Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 80 sonuç

Konu: Update

Ofsayt sorunu da düzeltilecektir.

Ca-Pa lar düzeltilmeli. Emre Mor'un milli takım tercihi düzeltilmeli. 500 bin euro gibi komik bir ücretle Hertha gibi vasat bir takıma transfer olan Sinan Kurt'un da milli takım seçimi değiştirilmeli bence.

CA ve PA'larda değişiklik olur.

Güncelleme için beni en çok heyecanlandıran husus da bu. Özellikle oyunun mevcut veritabanı oluşturulduktan sonra performansını ciddî bir şekilde yükselten oyuncuların profil özelliklerini merakla bekliyorum.

Avrupa futbolundan bahsetmek gerekirse; Neymar, Lewandowski, Aubameyang, Douglas Costa'nın yeni profillerini merak ediyorum.

Yeni gelecek updateyle inşallah şu sakatlık sorunu düzeltilir, ne zaman bir oyuncum iyi oynamaya başlasa sakatlanıyor. Kimisi antrenmanda kimisi maçta, 18i değil 11i zor kurduğum zamanlar oluyordu. Kimisinin kaburgası kırılır, kimisinin aşil tendonu zedelenir, 7-8 ayları da gördü bu göz 2-3 haftaları, ama 3-5 günleri görmedi nerdeyse

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by IlGiurista View Post
    2015'te 25 Şubat'ta, 2014'te 28 Şubat'ta çıkmış galiba.
    Doğru hatırlıyon hocam hatta fm2013 de 1 mart tarihinde gelmişti
    ADANA DEMİRSPOR

Miles'dan haber yok mu?

Belli bir tarih vermemiş mi?

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Miles bu hafta çıkmayacak dedi.
    Zaten eylül ortası çıkartmaları gereken oyunu kasımda çıkartıyorlar, üstüne adam gibi patch desteği de yok. Şu oyunu hazırlamak Fifa'dan daha zor olamaz gerçekten berbat iş çıkartıyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Bu saçmalığı da düzeltecekler mi? Adama saçmasapan teklifler gelmesin diye Key Player yaptım hemen ardından Temmuzun ortasında yeteri kadar maça çıkmadığı için şikayetçi oldu.

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Miles bu hafta çıkmayacak dedi.
    Zaten eylül ortası çıkartmaları gereken oyunu kasımda çıkartıyorlar, üstüne adam gibi patch desteği de yok. Şu oyunu hazırlamak Fifa'dan daha zor olamaz gerçekten berbat iş çıkartıyorlar.
    yani martın 4-5 i en erken dimi hocam?

2 Mart Ukrayna transfer sezonu bitince çıkar her halde.

Yeni Güncelleme 2-3 Gün İçinde Gelecektir. Yeni Kariyer Açacaklar Bekleyebilirler

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Bari hafta başında gelse.

Bugün de gelmedi. Yarına bari gelse.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Gece yarısında çıkma ihtimali var mıdır acaba
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

2005ten beri oynuyorum bu oyunu her sene kriz geçiriyorum bu devre arası yamasında. Dayanamayıp sövcem siteden atılcam bu gidişle!
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

2005ten beri oynuyorum bu oyunu her sene kriz geçiriyorum bu devre arası yamasında. Dayanamayıp sövcem siteden atılcam bu gidişle!
    turksportal...

gelsin bi an once zaten tr ye donuyorum umarsizca fm oynayayim eve kendimi kapatip

Çıkmıyor mu hala

Nesil
    2006
    Yer

Bu saatten son uğraşmasınlar update falan adam gibi fm 17 yapmaya başlasınlar.

Güncelleme yalan oldu. Bugun ayın 2si hala neden gelmiyor acaba ? Bunca insan bekliyor yeni kariyer için.

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Twitter'da, güncellemeyi soranlar çok. Miles'ın verdiği cevaplar komedi,insanı deli eder cidden.

Yahu sanki hayrına yapıyor. ''Hazır olduğunda'' , ''tarih veremem'' , ''Belki haftaya..'' , ''Hazır olmadan asla çıkarmayacağız,bunu istemezsiniz değil mi ''

Anlaşılan o ki, bir anda salacaklar güncellemeyi ama bunu oyuncular hak etmiyor. Mart ayını da geçtik, kulüpler yaz için oyuncu aramaya başladı ama hala güncelleme yok. Çin,Rusya ve Ukrayna liglerini sonradan ekleyemezlerdi sanki !

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bu adam zamanında bizden oyunu Türkçe çıkartmak için 10bin orijinal satın alınmasını istemişti. Çevirisi bu site yaptı ama ona rağmen 10bin şartı koşmuştu. Şimdiki muameleye bak! Hayır anlamıyorum bi biz mi böyle tepkiliyiz, yabancı forumlarda durum nasıl? Her sene bu tarihlerde çıkıyor diyenleri de anlamıyorum, bu oyunu oynayanların neyi istediği belli. 1 Şubat dedin mi çıkmalı o yama sonrasında ek yamayla diğer ligleri eklersin üzerine. Sanki dört dörtlük bi oyun olacak yamadan sonra. Hazır olduğunda ne demek 2-3 ayarı düzeltecek transferleri aktaracak bu kadar.
    turksportal...

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Yabancılar da tepkili Twitter'da falan ama alayını engellediği için,net cevap yok hala.

Adam akıllı cevap verse,itiraz etmez kimse ama alay ediyor resmen.

Ayın 3ü oldu hala gelmedi, gelecek gibi de durmuyor.

Belli bi tarih verildiği de yok millet boş boş bekliyor.

Bugun olmadı bari yarın cıksa da haftasonu oyun oynayarak geçirsek.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ocak ayının sonunda aldım oyunu, güncelleme çıkana kadar oyuna alışayım da güncelleme çıkınca gerçek kariyerime başlayayım diye. 40 güne yakındır bekleyişimiz sürüyor. Miles Bey twitter'dan milleti makaraya alıyormuş bir de utanmadan. Bu yapılan net bir şekilde müşteriye saygısızlıktır. Bu tutumu sürdürmesi durumunda bundan sonra orijinal oyunu almaktan vazgeçeceğim.

suyu cıktı bu sefer iyice. 3 ay sonra ligler bitecek zaten biraz daha beklerlerse patch i bırakıp fm 2017 ye hazırlansınlar

bu miles kadar egoist bi adam olamaz. keşke fifa ve pes örnegi gibi fm'nin de çok güçlü bi rakibi olsa.. adamlar türünde tek oldugundan rahat davranıyor. her türlü alacaklar oyunu diye düşünüyorlar.. twitterdan küfür edicem böyle giderse kendisine.

Nesil
    2006
    Yer

Bu kadar rezil, utanmaz bir firma daha görmedim. Şubat ortası çıkart bi güncelleme, bi tane de martta çıkartırsın bu kadar mı zor.
    Mayısta bu database de eskiyecek, 2 aylık ömrü var şu oyunun gerçi oyun demeye de bin şahit lazım.

FM 2017'yi son update çıkıp iyice ucuzlamadan almayalım bence. O zamana kadar elimizden geldiğince transfer , ca-pa güncellemeleri , düşen-çıkan takımları ve sakatlıkları ayarlayıp oynayalım. İlk çıktığı hafta aldım oyunu ve sadece 1 kariyeri 1 sezon oynayabildim o derece dandik yapmışlar oyunu.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Bunların her sene oyun çıkarmayı bırakması gerek. Çok da gerekli olmayan yeni özellikler eklenmiş ama hata dolu oyuna 100 lira istiyorlar, hataların minimuma indiği xx.3 patchi çıktığında sezonun bitmesine 2-3 ay kalmış oluyor zaten. Sonraki sene yine aynı senaryo. Ana sürümler 3 senede bir falan çıksın, o 3 yıl içerisinde de abonelik sistemi gibi ufak ücretler karşılığında oyunun kendisine ve veritabanına update alalım.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri