Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 80 arası toplam 80 sonuç

Konu: Update

patch istiyom paaaaaaaaaatcchhhhh
    ​https://www.youtube.com/watch?v=RC12zS-a-LE

Nesil
    2007

boşuna para verip orijinal oyun alıyoruz. 3 mart olmuş güncelleme yok. saçma sapan bir taktik tablosu, hatalarla dolu bir oyun. sanki beta sürümü. 2017'de orijinal oyun almayı düşünmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Miles tweet atmış , bu akşam update geliyor arkadaşlar

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Miles tweet atmış , bu akşam update geliyor arkadaşlar

Aynen bende sabah mesaiye başlamadan baktım. Keyifleri geldi sonunda. Bir iş bu kadar zor olmamalı. Resmen dalga geçiyorlar. Tam 100 lira para verdim bu oyuna çıktığı gibi. Az para değil 100 lira. 1 temmuzda transfer dönemi açılacak, topu temeli 3-4 ay adam akıllı kariyer yapabileceğiz yazık günah. Önümüzdeki yıl mart atı gelmeden almam oyunu. Hem oyun yarı yarıya daha ucuza gelir hemde hastanın doktor beklediği gibi miles'tan released update tweeti beklemem.

Şükür kavuşturana

Aksam erken saatlerde gelse bari,fazla beklemeden kariyerlere baslasak.

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Acele etmeseymiş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Update

Şimdi bi de genie scout'u beklemesi var

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Şimdi bi de genie scout'u beklemesi var
    Onu hemen çıkartırlar bence dostum Adamlar işini iyi yapıyor.

güncelleme geldi arkadaşlar bende güncelleniyor şuan ama ne değişti onu nasıl öğrenicez ve kayıtlı oyunuma etki ediyormu

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    güncelleme geldi arkadaşlar bende güncelleniyor şuan ama ne değişti onu nasıl öğrenicez ve kayıtlı oyunuma etki ediyormu
    Kayıtlı oyuna sadece maç motoru etki eder. Data değişiklikleri yeni oyun açarsan görülür ..

Kayıtlı oyuna sadece maç motoru etki eder. Data değişiklikleri yeni oyun açarsan görülür ..
    peki hocam neler değişmiş steam de ingilizce olarak yazıyor ama hiç birşey anlamadım translate ile çevirincede saçma oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bir çok konuda değişiklik yapmışlar fakat maç motorunda pek bir değişiklik yapılmamış , onu gördüm. Bana göre kanattan yapılan ortaların sıklığı ve tehlikelerine bir ayar gerekiyordu mesela o düzeltilmemiş. Eskiden işe yarayan taktiğiniz varsa gene iş yapacağını düşünüyorum ,maç motorunda öyle ahım şahım ayarlamalar / düzeltmeler yapılmamış yani

İbrahim Demirbağ eklenmemiş oyuna. Onun dışında gördüğüm kadarıyla yapılan ca-pa değişimleri güzel olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Bir çok konuda değişiklik yapmışlar fakat maç motorunda pek bir değişiklik yapılmamış , onu gördüm. Bana göre kanattan yapılan ortaların sıklığı ve tehlikelerine bir ayar gerekiyordu mesela o düzeltilmemiş. Eskiden işe yarayan taktiğiniz varsa gene iş yapacağını düşünüyorum ,maç motorunda öyle ahım şahım ayarlamalar / düzeltmeler yapılmamış yani
    Hocam simon kjær CA-PA ve fiziksel-zihinsel özelliklerini yazabilir misin zahmet olmazsa?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Hocam simon kjær CA-PA ve fiziksel-zihinsel özelliklerini yazabilir misin zahmet olmazsa?
    Oyun açık değil maalesef

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Oyun açık değil maalesef
    Eyvallah hocam

Beyler yeni güncelleme ile Zivkovic ve Mammana'da değişiklik oldu mu ?
    Fiyatı falan arttı mı ?

Benim de en dikkatimi çeken husus bu oldu. Ligde toplamda 17 gol yedim ve bunların 15 i kanattan açılan ortalardan. Ne şekilde olursa olsun veya açılsın o kanat ortaları gol oluyor. Ne önlem aldıysa ve yapmaya çalıştıysam engelleyemedim.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    Benim de en dikkatimi çeken husus bu oldu. Ligde toplamda 17 gol yedim ve bunların 15 i kanattan açılan ortalardan. Ne şekilde olursa olsun veya açılsın o kanat ortaları gol oluyor. Ne önlem aldıysa ve yapmaya çalıştıysam engelleyemedim.
    O yüzden ne yapıp edip bu durumdan biz de faydalanmaya çalışmalıyız. Belli ki bu maç motorunda kanatlara inmek gerekiyor

Sağ bekim ve sol bekim her sene asist krallığına yarışıyorlar 20-25 asistlerde
    Sağ ve Sol açıklar da çizgiye inip yan ağlara şut çekme uzmanı

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri