Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 80 sonuç

Konu: Update

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default Update

Arkadaşlar yeni update ne zaman gelecek ? Ara transferler falan oyuna ne zaman yüklenecek bir bilgisi olan yazabilir mi .. Teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    06

Update'in gelmesi yakındır. Ara transfer döneminin kapanmasını bekliyorlardı muhtemelen. Transferlerin hepsi aktarılır gelecek update ile.

yine şubat sonu gelir arkadaşlar. AB de kapandı ama Rus larınki şubat sonu kapanıyor diye beyefendilerini bekliyoruz . Bu konudada cins herifler

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Çin de geç kapatıyor transfer sezonunu Ruslar gibi. Hele şu son ataklarından sonra kesin beklerler.

Şubat sonu gibi gelir.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ADANA DEMİRSPOR

çoğu kalan önemsiz ligler aslında ama hepsini beklerler mi acep veya çizelgenin yarısına kadar?

Izdırap şimdi bu gereksiz ligleri beklemek Ya transferler önemli değil şu CA-PA ve oynanıştaki sorunları düzeltip güncelleseler yeter.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Zimbabve ligini de bekleyecek miyiz ya?

rusyadan sonra atsınlar işte

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ukraynaya kadar beklerler bence

3 Mart ile 9 mart ile arasında yayınlanır. Hani amacım nostradamus gibi kahin olmak değil, geçmiş serilerde ki yayınlanma tarihlerine göre istatistiki bir tahmin.

İnşallah daha önce gelir.

eski serilere bakılırsa eğer şubat 25 29 arası gibi yayınlanır ama işin saçma tarafı fifa bile haftalık güncelleme vermesine rağmen bir kaç lig için 1 ay beklemek çok gereksiz verin güncelelemyi 20 gün sonra en fazla 20-30 transfer olacak onlarıda ekleyip ufak bi güncelleme daha verin ya

Oyunun eski serilerini hatırlarsan, Son 3 senedir oyun kasım ayında çıktığında maç motorunda halen daha düzeltilmesi gereken hatalar oluyor. Dolayısıyla devre arası sonrası yayınlanan güncelleme sadece transferi kapsamıyor.

Eğer senin dediğin yoldan çıkmış olsak, ilk güncelleme 1 Şubat sonrası ve transferi için yapılacak, sonra da Şubat sonu transferi biten Rusya vs. gibi liglerin güncellemesi için 2. bir güncelleme daha yayınlamak zorunda kalacak.

Ancak karmaşıklık şurda. Transfer güncellemesi devam eden bir kariyerde etkili olmuyor, Yani senin belirttiğin husustan yola çıksak, örneğin transfer 1 şubatta bitti yama 14 Şubatta geldi, sen yeni kariyere başladın. Rusya vs liglerin de transfer dönemi sonunda mart başı gibi 2. güncellemeyi yayınladı. 15 günlük kariyerin sonrası, sen bir kez daha kariyer açmak zorunda kalacaksın.

Ayrıca, yayınlanan ilk güncelleme sonrası düzeltilen hatalarl birlikte, gelecek olan 2. güncellemede, tekrar bir uyumsuzluk, bug vs. çıkabilir dolayısıyla buda 3. güncellemeyi gerektirebilir.

O yüzden bu çok olumsuz bir durum olur, ondan bekliyoruz.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Yanlış hatırlamıyorsam hep martın ilk haftası yayınlıyorlar, 1 mart gibi bir tarih hatırlıyorum önceki yıllarda.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Nereye yazayım bilemedim. Bek oyuncuları başta olmak üzere oyuncular maçlarda abartı mesafe kat ediyor. Örenğin hücumcu bekler fix 13 km koşuyor her maç. Dikkat eden oldumu bilmiyorum ama ufak bir düzenleme olabilir bu konuda.

Sadece ofsayf sorununu bile çözseler mutlu olacağım. Yani o derece sinir bozucu bir durum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by IlGiurista View Post
    Sadece ofsayf sorununu bile çözseler mutlu olacağım. Yani o derece sinir bozucu bir durum.
    Bunu çözünce başka yeri batıracaklar. Yok batırmazlarsa her maç 5 gol atabilirim zaten.

16.3 için iyiden iyiye sabırsızlanmaya başladım. Önümüzdeki cuma keşke gelse.

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Nereye yazayım bilemedim. Bek oyuncuları başta olmak üzere oyuncular maçlarda abartı mesafe kat ediyor. Örenğin hücumcu bekler fix 13 km koşuyor her maç. Dikkat eden oldumu bilmiyorum ama ufak bir düzenleme olabilir bu konuda.
    bekler her türlü ön planda en çok sakatlanan oyuncularım bekler,en çok kart gören oyuncularım bekler ve en çok asist yapanlar yine bekler hangi kariyere başladıysam bu şekilde oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Martın ilk haftasında mı gelecek güncelleme?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

bana yeni güncelleme geldi ama ne olduğunu bilmiyorum boyutu 17.3MB

Edit: Bazı arkadaşlara sordum 3 4 kişiye gelmiş yaklaşık 9 10 kişiye gelmemiş anlamadım gitti bug vs vardı düzeltildi gibi anlıyorum ama neden herkese değil?
    Last edited by Ali Hikmet : 22.Şubat.2016 at 00:46
    ADANA DEMİRSPOR

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Martın ilk haftasında mı gelecek güncelleme?
    Son iki-üç yıldır şubat sonu geldi diye hatırlıyorum.

Abi gelsin artık şu update . Beklemekten sıkıldım iyice.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Rusya kapatmadan gelmez, 1 mart diyorum ben. O zamana kadar açın deneme kariyerleri yapın.

2015'te 25 Şubat'ta, 2014'te 28 Şubat'ta çıkmış galiba.

Ben bu cuma gelir diye bekliyorum.
    Haftasonu herkes oynamaya baslar.

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben 1 hafta sonra diye tahmin ediyorum.
    Burak

gelicek güncelleme ile ne değişicek bunu önceden öğrenemiyormuyuz?

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    gelicek güncelleme ile ne değişicek bunu önceden öğrenemiyormuyuz?
    Maç motorundaki bazı saçmalıkların değişeceği kesin. Ayrıca abartı koşu mesafelerinde de bir güncelleme bekliyorum. Ve tabiki transferler.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri