Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 80 arası toplam 80 sonuç

Konu: Seri C | Seri gibi seri | Venezia | 2.Sezon

29.HAFTA

30.HAFTA

31.HAFTA

Abano maçında üzerimize oynanan oyunları def ettik üzerimizden bozduk oyunlarını başlamadan bitirdik !

Çok iyi oynamasakta aldık 3 puanları artık sona yaklaşıyoruz garantilemeye az kaldı kutlamalar başlayacak Venedikte !

32.HAFTA

33.HAFTA

34.HAFTA

ŞAMPİYON !

Ligin bitimine 4 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan ediyoruz kalan haftalarıda oynadıktan sonra detaylı bir analiz yaparız ama şu an bütün Venedik şampiyon kutlamalı son 5 hafta resmen sağlamcı bir oyun anlayışı 1-0 ile şampiyon olduk takımımı tebrik ediyorum !

Tabii ki ligin kaderinin etkileyecek maçlar olduğu için tatile bırakmak yerine oynamaya devam edeceğim ne kadar galibiyet o kadar başarı !

Şampiyonluk için tebrikler.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Tebrikler kardeşim..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Sizinde dediğiniz gibi asıl iş Seri C'de başlıyor, tebrik ederim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tebrik ederim hocam

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

tebrikler beklenen sonuçtu bu zaten ama son dönemdeki dönen oyunları iyi atlatmışız hayırlı olsun

LİG BİTTİ HEDEFLER BİTMEDİ !

Evet lig bitti başarıyla tamamladık başlarda anlamasakta sonradan gördük Venezia bu ligin çok üstünde ve biz bu ligden rahatça çıkarız dedik öylede oldu çıktık 34.haftada üst lige çıktığımızı ve şampiyon olduğumuzu tayin ettik bu süreçte takımı çeken sürükleyen isimler her ne kadar eleştiri alsada Baretto 32 Maçta 16 gol 10 assistlik performans sergiledi , kiralık oynayan Depaoli 13 gol 12 asist gibi çılgın bir performans , Gianni Fabiano'nun çılgın ortalarıyla yaptığı 7 asist ve attığı 10 gol savunmanın sigortası emekli olan Peccarisi hepsine teşekkürler ama bu lig gerçekten çok hafifti asıl macera asil rekabet asıl kıran kırana mücadele şimdi başlayacak ve en önemlisi artık yarı prof. değil Profesyonel statüsündeyiz.. bekle bizi Seri C

Bu arada sezon bitti zanederken çıkan bir kupa daha bizi şaşırttı ama dururmuyuz onuda kazandık çifte kupalı sezonu kapattık kariyer başlangıcı için güzel bir anı oldu

İşte kupalarımız Serie D Lig Şampiyonluğu kupası ve Serie D Scudetto Kupası

Ligdeki ilk yarı ve ikinci yarı performanslarımız ayrı ayrı

1.YARI = 19 MAÇ 14 GALİBİYET 2 BERABERLİK 3 MAĞLUBİYET

2.YARI = 19 MAÇ 15 GALİBİYET 3 BERABERLİK 1 MAĞLUBİYET

VE KAZANDIĞIMIZ SCUDETTO KUPASININ YOLU

VE SON OLARAK LİG PERFORMASIMIZ PUAN TABLOSU 92 PUANLA BİTİRDİK SÜPER SONUÇ

Quote Originally Posted by MattiasSammer View Post
    Tebrikler
    Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Tebrikler kardeşim..
    Quote Originally Posted by cCcIspartaspor View Post
    Sizinde dediğiniz gibi asıl iş Seri C'de başlıyor, tebrik ederim.
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Tebrik ederim hocam
    Teşekkürler dostlar sizlerle keyifli zaten buralar

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    tebrikler beklenen sonuçtu bu zaten ama son dönemdeki dönen oyunları iyi atlatmışız hayırlı olsun
    Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Şampiyonluk için tebrikler.
    teşekkürler..

Aynen devilshand seninde söylemlerin sayesinde Baretto'nun performansı arttı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tebrik ederim. Domine ettin ligi, hadi bakalım aynısını üst ligde bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Military View Post
    teşekkürler..

Aynen devilshand seninde söylemlerin sayesinde Baretto'nun performansı arttı
    biz vefakar cefakar kötü gün dostu taraftarız

2016/17 Sezonu Öncesi Genel Bakış

İstediğimizi gerçekleştirdik ve bir üst lige çıktık bu sezon Serie C/a kategorisinde mücadele edeceğiz bir diğer efsane Parma'da bizimle aynı ligde.Kadromuzu güçlendirmek istesekde fazla bir bütçemiz yok ve kiralık oyuncularımızı maalesef elde tutamadık bu yüzden yapabileceğimiz en iyi şey nokta hamle sayılabilecek kiralık transferler yapmak elimizde çok iyi bir kadroda yok Serie C için ilk sezon çıkma hedefi koymak biraz gerçek dışı olabilir o yüzden.Bu sezon hedefimiz gerçekçi olarak düşünürsek Play-off potasını zorlamak olabilir ligde birinci sırada yer alan takım direk üst lige çıkma hakkı kazanırken 2-3 ve 4.sırayı alan takımlar Play-off hakkı kazanıyor bizimde hedefimiz bu sıraları zorlamak olacak geçen sezon ki gibi uzun seriler yapıp birinci olmak biraz iyimser bir hedef olacaktır.Benim bunları düşünmeme rağmen yönetim yine kendine güvenerek benden bir üst lige direk çıkmamı istiyor bu bana ilginç geldi.En önemliside artık yarı-profesyonel değilde tam profesyonel hale gelmemiz en azından personel açısından daha fazla kişiyi alabileceğiz işe.Geçen sezondan farklar ise kadroda en az 5 U-21 oyuncusu olacak ve ligde 20 takım değilde 18 takım var 34 maç oynayacağız.Şu an için ligin favorileri Como-Citadella ve Parma takımları biz 34.00 oranla onlardan biraz arkada kalıyoruz geçen sezon bize verilen 2.25 orandan sonra bu oran bizim daha fazla zorlanacağımızın göstergesi.Geçen sezon hangi taktikle sahaya çıktıysak bu senede aynısını uygulayacağız takımın yarısının sözleşmesi bittiği içinde yeni taktiğe uyum sorunu yaşanmaması için 10 hazırlık maçı yapacağız.

Geçen sezon kadroya katılan bu sezon azda olsa kullanacağım çok şey beklediğimiz genç oyuncular

Del Santo[CENTER] = Bir kaleci eksiğimiz vardı ama ona güvenerek almadım as kalecimiz sakatlanırsa kendisi şans bulacak 15 yaşında.

Antonino = İleride orta sahada çok etkili olacağını düşündüğüm genç oyuncumuz onuda arada deneyebilirim.

Spoiler: GENÇ OYUNCULAR 

TRANSFERLER

Umar Sadiq
    = 19 yaşındaki Nijeryalı forvet oyuncusu fizik gücü,hızı ve bitiriciliği çok dikkatimi çekti ve forvette faydalı olacağını düşünüp kiraladık.

Alessio Esposito
    = Geçen sezon ki Depaoli etkisini yaratırmı bilmem ama onun yerine aldığımız kanat oyuncusu.

Di Maggio
    = Aslında çokda ihtiyacımız olmayan bir transferdi ama özellikleri dikkatimi çekti üstünde bedelsiz olunca denemek istedim.

Spoiler: TRANSFERLER 

Hazırlık Kampı

Hocam seni 5. göstermişler ama sen play off u zorlarsın diye tahmin ediyorum.Hadi başarılar

2016-2017 Sezon Öncesi Hazırlık Kampı

Transferde son anda bir aksiyon yaşandı ve geçen sene olağanüstü performans gösteren Modolo'yu bir nevi elimizden aldılar bizde gözlemcilerimizin 4.5 yıldız potansiyel verdikleri stoper Suagher'ı kadroya kattık ve kesin olarak transfer defteri kapandı.Sezon öncesi hazırlık karşılaşmalarından bazıları Seri C kupası yüzünden iptal edildi bizde hazırlık niyetine onları oynadık kupadaki isteksizliğimiz mi basiretsizliğimiz mi bilinmez ama yine ilk turda veda ettik.

Hazırlık maçları genel itibariyle istediğimiz gibi gitti yine attığımızdan ziyade yemediğimize sevindiğimiz bir hazırlık dönemi oldu Juve maçı bizim için çok önemliydi her ne kadar 3.takımlarını yenmiş olsakta Juventus nihayetinde tek yenilgimizi kupa maçında aldık ondada elendik zaten.Benim hazırlık döneminde en çok dikkat ettiğim şey ise oyuncuların Seri D'den geldiğimiz için seviye olarak aşağıda kalırlar mı düşüncesiydi,bunun olmadığını aşağı yukarı eşit şartlarda oynadığımız rakiplerden anladık.

Ligdeki 1.Yarı Fikstürü

Lig fikstürünün dengeli olması beni sevindirdi geçen sezon ki gibi 4 maç içeride 5 maç dışarıda gibi bir durum yok evimizdeki ilk 2 maçla güzel bir başlangıç yapabilirsek güzel olur.Geçen sezon bu ligin puan tablosunu incelediğimde şampiyon olan Pavia 82 ikinci Cremenose 61 üçüncü Reggiana ve dördüncü Citadella 58'er puan almışlar bu durumu göz önüne aldığımızda Ligden çıkmak için 75 ve üstü play-off potası içinde 55 ve 60 arası bir puan almak yeterli oluyor gibi.Benim hedefimde play-off potası için gerekli puanı toplayabilmek.Ligin ilk yarısı 30-35 arası puan toplamak şart.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lige hazırlığı güzel yapmışız umarım ligde güzel geçer

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Lige hazırlığı güzel yapmışız umarım ligde güzel geçer
    Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Hocam seni 5. göstermişler ama sen play off u zorlarsın diye tahmin ediyorum.Hadi başarılar
    5.göstermeleri doğru bence o kadarda iyi değiliz teşekkürler bu arada

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sonuçları 4 gözle bekliyorum

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri