1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Transferdeki Çin Rüzgarı

Default Transferdeki Çin Rüzgarı

Kesinlike şubat güncellemesinde oyuna eklenmeli. Takımlarda ne kadar çer çöp var, postalarız Çin'e nefes alırız.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bunu yapabilecek olan tabiki burası değil Çin Ligin'in popüleritesi oyunda ne kadar yüksek olursa oyuncuların gitmek istemeleri de o kadar artacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

bende tam tersini düşünüyorum. ortalama takımları yönetirken çin ligine gitmiş oyuncuları ordan kolaylıkla takımıma transfer edebilirim. mesela RBL'yi bundesligaya çıkardıktan sonra gervinho,ramires gibi oyuncuları, türkiye liginde oynarkende ersanı stopere alternatif olarak almak gayat mantıklı ve ucuz olacaktır.

ben fm 14 te umut bulutu postalamaya çalışıyodum 2mnye çine sattım orda umut yıllık 7.5mn€ alıyodu ve everton altyapısından bi genç oraya gitti çocuk 8mn€ alıyordu o geldi aklıma iyi pazar

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    ben fm 14 te umut bulutu postalamaya çalışıyodum 2mnye çine sattım orda umut yıllık 7.5mn€ alıyodu ve everton altyapısından bi genç oraya gitti çocuk 8mn€ alıyordu o geldi aklıma iyi pazar
    Umut Bulut a 7.5m tl mi ?
    Euro deme gözünü seveyim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Umut Bulut a 7.5m tl mi ?
    Euro deme gözünü seveyim
    bildiğin euro ağa

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    bildiğin euro ağa
    Şoktayım

Sırf Ersan gitti diye merak ettim bir çin ligi açtım. Şampiyonluk için aday gösterilen takım maaş bütçesi 900.000.000 TL civarı idi yanlış hatırlamıyor isem.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    bende tam tersini düşünüyorum. ortalama takımları yönetirken çin ligine gitmiş oyuncuları ordan kolaylıkla takımıma transfer edebilirim. mesela RBL'yi bundesligaya çıkardıktan sonra gervinho,ramires gibi oyuncuları, türkiye liginde oynarkende ersanı stopere alternatif olarak almak gayat mantıklı ve ucuz olacaktır.
    Böyle bir şeyin olması çok zor. Aldıkları paralar ortada ve gelmeleri için daha iyi bir teklif sunmak ortalama takımlar için imkansız denebilir. Yıllardır Asamoah Gyan, Eto'o, Dario Conca gibi oyuncuları sırf bu yüzden alamıyorum ortalama üstü takımlara bile, denedim olmuyor yani.

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Sırf Ersan gitti diye merak ettim bir çin ligi açtım. Şampiyonluk için aday gösterilen takım maaş bütçesi 900.000.000 TL civarı idi yanlış hatırlamıyor isem.
    2024 yılında m. city yi yönetirken bana o kadar bütçe vermişlerdi bunlarda para bol o zaman

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Çin' in yayın gelirleri 1 Milyar Euro gibi bir değere yükseldi sanırım. O yüzden böyle para saçma olayı var.

Hoş Çin'de herkes 1 Euro verse 1,5 Milyar Euro bütçe oluşuyor. Çok zor değil yani
    Football is simple,but Football Manager is not

burak da gitti

Sneijder'e de 16 milyon euroluk bir teklif varmış.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    burak da gitti
    Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Sneijder'e de 16 milyon euroluk bir teklif varmış.

Bence ikisi de satılmalı. Bu sezon bitti zaten önümüzdeki sezonları kurtaralım hiç değilse ..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

burak 8 e az gitmiş ersan ın 7 ye gittiği yere ben kendime yakıştırmam

Kızıyorduk falanda Hakan Şükür ekolünden sonra en çok benimsediğim forvetti Burak. FM de ne yapıcaz ona yanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    06

Öyle dememek lazım Burak'ın maaşı Ersan'ın bonservisi kadardır

burak 12ye gitmedi mi maaşı 8? en sevdiğim forvet tipi fırsatçı nerden bulup alacam şimdi ya para da vermezler gsye

Galatasaray'ı yöneten arkadaslara allah sabırlar versın. Umut'la işiiniz zor

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Umutla başlayacağımızı kim söyledi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Podolski var ya. Bize gerçekte sabır lazım. Üç kulvarda Umut Bulut mu götürecek takımı? Yarın yenilirsek 6.'lığa kadar yolumuz var.

inanmıyacaksınız ama benim şahsi görüşüm bu kadar parayı kulüpler vermiyor, ülkelerinin popülerliği artsın ve dünyada ismi daha çok duyulsun diye bence gizli bir anlaşmayla çin hükümeti kulüplere para dağıtmış olabilir. aynı durum hindistan liginde de yaşandı.

futbol yıllardır oynanıyor onlarında ligleri yıllardır var ve birden sıçramaları sizcede tuhaf değil mi?

23. Default

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    burak 8 e az gitmiş ersan ın 7 ye gittiği yere ben kendime yakıştırmam
    Ersan Çin'de yerli statüsünde oynayacak. Avustralya pasaportu var.
    Bu yüzden pazarlık daha çetin geçti ve yüksek bonservis verdiler.
    Ki zaten piyasası 5m civarıydı, çok büyük fark yok.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri