Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 80 sonuç

Konu: Seri C | Seri gibi seri | Venezia | 2.Sezon

Default Seri C | Seri gibi seri | Venezia | 2.Sezon

VENEZIA FOOTBALL CLUB

1907 yılında kurulmuş bir futbol kulübü,kulüp tarihi genelde alt liglerde geçmiş tarihinde 8 kez Serie A'da yer almış çok fazla duramadan geri düşmüş istikrarı sağlayamamışlar sebebi şehrin güzelliği ve huzurunun verdiği rahatlıktan mıdır bilinmez ama alt liglerde takımları araştırırken işte o takım dedim kendi kendime ne kadar aşağıda olursa olsun bu şehirde çalışmalıyım kafamda hayalimde oluşturduğum oyunu,futbolu,sistemi bu takımla özdeşleştirdim görür görmez tabii bundan Venezia kulübünün haberi bile yoktu,tek bildiğim bir menajer aradıklarıydı belkide başında kimse olmadığı için böyle şeyler kurmuştum kafamda ama önemi yoktu kafama koymuştum sıcakkanlı insandırlar diye elime aldım nazarlık hediyemi türk lokumumu gittim İtalya'ya nitekim öylede oldu sıcakkanlı insanlardı çok yardımsever ve misafirperverlerdi her an dahada kanım kaynıyordu buraya kulüp binasına geldiğimde çok modern değilde tarihi bir bina olduğunu gördüm şehirin yapısıda öyleydi nitekim şehirin insanları iyidi ama kulüp başkanı İtalyan değil İngiliz çıkmıştı ve sürekli Türk taraftarının tutkusundan hayranlıkla bahsetti sende bu takımı tutku ile çalıştıracaksan neden olmasın dedi bende seve seve kabul ettim evrak işlemleri bitti ve takımın başına geçtim böyle bir şehirde antrenörlük yapmak harikaydı evet o şehir herkesin dilinde olan romantizm konularında sıkça geçen şehir Venedik...

Evet şehirin güzelliklerinden sonra stadyumumuza bakalım Pierluigi Penzo stadyumu 7.500 kapasiteli stad tahmin edildiği üzere sularla çevrili

Takımın kaydadeğer başarıları Serie A'da 8 sezon top koşturmak ve 1 adet İtalya Kupası bizim amacımız öncelikle tabii ki kupa falan değil bu alt bu düşük seviyeden kendimizi kurtarmak kolay mı olacak ? Tabii ki hayır eminim çok zorlanacağız bende çok merak ediyor ve sabırsızlanıyorum başlamak için.

Kariyer kurallarını okudum ve kabul ediyorum...
    Last edited by Military : 31.Ocak.2016 at 17:35

Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

başarılar kardeşim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim. Önünde uzun bir yol var...

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim.
    Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    başarılar kardeşim.
    Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam
    Teşekkürler...Uzun olsun sorun değil ama umarım güzel olur keyif alırız

Bir kafa karışıklığı olmasın bütün bilgileri önceden verelim. Serie D'deyiz yani dipteyiz kabul etmek lazım yarı profesyoneliz imkanlar kısıtlı ve önümüzde uzuncana bir lig var ve bu ligden çıkmak gerçekten zor şehirin güzelliğini verdiği heyecanla ben bile yeni öğrendim açıkçası ama gerçekler bunlar ligden sadece 1.takım çıkıyor playoff falan filan yok yani hedef net şampiyon olmak ve ligden çıkmak.Ligden düşmek kolay çıkmak zor

Last edited by Military : 31.Ocak.2016 at 03:10

Takım topbaşı yaptı antremanlara başladık geldiğim günden beri incelemeler yapıyorum takım ligin favorisi oyuncularla yaptığım ilk toplantıda hırslı bir biçimde Şampiyon olabilirz beyler temalı konuşmamda moral patlaması yaşandı tarihin tozlu sayfaları ayağa kalktı.Bu konuşmadan sonra takımı inceledim kadro derinliğimize baktım sonra taktik tahtasına birşeyler karaladım ettim derken oyunculara göre değildi kendi kafamda kurduğum şeyi yansıttım tahtaya neticede en başta yapmamız gereken bu takıma bir kimlik kazandırmaktı şöyle bir taktik oluşturdum ; Ligde madem favoriydik madem en iyi oyunculara biz sahiptik baskılı ve topun bizde olduğu dar alanda bol ve kısa paslaşmalar yapacağımız İtalyan sertliğinide göz önünde bulunduracağımız bir oyun oynamalıydık temel talimatları bildirdim oyunculara tabii teknik kapasiteleride belli olduğu için onları detaylarda boğmak istemedim.

Dizilişimizi yaptık incelemeleri yaptık ama orta sahanın sağında oynayacak bir isim lazımdı bize net as takımda oynayacak katkı verecek bir isim aradığımızı Chievo genç takımında bulduk ve Fabio Depaoli'yi kiraladık ne bir ücret ödedik ne de maaşını ödeyeceğiz paşa paşa oynayacak

Bu arada sizlerinde şaşıracağı benimde gördüğümde bir yanlışlık mı var acaba diye baktığım birşeyle karşılaştım.Bu resimdeki profilin sahibi Baretto kardeşimiz başlangıçta size normal gözükebilir ama ligin dinamiğine göre Baretto kardeşimizin profili bu ligin üstünde hemde baya üstünde şöyle ki Baretto kardeşimiz geçen sezona kadar Serie A'da Torino forması giyiyor daha önce Udinese geçmişide var ama ne hikmetse ansızın bu takıma geliyor bu sezon başında çölde bir vaha adeta onu baştan yamacıma çektim seninle çok yolumuz var mesajını verdim.

Taktik falan iyi güzel ama Uyumsuz seviyede taktik yani şu halde lige çıksak favori diye çıkıp kevgire dönebiliriz o yüzden 9-10 hazırlık maçı lazımdı ki oynayacağımız takımlar arasında Inter ve Mainz gibi takımlar var taktiği geliştirmede önemli rol oynayacaktır bu maçlar.

Last edited by Military : 31.Ocak.2016 at 03:13

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

resimler gözükmüyor hocam.Hızlı resimden yüklerseniz daha iyi olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla iddialı bir takım kariyer açısından zorlu ve uzun inşallah zevki olur başarılar :d

resimler gözükmüyor hocam.Hızlı resimden yüklerseniz daha iyi olabilir.
    Hepsini tekrar yükledim.Teşekkürler

-----------------------------------------

Lige çıkmak için 2.25 oranla favoriyiz arkamızdaki takımın 21.00 oranı var bu kadar ağır favori olduğumuzu bilmek güzel

Hazırlık maçlarıda istediğimiz gibi geçti diyebilirim Inter ve Mainz'e karşı aldığımız sonuçlar çok normal hatta sevindirici fark yememek ama 5 maç gol bile atamamak düşündürücü derken sonraki maçlarda gollerde gelmeye başladı darısı lige diyoruz haydi bakalım.Serie D Kupası'nda Grosetto ile eşleştik her kupayı kazanmak istermiyim ? Tabii ki isterim ama ne bir getirisi ne bir prestiji var elenirsek de üzülmem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Barretto seri D de 50 gol atar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başlasında takip edelim

1.HAFTA

Rakip Liventina

Spoiler: MAÇ DETAYI 

2.HAFTA

Rakip Belluno

3.HAFTA

Rakip Monfalcone

4.HAFTA

Rakip Calvi Noale

Maç başladığı gibi bitti uzatmalar yoktu direk seri penaltı atışlarına geçtik geçmez olaydık 5 penaltından 4'nü kaçırdık ben böyle birşey görmedim..Fazla söze gerek yok.

GENEL DEĞERLENDİRME

Evet maçları tek tek değerlendirmek yerine 4er yada 5er haftalık periyotlarda analiz yapmak istedim ilk hafta bir heyecanla çıktık maça yok şöyle favoriyiz böyle favoriyiz derken ki fenada oynamadık goller kaçırdık ama yedik golü ve yenildik ne olup bittiğinide anlamadık garip bir maçtı..Ardından gelen kupa maçı aslında eleneceğimizi hisseder gibiydim ama maçta gol bile olmadı o derece soğuk ve boşa oynanan bir maç gibiydi derken Allahtan uzatmalar olmadı ve penaltılara geçti kaçırdığımız 4 penaltı ile elendik.Bu maçtan sonra çıkışa geçtik dersem yalan olmaz 2.Hafta Belluno deplasmanında yine kötü başladık daha maçın başında golü kalemizde gördük yahu biz nasıl favoriyiz ne oluyor derken agresif bir şekilde Yürekli Oynayın komutu verdim ve ard arda iki gol bulduk sonra iki takımda fazla birşey oynamadan maç bitti ama çok üstün oynadık 3.Hafta Moncalfone ile oynadığım maç ise tam bir çıkış maçıydı baştan sona üstün götürdük işte istediğim futbol bu diye haykırmak geldi içimden goller gelincede Mourinho edasıyla çimlerinde üzerinde dizimle kaydım herşey zaten iyi gidiyordu ki üst üste evimizde oynadığımız 4.Hafta maçında Calvi Noale'ye karşı yine sağlı sollu hücumlarla rakibi yorduk tiki taka paslar yapmaya başlamıştı hatta takım 1000 kadar seyirci gol olmamasına rağmen takımı alkışlıyordu ikinci yarı başında Baretto sahneye çıktı üstünlüğümüzü tescilledi iyi oyun devam ederken maç sonuna doğru 85 ve 90.dklarda rakibin gardını düşürüp net bir skorla sahadan ayrıldık.

İlk 4 hafta böyle geçti takımdan zaten bahsettik birazda bireysel performanslardan bahsedeyim Baretto zaten ligin çok üstünde oynuyor ön-arka direk koşuları önsezi ve golün kokusunu alması tam bir santrafor ama beni asıl mutlu eden Depaoli'nin performansı oldu kiralık aldığımız oyuncudan açıkçası bu denli bir başlangıç beklemiyordum mest etti beni ve Venedik yerlilerini şimdiden ayakta alkışlıyoruz bu genci.Bu iki yıldız isim dışında takımın demirbaşları sayabileceğimiz iskelet oyuncular belirlendi gibi onlarda yan parça rollerini layığıyla yerine getiriyorlar ama son olarak Depaoli'nin dominasyonu takım raporunda 8.68 ortalamayla çok belli oluyor.

ATTIĞIMIZ GÜZEL GOLLER

https://youtu.be/auILFY10EDs

https://youtu.be/Y-KwbXqjY10

https://youtu.be/CC4QwVf7KeM

Zor ve uzun soluklu bir kariyer olucak sanırım , başarılar hocam.

Quote Originally Posted by MiroslavStoch View Post
    Zor ve uzun soluklu bir kariyer olucak sanırım , başarılar hocam.
    Quote Originally Posted by devilshand View Post
    valla iddialı bir takım kariyer açısından zorlu ve uzun inşallah zevki olur başarılar :d
    Barretto seri D de 50 gol atar
    Teşekkürler bende uzun soluklu olmasını istiyorum Baretto 50 gol atamazda 25 bulabilir gibi sezon sonu göreceğiz

5.HAFTA

Bu maça ayrı bir parantez açmasam olmazdı şu an oynadığım taktikten vazgeçmedim yenildim diye inatla devam ediyorum ve meyvesini alıyor gibiyiz gerçekten iyi ve baskılı oynuyoruz bu maçın başındada golümüzde attık zaten ama tam soyunma odasına girerken yediğimiz gol -Hay yapacağınız işi yapılcak iş mi bu dakikada !!1! dedirtmedi değil ama asıl sinirlenmeye sonlarda başladım hakettiğimiz golü bulamadık rakibi deplasmanda ezdik tam bitti derken o gol geldi bir son dakika ne dakikası hatta saniye golü ancak bu kadar güzel ve hoş olabilirdi Klopp sevinci yaşandı maç sonunda

<strong><span style="font-family:book antiqua;"><font size="3">

6.HAFTA

Çok iyiyiz ve böyle devam etmeliyiz bizden beklenen zaten buydu şu 1.Haftadaki kaybımızın değeri şimdi daha iyi anlaşılıyor o olmasaydı 6da6 olacaktı şu an...Moraller yerinde bu gazla seriyi devam ettirmeliyiz.

Bu arada serimiz 5 maça ulaştı

Amatör futbolu iliklerimize kadar hissediyoruz !

Hocam Serie D den takım seçmek çok iyi olmuş başarılar dilerim.

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ciddi ciddi toprak saha mı ya o? Barreto'nun varlığı gerçekten ilginç ama her maç hattrick yapmasını beklediğimiz adam, pek o kadar da etki yapamamış.

7.HAFTA

8.HAFTA

9.HAFTA

10.HAFTA

Ligde geride bıraktığımız 10 haftalık performans

Puan Durumu

GENEL DEĞERLENDİRME

Şehirde herkesle iç içeyiz nerde görseler -oo Turchii gibi söylemlerle sıcak karşılanıyorum oturuyoruz çat pat italyancamla konuşuyoruz -Hocam iyi gidiyoruz çıkar mıyız ? diye soruyorlar bende büyük bir güvenle tabii ki diyorum 5 haftadır galibiz geriside gelecek diyorum ve ayrılıyorum oradan atlıyoruz otobüse Virtus deplasmanına gidiyoruz ligde ki en kıl yün takım amaçları futbol falan oynamak değil olamazda sadece maçı soğutmayı düşünüyorlar nitekim maçta öyle oldu başladığı gibi bitti bizde rakibe yıkamayız bunu kötü oynadık net pozisyonlara giremedik ve sahadan 1 puanla galibiyet serisi sonlanmış şekilde ayrıldık.Bu maçın böyle bitmesi fikstürdeki yeşillerin sonu olmuş yerini sarı renge bırakmıştı buda beni korkuttu kötü bir seri gelirmi diye acaba ama takımımız iyidi ve iyi oynuyorduk korkmamı gerektirecek birşey yoktu ve maç günü geldi rakip Sacilese idi bölgemize yakın güzide bir şehir güzelce misafir ettik ama bu misafirlik onları yumuşatmadı maç başlamıştı ve çok sert ve hırslı oynuyorlardı kalemizde bir kaç pozisyon buldular ama bu aşırı sert futbol onlara pahalıya patladı ve bir penaltı golü ile galip geldik galibiyet sevinci yaşamaya zamanımız yoktu çünkü ligde maçlar çok yakın tarihte oynanıyor nadiren 1 hafta oluyor genelde 3 ve 4 gün arayla oynuyoruz maçları bir sonraki rakip ise deplasmanda oynayacağımız Campo maçıydı ligin en kötü takımıydı belli ligden düşecek takımlardan birincisiydi buna paralel olarak sahalarıda amatör sahaydı bir kum sahada çıktık maça oyuncularım sakatlanabilirdi ama daha 22.dakikada 0-2 olunca skor oyuncularımı hiç zorlamadım yinede sakatlık yaşadık tabii bu maçıda galibiyet ile atladık Venediğe dönerken herkesin ağzında tek bir şey vardı Abano maçı ligdeki en büyük rakibimizdi 7de7 yapmışlar ama son iki haftadır 1 M 1 B almışlardı ve kendi evimizde Venedik'de oynayacaktık yani onları yeneceğimize emindik hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan 1000 taraftarımız gene oradaydı onlarda bize inanıyordu...Maç başladı derken o da ne ? Golü yedik hemen bağırarak oyunculara konsantre olun komutu verdim sağ kanattan Gandalf gibi imdada yetişen Depaoli 12 ve 13.dakikalarda iki gol birden atmıştı...1000 kişi kenetlenmişti her zaman yaptığımızı yapıp baskılı ve iyi oynuyorduk 3.golde geldi oyunculara tamam artık sakin olun uyarısı yapacakken 2.golü yedik amannnn dedim ve Konsantre olun komutuyla maçı öyle bitirdik ve artık Liderdik herkes mutlu moralli ve sevinçliydi...

Her ne kadar iyi gitsek ve iyi oynasakda sadece 1 takım buradan kurtuluş hakkına sahip olacak her an zinde ve gözümüz açık olmalıyız.

güzel gidiyoruz tebrikler. Parma ne durumda .
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Teşekkür ederim kardeşim

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Ciddi ciddi toprak saha mı ya o? Barreto'nun varlığı gerçekten ilginç ama her maç hattrick yapmasını beklediğimiz adam, pek o kadar da etki yapamamış.
    Aynen amatör ruh bunu gerektirir

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    güzel gidiyoruz tebrikler. Parma ne durumda .
    Parma'da bizim gibi 28 puanla lider şu an

11.HAFTA

12.HAFTA

13.HAFTA

DEĞERLENDİRME

İlk iki maç alışılagelmiş oynadığımız maçlardandı deplasmanda eze eze yendik rakipleri şimdide evimizde 2 maç oynayacağız ohh diye elimizi avuştururken kendi evimizde hiç beklemediğimiz bir yenilgi aldık...

Ama ümitsizliğe yer yok önümüzde şöyle bir fikstür var arayı açmalıyız..

venezia o kadar düştü mü ya bunların yeşil siyah renkleri daha baskındı 98-2000 lerde şimdi turunculaşmış kariyerinde başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

maşallah araya 2 kaza kurşunu sıkışmış ama oyunda güzel skorda güzel
    o toprak saha neydi öyle be vay canına :d
    1 takım çıkacaksa favori görüldüğümüz ligde biz çıkacağızdır

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Toprak sahalardan nerelere gideceğiz ona bakmak lazım.Barretto nerede yahu ? golü yok gibi

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri