sabırlı ol cıkıs iyi
    yok hocam bunları yayınlamamıştım oynatacağım taktiğide

-ve Puan Durumu;

Manaj iyi transfer iyi bak iyi fiyata satarsın.
    Evet şimdiden izleyen yabancı kulüpler var

-evet arkadaşlar kaldığımız yerden ivedilikle devam ediyoruz; İsmail Köse'nin yıldızlaştığı maçta galibiyeti almayı bildik;

-son haftalar da puan kaybetme lüksümüz yok, Karabük deplasmanında sahnede McEvoy;

-Öne geçsekte skoru koruyamadık, çabalasakta sonucu elde edemedik;

-Çok kritik bir maçta Konyaspor'a şans tanımadık;

-Elazığspor maçı vardı fakat ne yaptıysam ekran görüntsünü çekemedim o maçı 3-2 yenildik arkadaşlar;

-Son viraja girdiğimiz de kötü Bayrampaşayı beşleyip yolladık;

-Güçlü Adana Demirspor karşısında galip gelmesini bildik;

-Bu sonuçların ardından play-offa 3. sıradan girmeye hak kazandık arkadaşlar.!

-Evet arkadaşlar bize kimse şans tanımazken kendimizden emin performansımızı sergileyerek Playoffa kaldık. Rakibimiz Boluspor ve ilk maçımız Bolu deplasmanında;

-Öne geçmemize rağmen büyük baskılar yiyerek skoru koruyamadık ve yenilgi ile karşılaştık. Sonuçtan ziyade oynanan oyun biraz umudumuzu kırdı.

- 2. Maçta ilk yarının son 5 dakikasında direnci kıracak bir gol bulduk, 70 ve 80 de ki goller ile galibiyeti perçinledik ve turu getirdik;

-Evet arkadaşlar geldikkkk finaleeeee rakip Samsunspor. Sabırla performansımızı sergiledik ve Maxime Partouche performansı son maçlarda dil ısırttı;

Evet arkadaşlar kimse bize şans tanımazken, tahmini olarak 17.olacağımızdan bahsediliyordu. Biz yerinde transferlerimizle herkesi yanılttık. Mükemmel yükselişle önce 2.Lig peşine PTT Liginde başarı göstererek üst lige başarıyla çıktık. Yeni sezonda ana hedefimiz ligin orta sıralarında kalmak, kesinlikle düşme potasının yanına bile yaklaşmamak. Başkana yeni stad konusunda baskı yaptım fakat dinletemedim sözümü. Bu stad süperlig takımına yakışmıyor. En azından zemin konusunu düzelttik. Şimdi de size arkadaşlar iyi performans sergileyen oyuncuları göstereyim;

-Sağ Açığımızın yıldız ismi Maxime Partouche;

-ve diğerleri ;

Arkadaşlar size bir sorum olacak takımda sakatlıklar çok oluyor, sezon öncesi kondisyon antremanını felan da gayet iyi yaptırıyorum, saha zemini ve antreman sahası kötü durumda ondan dolayı mıdır ?

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kondisyon yüksek yaptırıyorsan belki o yüzden olabilir.Sezon öncesi kondisyon çalışırtırırken çok düşük veya düşük seviyede çalıştırabilirsin.Yüksek yoğunluklu antremanlar ile bireysel antremanlarda varsa oyuncular bir de hazırlık maçı oynayınca pert olabiliyor.Süper Lig için de ayrıca tebrikler.Şans verilmemesine rağmen çıkmışsın Başarılar..

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Kondisyon yüksek yaptırıyorsan belki o yüzden olabilir.Sezon öncesi kondisyon çalışırtırırken çok düşük veya düşük seviyede çalıştırabilirsin.Yüksek yoğunluklu antremanlar ile bireysel antremanlarda varsa oyuncular bir de hazırlık maçı oynayınca pert olabiliyor.Süper Lig için de ayrıca tebrikler.Şans verilmemesine rağmen çıkmışsın Başarılar..
    Hocam sezon öncesi kondisyonu yüksekte çalıştırıyorum fakat kesinlikle hazırlık maçı yaptırmıyorum o süre zarfında bir daha ki sezona öyle hazırlanacağım. Teşekkürler

Süper Lig'de başarılar

Quote Originally Posted by omer5941 View Post
    Süper Lig'de başarılar
    Teşekkürler

-Evet arkadaşlar Süper Lig'e hiç beklenmeyen ve oldukça sürpriz bir şekilde çıktık. Amacımız bu Lig'de tutunmak, Lig'e hoş futbol oynayarak tat katmak, ilerleyen sezonlar da Avrupa'da korkulan bir takım olmak. Ligin sezon öncesi bakışına baktığımız da bizi gerçekten hafife aldıklarını söyleyebiliriz;

-Transferde yine geçmiş sezonlarda ki politikamızı uyguladık, serbest oyuncuları aldık ve kiralayabildiklerimizi kiraladık. Eksiklerimizi biliyorduk; sağ bek, sol bek, önlibero, orta saha, ortasaha sol gibi eksikliklerimizi tamamladık diyebiliriz, fakat rotasyon için kadromun yinede yeterli olduğunu düşünmüyorum;

-Hazırlık maçına fazla zaman kalmadı, kondisyon ağırlıklı bir program yaptık;

-1.Hafta ekran görüntüsünü çekemediğim için yayınlayamıyorum 2-0 yenildik arkadaşlar.

-2.Hafta;

-Bu maçtan sonrasında benim takımından kuvvetli veyahut denk takımlara karşı, [MENTION=16579]MoNToLiVo_[/MENTION] hocamın önerdiği taktikle devam ettim ve yararı sahnede

-3.Hafta;

-4.Hafta;

-Türkiye Kupası 2.Tur;

Last edited by GsSoylarGs : 19.Ocak.2016 at 23:57

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri