Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 600 sonuç

Konu: Alman Devi BAYERN Sezon 13 Yıl 2027 Yola Devam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Çok zorlu bir sezon sonunda şampiyon olduk.Mali durumumuzu bu gelişme olumlu yönde etkiledi.Transfer politikamız ligde kalmaya yönelik.Alabilirsek yetenekli genç oyuncuları kadromuza katacağız.Bu sezonki kadroda büyük bir değişikliğe gitmeyi planlıyorum.

Kadro ve Oyuncu Durumları

Transfer Bütçesi

Yönetimden Altyapı be Antrenman tesislerimizin geliştirilmesini istedim ama ret ettiler.Bu sezon kaliteli persenol ekipleri ile anlaşarak bu açığı kapatmayı planlıyorum.

Sayın Olgun Çiftçi;

Öncelikle şampiyonluğunuzu kutlarız. Hakkettiğiniz bir şampiyonluğu aldığınızı düşünüyoruz.
    Şimdi sorumuza dönecek olursak; Kadro kaliteniz 1. Lig için yeterli olsa da şimdi sıra büyüklerle yarışmada. Ve kadro Süper Lig için çok da yeterli durmuyor. Bu transfer döneminde sizden daha çok kiralık oyuncular mı anlaşmalar göreceğiz yoksa az maliyetli adamlarla takımı doldurmayı mı düşünüyorsunuz?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben bu Press olayını çok sevdim ya.

Şampiyonluk için tebrikler, yönetim de güzel bütçe vermiş. Biz Almanya'da Bundesliga'ya çıktık böyle bütçe vermediler.

Bende press olayını çok sevdim güzel akım Hocam bu sezon süper ligde kalmak için iyi bütçe şampiyonluk için tebrik ederim . Giresunspor'da çıkmış onada sevindim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Press View Post

Sayın Olgun Çiftçi;

Öncelikle şampiyonluğunuzu kutlarız. Hakkettiğiniz bir şampiyonluğu aldığınızı düşünüyoruz.
    Şimdi sorumuza dönecek olursak; Kadro kaliteniz 1. Lig için yeterli olsa da şimdi sıra büyüklerle yarışmada. Ve kadro Süper Lig için çok da yeterli durmuyor. Bu transfer döneminde sizden daha çok kiralık oyuncular mı anlaşmalar göreceğiz yoksa az maliyetli adamlarla takımı doldurmayı mı düşünüyorsunuz?
    Teşekkür ederim.İlk sezondan büyüklerle yarış içinde olacağımı düşünmüyorum.Transfer döneminde ise hem kiralık hemde bonservisli oyuncularla anlaşma sağlamayı umuyorum.Transfer görüşmelerine daha başlamadığım içinde net bir şey diyemem.İlk hedefimiz ligde kalmak kademe kademe

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Ben bu Press olayını çok sevdim ya.

Şampiyonluk için tebrikler, yönetim de güzel bütçe vermiş. Biz Almanya'da Bundesliga'ya çıktık böyle bütçe vermediler.
    Press olayı çok güzel siteye renk kattığını düşünüyorum.Teşekkür ederim.Bütçe güzel ama doğru kullanabileceğiz mi asıl önemli olan o

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Bende press olayını çok sevdim güzel akım Hocam bu sezon süper ligde kalmak için iyi bütçe şampiyonluk için tebrik ederim . Giresunspor'da çıkmış onada sevindim
    Teşekkür ederim Bütçeyi güzel kullanırsak ligde kalırız öncelikli hedefimiz bu

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Tebrik ederim kardeşim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Tebrik ederim kardeşim.
    Teşekkür ederim hocam

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Tebrikler..

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Tebrikler..

Teşekkürler

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Süper Lig

Ptt 1.Lig

Gelen İş Teklifleri

Transferlere birazdan başlayacağım

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yeni Sezondan Beklentiler

Bizim hedeflerimizle uyumlu yönetimin hedefleri ancak mali durumumuz kötüye gidiyor diye gözüküyor.Hala tesislerimizi yenileyemedik.Mali durumumuzu en kısa zamanda toparlamamız lazım.Kurumsallaşmada ise sınıfta kaldık.Personel kadromuzu da bu sene yenileyemedim çünkü personellere fazla maaş veremiyoruz.Bu iki konuyu hallettiğimiz zaman daha kolay yükselebiliriz.

Transfer Geçmişi

Transfer Özeti

Bazı oyuncular genç ve geleceğe yönelik.Bazıları ise direk 11 oyuncusu.Güzel bir rotasyonla bu lige güzel başlayabiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bazı Oyuncuların Profilleri

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hocam transferler güzel. Cengiz'e iyi bakarsan muhteşem bir oyuncu olur. Viatri de çok gol atar.

Kerim'den ise hiç bir şey olmaz hocam haberin olsun, umarım ona bel bağlamamışsındır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam transferler güzel. Cengiz'e iyi bakarsan muhteşem bir oyuncu olur. Viatri de çok gol atar.

Kerim'den ise hiç bir şey olmaz hocam haberin olsun, umarım ona bel bağlamamışsındır.
    Cengizden beklentim büyük.Viatri gol yollarındaki umudumuz.Kerim ise rotasyon amaçlı bir oyuncu ama o kadar da kötü değil

Tebrikler güzel bir sezon olmuş. Transferlerde güzel. Özellikle Cengiz den iyi faydalanabilirsin.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Kerim ve Günay Görmeyeli Tırt Olmuş
    Last edited by BaGa TaRKaN : 02.Şubat.2016 at 16:39

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Transferler ligde kalmak için yeterli bi sonraki sezona kadar götürür bizi

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Çok zorlu bir sezon sonunda şampiyon olduk.Mali durumumuzu bu gelişme olumlu yönde etkiledi.Transfer politikamız ligde kalmaya yönelik.Alabilirsek yetenekli genç oyuncuları kadromuza katacağız.Bu sezonki kadroda büyük bir değişikliğe gitmeyi planlıyorum.

Kadro ve Oyuncu Durumları

Transfer Bütçesi

Yönetimden Altyapı be Antrenman tesislerimizin geliştirilmesini istedim ama ret ettiler.Bu sezon kaliteli persenol ekipleri ile anlaşarak bu açığı kapatmayı planlıyorum.

Tebrik ediyorum başarılı bir sezon olmuş

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler güzel bir sezon olmuş. Transferlerde güzel. Özellikle Cengiz den iyi faydalanabilirsin.
    Teşekkür ederim.Cengiz ilk maçında rekor kırdı zaten en hızlı gol rekoru

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Kerim ve Günay Görmeyeli Tırt Olmuş
    Bizim için tamamen rotasyon amaçlı.Günay biraz daha iyi bizim için Gökhan sakatlandı yeteneklerinde büyük bir düşüş olursa ilk 11 de günayı görebiliriz

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Transferler ligde kalmak için yeterli bi sonraki sezona kadar götürür bizi
    İnş hocam ilk sezon çok önemli.ilk 3 sezon bir beklentim yok zaten mali tabloyu düzeltelim yeter.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MattiasSammer View Post
    Tebrik ediyorum başarılı bir sezon olmuş
    Çok teşekkkür ederim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Süper Lig Başladı

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

4.Hafta

5.Hafta

Puan Durumu

Sakatlık Tablosu

Lige güzel başladık devamını getiremedik.Çok gol yiyoruz.Takımımızın en önemli 3 oyuncusu sakatlandı.Uzun süre sakatlığa verdik 3 ünüde.Takımımızı bu sakatlıklara rağmen iyi oynatmaya çalışıyoruz.

Sayın Olgun Çiftçi;

Takımınızın belkide en önemli 3 oyuncusundan uzun süreli sakatlık haberleri alıyoruz. Lige de çok iyi bir başlangıç yapamayıp düşme hattının biraz üzerinde bulunduğunuzu düşünürsek, konumunuzu korumak ve düşme hattına girmemek adına sizden taktik anlamda değişiklikler görür müyüz? Yoksa bu 3 oyuncunun yerini diğer oyuncularınızın doldurabileceğini düşünüyor musunuz?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Press View Post

Sayın Olgun Çiftçi;

Takımınızın belkide en önemli 3 oyuncusundan uzun süreli sakatlık haberleri alıyoruz. Lige de çok iyi bir başlangıç yapamayıp düşme hattının biraz üzerinde bulunduğunuzu düşünürsek, konumunuzu korumak ve düşme hattına girmemek adına sizden taktik anlamda değişiklikler görür müyüz? Yoksa bu 3 oyuncunun yerini diğer oyuncularınızın doldurabileceğini düşünüyor musunuz?

İlk iki maçımızı aynı taktikle oynadık.Ama bir oyuncudan daha sakatlık haberi geldi.Viatri nin sakatlığı düzelmez ise bir taktik değişikliğine gidebiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bu sakatlık da tuzu biberi oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sakatlıklar kötü olmuş. Oyuncuların çok mu üstüne gidiyorsun? Fizyoterapist'in ve Kondisyon Antrenörlerin yeteri kadar iyi değil mi acaba?

Bu arada Bursa galibiyeti güzel, diğer sonuçlar normal.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sakatlıklar kötü olmuş. Oyuncuların çok mu üstüne gidiyorsun? Fizyoterapist'in ve Kondisyon Antrenörlerin yeteri kadar iyi değil mi acaba?

Bu arada Bursa galibiyeti güzel, diğer sonuçlar normal.
    Hocam bende tam onu yazacaktım.Göztepe ye Süper lig ayarında personel önerisi isteyecektim.

Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri