1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Gökhan Töre

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Default Gökhan Töre

Gökhan'ın maksimum ederi 17-18 milyon avro. Ama oyunda 30-35 milyona satmak mümkün. Ca seviyesinde bir düşüş düşünülüyor mu yoksa bu saçmalık devam edecek mi? Mehmet topal ile aynı ca değerini hak ettiğini düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Gökhan uzun vadede oyunda zaten Topaldan daha az etkili oynuyor. Süreklilik/İstikrar özelliğine bakarsan göreceksin. Bence 150 CA lık oynadığı maçlar da var ve şu an Atletico PSG gibi kulüpler takip ediyor bu adamı. 30-35 milyon euro Türkiyeden bi adamın pazar bulması çok zor onda haklısın ama değerlerde düşmesi gereken bir şey göremiyorum. Belki vücut zindeliği 1-2 kademe azalabilir. Pres gücü olarak zayıf kalıyor .

Nesil
    2007

Oyunda 25-30 milyon eurolara Avrupa'nın top-class kulüplerine transfer oluyor fakat gittiği takımlarda da genelde pek şans bulamıyor. Sorun Töre'nin profilinde veya özelliklerinde değil bence.

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post
    Oyunda 25-30 milyon eurolara Avrupa'nın top-class kulüplerine transfer oluyor fakat gittiği takımlarda da genelde pek şans bulamıyor. Sorun Töre'nin profilinde veya özelliklerinde değil bence.
    Ağırlıklı olarak zihinsel özelliklerinden kaynaklı.
    Burak

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Anlatmak istediğimde bu zaten. Çok yüksek paralar ödeniyor bonservisine. Ama o paraları edecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Bu sorunda ancak ca düşüşüyle fixlenebilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Kdarkig View Post
    Gökhan uzun vadede oyunda zaten Topaldan daha az etkili oynuyor. Süreklilik/İstikrar özelliğine bakarsan göreceksin. Bence 150 CA lık oynadığı maçlar da var
    Bakıyorum hocam süreklilik/istikrar özelliğine merak etme. İlk sezon bütçeleri kapalı oynarım her oyunu. Doğal olarak töre takımında kaldı. İlk sezonu 12 gol 15 asistle tamamladı (sadece ligde). Gerçekten çok istikrarsızdı.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Bakıyorum hocam süreklilik/istikrar özelliğine merak etme. İlk sezon bütçeleri kapalı oynarım her oyunu. Doğal olarak töre takımında kaldı. İlk sezonu 12 gol 15 asistle tamamladı (sadece ligde). Gerçekten çok istikrarsızdı.
    Sana öyle denk gelmiş o zaman. Diego da mesela benim oyunlarımda her sezon 10 gol 7-8 asist banko yapıyor gerçekte bu performansın yanından bile geçemedi henüz.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Kdarkig View Post
    Sana öyle denk gelmiş o zaman. Diego da mesela benim oyunlarımda her sezon 10 gol 7-8 asist banko yapıyor gerçekte bu performansın yanından bile geçemedi henüz.
    Diego'nun başlığı altına yazdıklarıma da göz gezdir istersen.

Nesil
    2003

Tek yol CA dususu degil. Fiyatinin fazla yuksek oldugunu katiliyorum ancak elimizde bunu saglayacak farkli yollar var.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Tek yol CA dususu degil. Fiyatinin fazla yuksek oldugunu katiliyorum ancak elimizde bunu saglayacak farkli yollar var.
    O zaman oyuncunun fiyatı bir şekilde düşürülmeli. Adam resmen para bugu.

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    O zaman oyuncunun fiyatı bir şekilde düşürülmeli. Adam resmen para bugu.
    Ona bakılırsa Grosskreutz da 6 ay sonra 9 milyon euro'ya satılabiliyor. Oyun her açıdan mükemmel değil zaten, satış mekaniği de salt oyuncu özellikleri parametresine bağlı değil. Gerçekçi satış fiyatıyla oyundaki satış fiyatı arasındaki makas daraltılabilir farklı yollarla ama bunun Gökhan'ın özelliklerinin düşürülmesiyle yapılması gerekliliğini göremiyorum, çünkü profil gayet normal gözüküyor. Mental özellikleri ve istikrarsızlığı da gayet iyi yansıtılmış zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by kirilenko47 View Post
    Ona bakılırsa Grosskreutz da 6 ay sonra 9 milyon euro'ya satılabiliyor. Oyun her açıdan mükemmel değil zaten, satış mekaniği de salt oyuncu özellikleri parametresine bağlı değil. Gerçekçi satış fiyatıyla oyundaki satış fiyatı arasındaki makas daraltılabilir farklı yollarla ama bunun Gökhan'ın özelliklerinin düşürülmesiyle yapılması gerekliliğini göremiyorum, çünkü profil gayet normal gözüküyor. Mental özellikleri ve istikrarsızlığı da gayet iyi yansıtılmış zaten.
    Herkes kendine göre haklı hocam. Bana göre abartı sana göre normal.

Geçen sene Barcelona Arda'ya 41m verse oyunda, buna da saçma derdiniz.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Quote Originally Posted by Gsigos View Post
    Geçen sene Barcelona Arda'ya 41m verse oyunda, buna da saçma derdiniz.
    Söylediğin çok saçma. Arda senelerdir Madridde oynuyor transfermarkt değeri bile transfer değeri ile hemen hemen aynı. Xavi gitti diye alındı 41 m gayet makul.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri