Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789
241 ile 261 arası toplam 261 sonuç

Konu: Dünya devi olma yolunda | 1860 München (4. Sezon)

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Thomas Partey Demirspor kariyerimde 3 sene boyunca çalıştım dehşetti. İyi paraya okuturuz gerekirse
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    tebrikler şampiyonluk için
    transferleri merak içinde bekliyorum
    Teşekkür ederim. Transferde doğru mu yapıyoruz, yanlış mı yapıyoruz bilemiyorum henüz.

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Tebrikler , Werner yardırmış lakin hiç sevmem kendilerini
    ne demek sevmem. Ben Werner'i almak için iki sezon Stuttgart'ın kapısını aşındırdım. Alınca da böyle oldu.

Quote Originally Posted by Yigit40 View Post
    Mourinho oyunda tarihe geçti demek, bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Rica ederim.

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Kariyerini baştan sona okudum hocam.Çok zevkli bir kariyer olduğunu söyleyebilirim.Yeni sezonu merakla bekliyorum
    ( Almanya'dan şu takımla kariyer yap diyeceğin bir takım var mı? )
    Teşekkür ederim.

Bundesliga istersen:
    Güçlü bir takımla oynamak istersen Wolfsburg, o kadar güçlü olmasın ama potansiyeli yüksek oyuncuları olsun der isen Stuttgart veya Köln'ü seçebilirsin. Bundesliga'da ilk sezonda tutunmaya çalışmak ister isen Darmstadt ve Ingolstadt güzel seçenekler olabilir.

2. Bundesliga istersen:
    İkinci ligden ise kesinlikle Kaiserslautern'i eski başarılarına kavuşturmaya çalışmak çok keyifli olacaktır, ayrıca kadrolarında çok iyi oyuncular oluyor. RBL ile bir kariyerin keyifli olacağı besbelli. Aslında ikinci biraz da sana kalmış, ikinci ligden alacağın takımı yavaş yavaş kendin şekillendirebilirsin. Ama dediğim gibi Kaiserslautern'i öneririm.

3. Ligden bir takım hakkında fikrim yok ama renklerini beğendiğin takımı alabilirsin diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Thomas Partey Demirspor kariyerimde 3 sene boyunca çalıştım dehşetti. İyi paraya okuturuz gerekirse
    Bizde ilk onbir oyuncusu olması zor görünüyor ama iki yönlü bir oyuncu olduğu için onu bir kaç sezon kesinlikle takımda tutmak istiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transfer Dönemi Başladı

Transferin birinci gününde daha önceden anlaştığımız 4 oyuncuyla sözleşme imzaladık. Transfer için ilk günden yaklaşık 40 Milyon Euro harcadık. Öte yandan Jack Hunt'ı takıma daha iyisini transfer etme niyetiyle sattık.

Bu arada geçen sezonlarda takımda forma giyen kiralık yıldızlarımız Halilovic, Lucas, Bartolemiej Dragowski ve Romagna'nın bu sezon da kiralık olarak bizimle olacaklarını tekrar belirtmekte fayda görüyorum.

11. Alex Teixeira

7. Clement Grenier

10. Hakan Çalhanoğlu

17. Callum Gribbin ( Geleceğin Beckham'ı
    )

Daha önce söylediğim gibi oyuncularımızı isteyen çok fazla kulüp var, bazı oyuncuları da ben kendi isteğimle kulüpten göndereceğim. Önümüzdeki sezon daha iyi işler yapabilmek için bazı ağırlıklarımızdan kurtulmamız gerecek.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transferler iyi.. bekliyorum gelişmeleri
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Transferler iyi.. bekliyorum gelişmeleri
    Teşekkür ederim. Şu an para basıyoruz, kendi para birimimize geçeceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Teşekkür ederim. Şu an para basıyoruz, kendi para birimimize geçeceğiz.

zügürtlük bir tek türkiye liginde var zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    06

+İsveç

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    +İsveç
    onu söylemiyorum ki zaaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    +İsveç
    Almanya'ya gelin dostlar, hayat pahalı ama para bol.

Transfer Güncellemesi

Temmuz Ayında Kasayı Doldurduk

Kırmızıyla işaretlediğim oyuncular dışındaki oyuncular as takımda forma şansı bulması imkansız olan arkadaşlardı. Buna rağmen bu oyunculardan iyi bir gelir elde ettik. İşaretlenen oyuncuların transferlerini kısaca yorumlayacağım.

Alvaro Dominguez: Geçen sezon güzel maçlar geçirmiş de olsa sezon sonu gözden düştü, daha iyi bir stoper alma planım olduğu için sattık.

Marko Arnautovic:
    Geçen sezon devre arasının flaş transferi olmuştu. Performansından da son derece memnundum. Fakat kanatlarda şans vermeyi düşündüğüm Gribbin'in ve Teixeira'nın takıma gelmesiyle rotasyonda bile forma şansı bulması zorlaştı. ( O zaman Lozano'nun gitme ihtimali bile aklımda yoktu.) Bu nedenle güzel bir gelir elde ederek yolladık. Kendisini çok sevmiştim oysa.

Lasse Vigen Christensen:
    Geçen sezon çok güzel maçlar oynadı ama bir türlü birinci tercihim olmayı başaramadı. Bayern ile Dortmund izliyordu ve Dortmund Serbest Kalma Maddesini aktif ederek transferi tamamladı.

Hirving Lozano:
    Geçen sezon şampiyonlukta büyük payı vardı. Onu kesinlikle satmak istemiyordum ama Juventus 30 Milyon Euro verdi, ben 90 Milyon Euro istedim onlar ise 75 Milyon Euro verdi, maalesef henüz böyle teklifleri reddedebilecek bir takım değiliz. Kendisine kapımızın her zaman açık olduğunu belirttik.

Großkreutz bir çok mevkide oynayabiliyor ve bu sezon özellikle sağ bekte rotasyon oyuncusu olarak bolca şans bulacaktır.

Benatia ise defanstaki yeni generalimiz olacak. Ezeli rakibimizden çok ucuza aldığımızı düşünüyorum.

Şimdilik transferde çok acele etmiyoruz. Paramız var ama doğru transferleri yapabilmek için doğru zamanı kolluyoruz. Sağ Kanada kesinlikle bir transfer gelecek. Orta saha ve sol beke de transfer olası. Önemli ayrılıklar olması durumunda başka mevkilere de transfer gerekebilir. Ayrıca transfer önerilerine de açığım.

Werner ve Cancelo'ya ciddi teklifler vardı ama Werner'le yeni sözleşme imzaladık, Cancelo ise şimdilik kalmaya ikna olmuş görünüyor.

19. Kevin Großkreutz

5. Medhi Benatia

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

transferlerde doğru yapıyorsun bence gidenlerden resmen rakipleri sömürmüşsün
    takipteyim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler çok iyi oyuncular.Bundesligayıda biliyolar.Yeni Beckhamda iyi gözüküyor.Hemde iyi para kazanmışız .

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Alexi beleşe kapmış mis gibi oyuncu. Tadından yenmez şimdi
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

transferlerde doğru yapıyorsun bence gidenlerden resmen rakipleri sömürmüşsün
    takipteyim
    Desteğin için teşekkür ederim. Avrupa'yı hortumladık belki ama Almanya Süper Kupası geldi çattı ama gerekli transferleri yapamadık. Draxler'i ve Xhaka'yı transfer edecektik ama ikisiyle de anlaşamadık.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Transferler çok iyi oyuncular.Bundesligayıda biliyolar.Yeni Beckhamda iyi gözüküyor.Hemde iyi para kazanmışız .
    Bundesliga'yı bilen oyuncular önceki sezonlarda bize çok katkı sağladı. Umarım bu sezon da aynısı olur. Kazandığımız paraları da bir türlü harcayamıyorum.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Alexi beleşe kapmış mis gibi oyuncu. Tadından yenmez şimdi
    Alex'i sağ kanada aldım ama orada biraz yavaş kalabilir. Kesinlikle sağ kanada transfer gelecek.

Calleri'yi alıp sağ kanatta oynatma gibi bir düşüncem var. Sizce tutar mı? Olası sağ kanat transferlerinden ikisi Lucas Moura ve Pione Sisto. Bu oyunculara arka çıkacak birileri var mıdır? Sağ kanat önerilerine de açığım.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

işe yaramayanları iskandinavyaya yolla sen

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    işe yaramayanları iskandinavyaya yolla sen
    Senin paran yeter mi ya onlara? Kuru ekmek mi yesin çocuklar?

Transferde Son Durum

Gelenler : Jonas Hector, Jonathan Calleri

Gidenler: Marius Wolf, Christopher Schindler

Olağanüstü bir durum olmadığı sürece başka bir transfer düşünmüyorum. Paramız var ama şu an için kadrodan memnunum.

6. Jonas Hector

27. Jonathan Calleri

Almanya Süper Kupası / Kazanan: Bayern

Neden Bayern ev sahibi sıfatıyla oynadı bilmiyorum.

Hazırlık Dönemi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Daha fazla transfer etmek istemiyorum diyorsun.Daha kimi alacan

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Calleri bitiricilik iyi olması lazımdı sakatlık mi geçirdi acep ? Ayrıca o solbek yerine benim solbeki verirdim aynı paraya dünya bekin olurdu[emoji14]ya da bana kasadan 20-30 milyon çok 17-18 yasında pırıl pırıl orta saha vereyim sana

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

transferler konusunda yanındayım hala
    parayı mezara götürmeyeceğiz sonuçta
    o nasıl kısır bir maçtır yav
    lige hazırlanış gayet iyi bence hatta kupa maçı moralleri tavan yapmıştır

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

75 m euroya oyuncu satmak nasıl bir duygudur yahu yıllardır oynuyorum o kadar yüksek ücrete oyuncu satamadım.
    TariboWest

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul, Muğla

Kariyer oldukça güzel ilerliyor. Senden ilham alarak ben de 2.Bundesliga'dan Karlsruher SC ile oyuna başladım. Gerçekten zevkli bir lig. Herkese tavsiye ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Öncelikle okulun açılmasıyla bir haftadır çok yorgun düşüyorum ve turnuva dışında oyuna pek vakit ayıramıyorum. Tabii bir de havaların güzelleşmesiyle gezmeler tozmalar da başladı. Tempoya alıştığım vakit kariyere devam edeceğim, gecikmeler için şimdiden özür dilerim.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Daha fazla transfer etmek istemiyorum diyorsun.Daha kimi alacan
    Piyasa oyuncu kaynıyor ama takımda da oyuncu kaynıyor.

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Calleri bitiricilik iyi olması lazımdı sakatlık mi geçirdi acep ? Ayrıca o solbek yerine benim solbeki verirdim aynı paraya dünya bekin olurdu[emoji14]ya da bana kasadan 20-30 milyon çok 17-18 yasında pırıl pırıl orta saha vereyim sana
    Oyuna girdiğimde bakayım Calleri geçmişte sakatlık geçirmiş mi diye, senin sol bekini ne yapacağım ben. Önceki sol bekim Wittek ve gençlerimden çok memnunum ama hedefler git gide büyüyeceğinden forma şansı bulmaları zorlaşıyor.

transferler konusunda yanındayım hala
    parayı mezara götürmeyeceğiz sonuçta
    o nasıl kısır bir maçtır yav
    lige hazırlanış gayet iyi bence hatta kupa maçı moralleri tavan yapmıştır
    Kupa maçı moralleri dediğin gibi tavan yaptı. Kalan parayı da devre arasına saklayacağız.

Bayern ile oynadığımız maçlar da artık cidden çok kısır geçiyor.

Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    75 m euroya oyuncu satmak nasıl bir duygudur yahu yıllardır oynuyorum o kadar yüksek ücrete oyuncu satamadım.
    Kendi para birimini bastığının hayalini kur. Tam da öyle. Benim de yıllardır sattığım en pahalı oyuncu oldu zaten.

Quote Originally Posted by perasis View Post
    Kariyer oldukça güzel ilerliyor. Senden ilham alarak ben de 2.Bundesliga'dan Karlsruher SC ile oyuna başladım. Gerçekten zevkli bir lig. Herkese tavsiye ederim.
    Almanya Ligleri cidden çok zevkli geçiyor oyunda. Çok sürpriz sonuçlar çıkabiliyor ve sürpriz takımlar damga vurabiliyorlar. Ben her sene 1860 Münih ile bir kariyer açar, en az 4 - 5 sezon oynarım.

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri