Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 80 sonuç

Konu: Seri C | Seri gibi seri | Venezia | 2.Sezon

Sayın Military;

Barreto hakkında sene başında övgüyle bahsetmiştiniz ve kafamızda bu takımın onun üzerine kurulucağı gibi düşünceler oluşmuştu. Ancak Barreto ligin üstünde bir yeteneğe sahip olsada gol bakımından çok kısır geçiriyor sezonu şu ana kadar. Sizce bunun sebebi takım olarak onu besleyememeniz mi yoksa onun kişisel meselesi mi? Ve de onu sezon içinde başka mevkilerde izleme şansına ulaşacak mıyız?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    venezia o kadar düştü mü ya bunların yeşil siyah renkleri daha baskındı 98-2000 lerde şimdi turunculaşmış kariyerinde başarılar
    Asansör takım gibi olmuş bir nevi 8 sezon oynamış toplamda

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    maşallah araya 2 kaza kurşunu sıkışmış ama oyunda güzel skorda güzel
    o toprak saha neydi öyle be vay canına :d
    1 takım çıkacaksa favori görüldüğümüz ligde biz çıkacağızdır
    Favoriyiz evet ama ben temkinliyim hala sürpriz yenilgiler adamın moralini bozuyor..

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Toprak sahalardan nerelere gideceğiz ona bakmak lazım.Barretto nerede yahu ? golü yok gibi
    Baretto fena değil aslında ya birazdan paylaşıcam bu konu hakkında birşeyler

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    venezia o kadar düştü mü ya bunların yeşil siyah renkleri daha baskındı 98-2000 lerde şimdi turunculaşmış kariyerinde başarılar
    maşallah araya 2 kaza kurşunu sıkışmış ama oyunda güzel skorda güzel
    o toprak saha neydi öyle be vay canına :d
    1 takım çıkacaksa favori görüldüğümüz ligde biz çıkacağızdır
    Quote Originally Posted by Press View Post

Sayın Military;

Barreto hakkında sene başında övgüyle bahsetmiştiniz ve kafamızda bu takımın onun üzerine kurulucağı gibi düşünceler oluşmuştu. Ancak Barreto ligin üstünde bir yeteneğe sahip olsada gol bakımından çok kısır geçiriyor sezonu şu ana kadar. Sizce bunun sebebi takım olarak onu besleyememeniz mi yoksa onun kişisel meselesi mi? Ve de onu sezon içinde başka mevkilerde izleme şansına ulaşacak mıyız?
    Madem böyle bir soru gelmiş detaylı cevap vereyim öncelikle kişisel bir mesele yok hatta diğer forvetlerin hedefi haline geldim Üzgünüm ama Baretto formunda formayı size veremem dedim -Hayır hoca yapma o kadar iyi değil deselerde ondan vazgeçmedim şu an 4 Gol 4 Asist ile oynuyor bence fena değil ama bende daha fazlasını bekliyordum doğrudur

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kıyma o adama o uşak sırtlar bizi bu sene

14.HAFTA

15.HAFTA

16.HAFTA

DEĞERLENDİRME

Zaten kayıplar artmaya başlamıştı ki 0-1 geriye düştüğümüz 2-1 yaptığımız aha bitti derken 2-2 olan maçta duvarı yumrukladım sinirlerim bozuldu takımla iç içe geçmişim yaşıyorum resmen takımı Sonra ki maçlarda yine kötü oynadık ama kazandık 1-0'lık skorlarla 38 Tur lig ve önümüzde daha 22 maç var şu ana kadar ön plana çıkan oyuncuları 19 haftada paylaşacağım yani ligin yarısında daha detaylı bir analiz ile beraber..

Bana kalırsa şu dönemin en kritik maçı tam arkamızdalar 2 puan ve deplasmana gidiyoruz + olarak formdalar işimiz çok zor KAZANMALIYIZ !

17.HAFTA

Spoiler: MAÇ DETAYI 

Bu takım maç seçiyor resmen maç seçiyor başka açıklaması olamaz sen git antin kuntin takımlara puan ver nerede arkamızda dibimizde bir rakip var ezip geçiyoruz tam 2 puan arkamızda duran adamlara evlerinde 5 gol attık Este'den vurduk Venedik'ten geldi yürüyedurun Fabio Depaoli ne adamsın sen be arkadaş bu genç yaşında Venediğin umutlarını yeşerttin koca yürekli genç adam

Nesil
    2006
    Yer
    06

Son maç çok şaşalı bir galibiyet almışsın tebrikler

18.HAFTA

19.HAFTA

LİGİN İLK YARISI GENEL DEĞERLENDİRME

Şöyle şuraya güzel güzel analiz yaparım diye düşünürken şu anda sinir küpüyüm soruyorum size futbolcu grubum acaba yaşadığımız şehirin sulaklığı sakinliği falan sizi gevşetiyor mu ? Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir ya..Triestina maçı boş bir maç değil ligde 7.sıradalar ama bu bir derbi maçıydı maçtan önce bana bundan bahsedildi bende bu maçın keyfini çıkaralım dedim.Zor bir maçtı ama biliyordum ki oyuncularımız bu zor maçın üstesinden rahatça gelecek nitekim öylede oldu çook rahat ve üstün bir oyunla galip geldik ve bu maçla beraber 3 maç daha evimde oynayacağım tam farkı açma zamanı yani rakip Tamai ligin orta sıra takımı havaya girmişiz en yakın rakibe 5 şehir derbisinde rakibe 3 atmışız sen gel Tamai'ye doğru düzgün hücum bile edeme şu an hala bu maçın siniri var üzerimde antremanlarda bunun hesabını soracağım birdaha bu ciddiyetsizliği gördüğüm kişileri sandala bindirip açıklara salacağım diye tehdit edicem..

Sinir harbini atlatıp ligin ilk yarısının değerlendirmesine gelecek olursak 19 Maç oynadık 14 Galibiyet 2 Beraberlik 3 Mağlubiyetimiz bulunuyor 33 gol attık 11 gol yedik.

Oyuncuların performansından memnunum bu ligin üstünde performans sergiliyorlar her ne kadar aralarda teklesekte listeden anlaşılacağı üzere neredeyse bütün maçlarda oynattığım 3 oyuncu var Acquadro-Modolo-D'Arsie üçlüsü...Acquadro bu takımın oyun kurucu görevini üstleniyor gerektiği zaman savunmada yapıyor güzel paslarıyla akıcılığı ile takıma ruh katıyor..Modolo bu takımın kemiği belkemiği onsuz düşünemiyorum yeri geliyor bir kafa topu bırakmayan stoperi yeri geliyor bir sol bek savunmanın Sigortası...D'Arsie zaten kalecimiz 11 gol yedi güveniyoruz ona.Baretto bu ligin üstünde evet kabul ediyorum ama sanki maç seçiyor gibi yani canı istediği zaman atıp bazı maçlarda Amaaan ne uğraşıcam havasında takılıyor gibi.Depaoli ise görevini layığıyla yapan şık golleriyle ve ortalarıyla takıma çok iyi katkı sağlıyor Venedik'in ruhu DEPAOLI ! ve diğer tüm oyuncular gerçekten herkes harika oynuyor arada çürük performanslarda nazarlık işte.

Buda puan durumu şu son maçı kaybetmek çok koydu gerçekten puan farkı 8 olacakken 5'de kaldı neyse sağlık olsun sonunu getirmek dileğiyle...

kıyma o adama o uşak sırtlar bizi bu sene
    Valla iyi güzel ama ışık vermiyor özellik iyide adam oynamıyor pek yinede atıyor hakkını yememek lazım kritik anlarda özellikkle
    Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Son maç çok şaşalı bir galibiyet almışsın tebrikler
    Patlamaydı o maç ya daha iyisi olmadı bu sezon zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

şimdi bence ortalamanın altında gol yiyoruz bence
    son mağlubiyet nasıl ilk maçta yenilmiştik onun gibi nazarlık
    19 maçta 33 gol maç başına 1 in altında gol yiyip 1 in üstünde gol atıyoruz demekki yedipimizde çok atıyoruz sanki biraz daha atabiliriz gibi
    çok iyi bir puan durumu dediğim gibi çıkarız rahat rahat nazarlık o nazarlık

şimdi bence ortalamanın altında gol yiyoruz bence
    son mağlubiyet nasıl ilk maçta yenilmiştik onun gibi nazarlık
    19 maçta 33 gol maç başına 1 in altında gol yiyip 1 in üstünde gol atıyoruz demekki yedipimizde çok atıyoruz sanki biraz daha atabiliriz gibi
    çok iyi bir puan durumu dediğim gibi çıkarız rahat rahat nazarlık o nazarlık
    Doğru söylüyorsun daha çok atabiliriz son 3 maçta 9 gol attık daha azda olabilirdi o hatta
    Nazarlık doğru ama okyanusu geçip derede boğulmak gibi oldu bu yenilgiler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Military View Post
    Doğru söylüyorsun daha çok atabiliriz son 3 maçta 9 gol attık daha azda olabilirdi o hatta
    Nazarlık doğru ama okyanusu geçip derede boğulmak gibi oldu bu yenilgiler
    bir şey olmaz hocam ya sene sonunda neticeye bakarız

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde iyi gidiyoruz.Barreto beklentilerin altında .

Venediğin takımı hahaha güzel seçim ilgiyle okuyorum.

Genel olarak iyi gidiyoruz hocam 5-0 lık maç hariç az yiyip az atıyoruz mantıksız puan kayıplarıda oluyo tabi arada sırada yinede böyle devam edersen çıkarız bir üst lige.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Meşaleleri yaktık bekliyoruz
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Ligde iyi gidiyoruz.Barreto beklentilerin altında .
    Baretto iyi ya adam tecrübeli istatistiklere yansımıyor ama pek

Quote Originally Posted by cCcIspartaspor View Post
    Venediğin takımı hahaha güzel seçim ilgiyle okuyorum.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Genel olarak iyi gidiyoruz hocam 5-0 lık maç hariç az yiyip az atıyoruz mantıksız puan kayıplarıda oluyo tabi arada sırada yinede böyle devam edersen çıkarız bir üst lige.
    Evet sağlamcı oynuyoruz bir nevi kimi zamanda sağlamcı oynarken biz yiyip atamıyoruz buda var futbolda
    Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Meşaleleri yaktık bekliyoruz
    Erken konuşmayalım ama olacak gibi

Nesil
    2006
    Yer
    06

Gidişat çok iyi olmuş hocam. Kiralık Depaoli bence al oni

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Gidişat çok iyi olmuş hocam. Kiralık Depaoli bence al oni
    Oo adam aştı hocam bence vermezler oni

IKINCI YARIYA IYI BASLANGIC !!

20.HAFTA

PAULU BARETTO'DAN ELEŞTİRİLERE YANIT !!

"Neden üstüme geliyorlar anlamıyorum Serie A'dan gelen bir futbolcu olmam Venedik karşıtlarınca bana oynanan bir oyun gibi geliyor beni aşağıya çekmeye çalışıyorlar hocamında arkamda olduğunu bilmek bana güç veriyor ben buraya tatil yapmaya gelmedim bana bir proje sunuldu ve çok hoşuma gitti bizde bu yolda çalışıyoruz 20 maç oynadım ve 8 gol + 4 assistlik katkıda bulundum sezon sonuna kadar 15-20 gole ulaşacağımı ve Liventina maçında attığım 2 golle artık eleştiri odağı olmaktan kurtulacağımı düşünüyorum.. Taraftarlarımıza da seslenmek istiyorum buradan lütfen maça gelin kale arkalarınıda dolduralım.Güzel günler bizi bekliyor."

21.HAFTA

22.HAFTA

İlk maç 4 maçlık ev sahibi serisinin son maçıydı 4 maçlık seriyi 3 galibiyet 1 mağlubiyetle kapattık şimdide 3 maç deplasmana gideceğiz ilk maçta bereaberlik kopardık 2 sakatlık yaşadık ikiside Allahtan 5-6 günlük beklenmedik kayıplar devam ediyor ama 16 hafta kaldı rehavete yer yok !

Ayrıca şu stadın çatısı nedir abi öyle yönetimden bir tadilat istiyim bari pas tutmuş

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hahaha son sözler çok iyiydi
    bu güncelleme de gayet verimli geçmiş artık şampi

23.HAFTA

24.HAFTA

25.HAFTA

Genel bir değerlendirme yapmak istedim 25 hafta geçti en net anladığım şey şu ;Venezia geçen sezon Serie C'den düşen ama bu lige asla tahamüllü olmayan bir takım ve bu ligin çok üstünde buda sonuçlardan skorlardan belli oluyordur zaten ama yinede İtalyan futbolu işte zorluklarda oluyor biz bu sezon büyük bir eşşeklik etmez isek çıkacağız bu ligden görünen köy kılavuz istemez yani asıl macera bence Serie C'de başlayacak gibime geliyor bu biraz prova gibiydi.Benim asıl istediğim Venezia sadece lig atlasın kupalar bizim olsun değil harbiden takıma kimlik kazandırmak istiyorum oyunumuz net olacak ama bu kararı şu an veremeyiz çünkü çok karman çorman bir lig burası Serie C belirleyici olacaktır bu noktada.

Maçlara gelirsek deplasmanda aldığım 3-0'lık Calvi Noale galibiyeti aslında o kadarda basit olmadı önceki beraberliğin üstüne bir kayıp daha yaşarmıyız diye düşünürken ki çokda iyi oynamıyorduk 4.dakikada Baretto penaltı kaçırdı,rakibin yediği bir kırmızı kart ve penaltı daha alaşağı etti onları sonra ardarda bulduğumuz iki golle daha havlu attırdık zaten rakibe.Comunale Fort. maçında ise tam aksine çok iyi başladık pozisyonlar geldi gollerde geldi ama ben olacakları biliyor gibiydim rakib 2 gol birden attı 15 dkda agresif bir biçimde ağzıma geleni söyledim oyuncularada kurtardık 3 puanı.Montebelluna maçı için söylenecek birşey yok hücum bile edemedi rakip çok vasatlardı.Bu 3 maçlık seriyi 3 galibiyet ile noktaladık şimdi biraz ligden kesitler sunalım.Puan durumunu görüyoruz farkı epey açtık bir eşeklik etmezsek üst lig bizi bekliyor ligin şu an hücum yönü en iyi (47 gol) savunması en iyi (15 gol) takımıyız.%56.28 ortalama ile topa en çok sahip olan takımız nedendir bilmem kafa toplarında kötü bile değil en kötüyüz son sıradayız buna rağmen kornerden hiç gol yemememiz ve kornerden 5 gol atmamızda ayrı bir ironi olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

istatistikler çok iyi ya maşallah diyelim de nazar değmesin

Sayın Military;

Bulunduğunuz ligde istatistikleri alt-üst ettiğinizi görüyoruz. Ancak belirttiğiniz gibi kafa toplarında ligin dibini boyladınız. Bunun için bir çalışma görür müyüz takımda yoksa takımın diğer artılarının bu eksiği kapattığını mı düşünüyorsunuz?

Madem öyle Serie C yi iştahla bekliyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Barretto yu bize öven kendi hocasıydı zaten bizim beklentilerimizi yükselten de kendi hocasıydı.Barrettonun sözlerinde bir çelişki var sanki

Şampiyon olduk sayılır artık

istatistikler çok iyi ya maşallah diyelim de nazar değmesin
    Nazar değmesin çıktık gibi artık

Quote Originally Posted by Press View Post

Sayın Military;

Bulunduğunuz ligde istatistikleri alt-üst ettiğinizi görüyoruz. Ancak belirttiğiniz gibi kafa toplarında ligin dibini boyladınız. Bunun için bir çalışma görür müyüz takımda yoksa takımın diğer artılarının bu eksiği kapattığını mı düşünüyorsunuz?
    Valla +'lar sadece kafa değil birçok eksiği kapatıyor sağlam savunma ve agresiflik o kafa toplarındaki eksikliğde atıyor haliyle ve tabii ki seneye bunun için özel bir transfer bile yapabilirim Serie C daha farklı bir macera olacak Sn.Press

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Madem öyle Serie C yi iştahla bekliyoruz
    Hemde ne iştah deplasmana 50 kayıkla gideceğiz

Barretto yu bize öven kendi hocasıydı zaten bizim beklentilerimizi yükselten de kendi hocasıydı.Barrettonun sözlerinde bir çelişki var sanki

Şampiyon olduk sayılır artık
    Aynen kendi kendime yazdım çizdim ama nerden bilebilirdim ki demicem yahu adam zaten iyi oynuyor 24 maçta 10 6 asist süper istatistik adamın 24 maçta 16 gole katkısı var direk

26.HAFTA

27.HAFTA

Normal şartlarda bunun altına çok güzeliz çok iyiyiz yazmak isterdim ama garip şeyler dönüyor takımın üzerinde oyunlar mı oynanıyor diye düşündürmüyor değil ?!

28.HAFTA

Bu maçı biz 16 Mart tarihinde oynadık burada bir yanlış yok zaten bu tarihte oynayacaktık lakin garip olan şey bundan önceki maçımızı biz 21 şubatta oynadık oda üstteki Sacilese maçı normal şartlarda Abano deplasmanında önce 2 maçımız vardıı kendi evimizde her biri 2şer kere yani 4 kere tarih atlatılıp ertelendi maçlar bir hafta kardan dolayı bir hafta sudan dolayı sonra yine kar yine su oynayamadık maçları neredeyse 1 ay maç oynamadık sonra tam arkamızdaki rakibimiz zorlu Abano deplasmanına gittik gariplikler biter mi bitmez ? Sezon başından beri en centilmen en fairplay ruhlu oyunu oynayan takımımıza 15.dakika bir kırmızı kart + penaltı verildi o penaltıyı kaçırdılar yetmedi 2 adamımızı sakatladılar daha 30.dakikada 10 kişiyiz,2 sakatımız var yani daha o dakika oyuncu değişiklik hakkımız bitti ardındanda golleri yedik zaten ve şu an o ertlenen maçları oynayacağız 2 ve 3 gün arayla 5 maç oynayacağız tam 2 maç eksiğimiz olsada 15-16 puan farkı 7'ye indi ve moraller düştü iş mi şimdi bu ?!!

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri