1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Lionel Carole

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Lionel Carole

Oyunda -7 PA verilmiş fakat 25 yaşındaki bir oyuncu için bence yanlış olmuş. Potansiyelli bir isim. 2 sezondur çıkışta ve 120 CA'sı var -ki bu bence 125 civarına çekilmeli ki Hakan Balta'dan sol bekte formayı kapabilsin-. 125-145 gibi bir ayar yapılabilir. Chedjou'dan daha iyi bir kariyeri olacağını söylemek zor sonuçta. Ayrıca Süreklilik özelliği bana çok düşük geldi. İstikrarlı olarak aynı 10 üzerinden 7'lik bir performans gösteriyor.

Süreklilik 11'den 13'e.
    Tekniği 13'den 12'ye,
    Karar alma 9'dan 10'a,
    Soğukkanlılık 12'den 13'e,
    Markajı 10'dan 11'e -ki stoper oynama özelliği de olan bir oyuncu. Bire bir markajda Semih'ten eksiği olduğunu düşünmüyorum izlediğim kadarıyla. Hatta yer yer Semih'e göre daha başarılı. Hava toplarında rakibe yapışarak marke etmesi gerektiğini biliyor en azından ama buna rağmen aldığı değer 10. İlginç.
    Ve Konsantrasyonu 10 bana az geldi. 11 olabilir. Oyundan çok kopmuyor. Ters kademeleri bazen aksasa da 10 çok faciaymış gibi bir değer.

çıkarılabilir.
    Last edited by Nocna Mora : 23.Ocak.2016 at 18:50
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Vücut zindeliği ve dayanıklılık artıp teknik özellikleri düşmeli. Kondisyonu tam oturmadığı halde o real madrid maçındaki 85 - 90. dakikada bütün sahayı deparlayıp topu kaptığı pozisyon aklımda.

Profilinde değişim yapmak gereksiz. Set PA verilebilir 130-135 gibi..

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri