Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 34 sonuç

Konu: Glasgow rangers, eski günlerine dönmek istiyor

Nesil
    2014

Default Glasgow rangers, eski günlerine dönmek istiyor

İskoçya`nın 1872`de kurulan köklü kulüplerinden Glasgow Rangers, 54 kez ligi zirvede tamamlayarak
    dünyanın en fazla şampiyonluk sevinci yaşayan takımı oldu.

İskoçya'nın 1872'de kurulan köklü kulüplerinden Glasgow Rangers, 54 kez ligi zirvede tamamlayarak dünyanın en fazla şampiyonluk sevinci yaşayan takımı oldu.
    Ayrıca, İskoçya Kupası'nı 33, Lig Kupası'nı ise 27 kez müzesine götüren Rangers, 2000'li yıllarda ligdeki en önemli rakibi Celtics karşısında da üstünlük sağladı.

Rangers, Avrupa arenasında da başarılı sonuçlara imza attı. UEFA Kupa Galipleri Kupası'nda 1961 ve 1967'de finale yükselen Glasgow Rangers, 1971-72 sezonunda ise kupayı müzesine götürdü. UEFA Kupası'nda 2007-2008 sezonunda bir kez daha adını finale yazdıran İskoçya temsilcisi, 2012'de yaşadığı ekonomik sıkıntıların ardından büyük bir düşüşe geçti. Kulübün borçlarını ödeyememesi gerekçesiyle 14 Haziran 2012'de kapatılma noktasına gelen İskoç temsilcisi, ülkenin 4. Futbol Ligi'ne düşürülürken, 1 yıl transfer yasağına da çarptırıldı. Takımdaki birçok önemli futbolcusunu da kaybeden Glasgow Rangers, buna rağmen sonraki iki sezonda da adını üst liglere yazdırmayı başardı. Bu sezon İskoçya Premier Ligi'nin bir alt ligi Championship'te eski günlerine dönmek için mücadele veriyor.

*Şu sıralar FM'ye dönmek için bir bahane arıyordum. Bu yazı beni gerçekten çok heyecanlandırdı.
    Kariyere cumartesi başlayacağım. Nasıl bir yol izleyeceğim hakkında çok düşünmedim önerisi olan varsa önerilere açığım*

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim. Benden önce davranmışsın
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    06

Rangers efsane ya Güzel seçim olmuş başkan. Başarılar dileyeceğim ama zaten başarırsın. Takipteyim inşallah

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam Başarılar.Takım seçimi de çok iyi olmuş

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar ,eski günlere dönmen dileğiyle..

Hocam başarılar, gerçekten de çok ilgi duyacağımız bir seçim.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim. Benden önce davranmışsın
    Aslında başlamama sen vesile oldun Dün senin bir mesajını gördüm. Kariyer için takım önerisi istemişsin. Aynı sayfada bir link gördüm geçmişte harika işler yapmış ama şuanda eski başarılarından uzak takımlar v.s oradan baktım Glasgow ile başlayım dedim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Rangers efsane ya Güzel seçim olmuş başkan. Başarılar dileyeceğim ama zaten başarırsın. Takipteyim inşallah
    Senin taktiğinle oynarım Baştan söyleyimde

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam Başarılar.Takım seçimi de çok iyi olmuş
    Teşekkür ederim
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar ,eski günlere dönmen dileğiyle..

Quote Originally Posted by GsSoylarGs View Post
    Hocam başarılar, gerçekten de çok ilgi duyacağımız bir seçim.
    Sağolun beyler, inşallah güzel bir geri dönüş olacak
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Barak View Post

Senin taktiğinle oynarım Baştan söyleyimde
    O zaman keyifle takipteyim Konunun 2. sayfasında [MENTION=278513]Namzet[/MENTION]'in yapmış olduğu dokunuşlara da göz at derim başkan, daha dikkatli oynayabilirsin o şekilde.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Rangers güzel seçim hocam.Başarılar dilerim

Nesil
    2014

Tekrar teşekkürler beyler. PC'yi kurdum oyunu indiriyorum Bugün güncellenecek inş
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Evet arkadaşlar Bismillah deyip FM 16'da ki ilk kariyerime başlıyorum.

Yukarıda da belirttiğim gibi Aytekin hocamın taktiği ile oynayacağım. Bilenler bilir antrenman ve gözlem konusunda iyiyimdir. Uzun bir süredir FM oynamasamda o konuda
    hala bilgi seviyem yüksek ama bazı şeyleri cidden unutmuşum altı üstü 6-7 ay ara verdim

Takımımıza gelecek olursak. Kadro yapısı çok dağınık. Takımda yedek sağ bek yok ama yedek 5 tane FV var.
    İlk etapta Forvetlerden işimize yaramayacaklarla yolumuzu ayırdık. Bu takım uyumunu ciddi arttıran bir hamle olacak diye umuyoruyorum.
    Yedeği olmayan sağ bek için de yeni katılan kiralık sağ bekimiz forma savaşı verecek bu da rekabet ortamını arttıracaktır.

Yeni katılan sağ bekimize yıllık sadece 29 K maaş ücreti vereceğiz. Bütçe olarakta bizi hiç zorlamaycak.

Bu lige göre kulüp ciddi bir bütçe veriyor. Şuan için takımı iyice deneyip, tanıyıp ona göre transfer hamlesi yapmayı planlıyorum. Ama bu sezon değil. Transferler sonraki sezon için olacak.
    Bu lig için zaten fazlasıyla iyiyiz

Takımın gözlemcilerini değiştirdim ama yinede bu seviyede çok iyi bir gözlemci bulmak kolay iş değil.
    Gözlemciler iyi bir havuz oluşturduktan sonra buradan kimlere teklif yollacağımızı ayrıca belirteceğim.
    Transferlerimiz geçen seride olduğu gibi yine gözlemci tavsiyesi ile olacak

Last edited by Barak : 16.Ocak.2016 at 18:17
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hadi bismillah o zaman [MENTION=297426]Barak[/MENTION] takımın yıldızları kimler ,profilleri nasıl ?

[MENTION=297426]Barak[/MENTION] Efendi Tekrar Dönmüş Bize de Yeniden Takip Etmek Düşer

Bu Arada Lee Wallace Takım Küme Düşürüldüğünde Kaçmadı ve Takımıyla Beraber Yeniden Tek Tek Çıktı Basamakları Wallace'ye İyi Sahip Çıkan Onu Satarsan Taraftar da Seni Satar Şehir Meydanında Boğazına İpi Geçirirler

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014

Hadi bismillah o zaman @Barak takımın yıldızları kimler ,profilleri nasıl ?
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    @Barak Efendi Tekrar Dönmüş Bize de Yeniden Takip Etmek Düşer

Bu Arada Lee Wallace Takım Küme Düşürüldüğünde Kaçmadı ve Takımıyla Beraber Yeniden Tek Tek Çıktı Basamakları Wallace'ye İyi Sahip Çıkan Onu Satarsan Taraftar da Seni Satar Şehir Meydanında Boğazına İpi Geçirirler
    Bak bunu bilmiyodum söylediğin iyi oldu Wallace harbi adammış, takımda emekli yaparım onu

[MENTION=40794]aytekin79[/MENTION] Takımda çok önemli bir yıldız oyuncu bulunmuyor ama takımın geneline göre 2-3 oyuncu biraz sıyrılıyor.
    En iyi profile sahip oyuncum bu ikisi

Hazırlık maçlarımızı takımın kendi ayarladığı rakiplerle yaptık. Zayıf rakiplerdi.
    Buna ısınma turları diyebiliriz. Sakatlık v.s olmadan bu dönemi atlattık.

Hazırlık maçlarında en çok ön plana çıkan oyuncum Mckay oldu. Ve bu dönemde tek sakatlığı da yine Mckay,
    yaşadı. 10 gün kadar.

Konbineler ise muazzam şekilde para bıraktı. Tam 10 Milyon Euro

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lee wallace zaten çok kaliteli bir oyuncu en az 3 - 4 sene iyi verim alacağını düşünüyorum.Maçlarıda merakla bekliyorum .

Nesil
    2014

Lee wallace zaten çok kaliteli bir oyuncu en az 3 - 4 sene iyi verim alacağını düşünüyorum.Maçlarıda merakla bekliyorum .
    İlk lig maçında maçın adamı seçildi ama işte takım olarak kazanamadık

1.Hafta

Sanırım ilk maçın bu şekilde bitmesi gerekiyordu. Her zaman ilk maçlar zor geçer FM'de bunu iyi Bug'lamış
    İlk yarı kontrollü bir oyunumuza rağmen mucizevi şekilde 0-0 bitti. Rakibin yenme adına en ufak bir düşüncesi olmadığı
    çok belliydi sadece savunuyorlardı.

2.Yarıda takımın forvetlerini 4'ledim. Talimat olarakta Tank,tüfek saldırın dedim ilk maç için olmadı ama çok olumlu oynadık orası ayrı

Antrenmanda taktik ve kondisyona çok önem verdik şimdi biraz ofans basarsak takım ateş etmeye başlar

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bayadır girmiyorum foruma, bir girdim Barak geri dönmüş Hem de Rangers ile kariyer yapıyor.

Şunu şuraya bırakayım da kıskananlar çatlasın ;D http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=121014

Nesil
    2006
    Yer
    06

Vaay gençler nerelerdeydiniz sizler ya [MENTION=288772]RodiMood[/MENTION] [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION]

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Vaay gençler nerelerdeydiniz sizler ya @RodiMood @rexpo1994
    Rodi yi bilmem ama ben okuyorum usta FM'e de ara verdim,uzun bir ara olacak gibi duruyor

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bayadır girmiyorum foruma, bir girdim Barak geri dönmüş Hem de Rangers ile kariyer yapıyor.

Şunu şuraya bırakayım da kıskananlar çatlasın ;D http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=121014
    Dostum hoş geldin. Özlettiniz yahu

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Rodi yi bilmem ama ben okuyorum usta FM'e de ara verdim,uzun bir ara olacak gibi duruyor
    Valla kardeşim bende uzun bir ara vermiştim En son seninle yaptığımız kariyerden sonra bu ilk işte
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Önce okul tabiki

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by Barak View Post

Valla kardeşim bende uzun bir ara vermiştim En son seninle yaptığımız kariyerden sonra bu ilk işte
    Biliyorum. Takibimdesin

Önce okul tabiki
    Aynen hocam,mecburen

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Vaay gençler nerelerdeydiniz sizler ya @RodiMood @rexpo1994
    Abi okulla uğraşmaktan fm e pek vakit kalmıyor. Arada foruma girip bakıyorum ne var ne yok diye, ama finaller bitince biraz daha aktif olurum inşallah

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Forum canlanıyor galiba eskiler geri döndüğüne göre

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Abi okulla uğraşmaktan fm e pek vakit kalmıyor. Arada foruma girip bakıyorum ne var ne yok diye, ama finaller bitince biraz daha aktif olurum inşallah
    Hadi bakalım bekliyorum. Finanallerin bitişi başarılar bu arada
    Forum canlanıyor galiba eskiler geri döndüğüne göre
    Valla canlansın biraz ya

Biliyorum. Takibimdesin
    Adamsın

2.Hafta

İlk hafta bahanemiz hazırdı. İlk maç falan dedik sıyrıldık ama bu maçta onun benzeri oldu. Yine Forvetlerimiz gol üretemedi.
    Transfer döneminin kapanmasına 15 gün var o ara 4 maç oynayacağız o ara FV'ler kendine gelmezlerse yerlerini kaybederler.
    Hatta 1.forvetim formayı 2.Forvete kaptırdı. 2.Forvetim 18 yaşında ve alt yapımızdan çıkma bu bişetler yaparsa güzel olur.

Takım şuan bal yapmayan arı misali

3.Hafta

Bu maçtan 3 gün önce kupa maçımız vardı. Hiç değişiklik yapmadan aynı 11'i sahaya sürdüm iki maçı da 2-0 kazandık. Yukarıda belirttiğim
    gibi Forvetimiz şuan 18 yaşında Hardie diye bir genç. Kupa da golünü attı Lig maçında sahada silik bir görüntü verdi. Bu da yaşı dolayısıyla normal
    Arsen Venger'in dediği gibi genç oyuncularda istikrar aranmaz. Yada Van Haal demişti unuttum şimdi

Bu arada son iki lig maçımızda da penaltı kaçırdık. İlk penaltıyı kaçıran en iyi penaltıcım olarak gözüküyordu. O kaçırınca
    Penaltıları Kaptan Wallace verdim. Onun kaçırmasında sıkıntı yok. Kaçıracağını bile bile verdim.

4.Hafta

Genç forvetimiz Hardie, ( 18 yaşında,alt yapı oyuncumuz ) ona verilen şansı sonuna kadar kullandı. Ve en azından devre arası transfer dönemine
    kadar ciddi bir şansın sahibi oldu. Devre arasına kadar o bölgeyi iyi bir şekilde götürürse uzun yıllar o bölgede ona ısrar ederim.

Hardie'nin profil bu şekilde, En büyük avantajı 1.90'lık boyuna rağmen 72 kilo olması, Sahada çok seri
    hareketler yapabiliyor.

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hardie' ye güç antremanı yaptırmak lazım. Rüzgardan devrilecek 4 nedir

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri