Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 42 arası toplam 42 sonuç

Konu: Leicester City ''The Foxes'' [1.Sezon]

Ligin küçük/orta seviyeli takımların büyük takımlara karşı dirençleri daha zor bu seride. Kafana takma yenilgileri. İlk 5 girebilelim bu senelik yeter bence sonuçta Premier Lig

Öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Totrakan sana da kariyerinde başarılar dilerim. Arkadaşlar eğer oynadığınız kariyerlerde Vardy'i alma şansınız varsa kaçırmayın müthiş bi forvet, koy forvete çayını yudumlamaya başla. Galatasaray'da sezonluk üç kulvarda 25 golden aşağı atmadı, bazı zamanlar sakatlanma ihtimaline karşı ikinci yarı çıkardığım halde.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Çok güzel bir sunumun var hocam. Goller ise göze hoş gelmiyor sıradan geldi bana ne bileyim olağan üstü goller bekliyorum belki takım çok iyi Takımda eksik bölge yok nerdeyse Ranieri çok iyi takım kurmuş. Sağ bek ve sol kanat eksikti bence, Transferlerle takımı daha iyiye getirmişsin. Başarılar

Quote Originally Posted by Lipton View Post
    Bu seride sanki iyi oynayan oyuncuları kulüpte tutmak daha zorlaşmış... Hocam bu arada photoshop kullanman çok hoş banada öğretsene
    o konuda katılıyorum en ufak bir transfer dedikodusunda görüsmek istiyorlar tabi her zaman sonucta photoshop level 999
    Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Ligin küçük/orta seviyeli takımların büyük takımlara karşı dirençleri daha zor bu seride. Kafana takma yenilgileri. İlk 5 girebilelim bu senelik yeter bence sonuçta Premier Lig
    isin ilginc yani büyük takım aldıgımız zamanda ligin kücük orta takımlarının daha cok zorlaması
    Quote Originally Posted by trl725 View Post
    Öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Totrakan sana da kariyerinde başarılar dilerim. Arkadaşlar eğer oynadığınız kariyerlerde Vardy'i alma şansınız varsa kaçırmayın müthiş bi forvet, koy forvete çayını yudumlamaya başla. Galatasaray'da sezonluk üç kulvarda 25 golden aşağı atmadı, bazı zamanlar sakatlanma ihtimaline karşı ikinci yarı çıkardığım halde.
    öncelikle hoşgeldin bende ilk defa Vardy ile beraber oynuyorum muhtemelende baska kariyerlerde takip edecegim fiziksel özellikleri cok iyi atılan uzun topları kacırmıyor
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Çok güzel bir sunumun var hocam. Goller ise göze hoş gelmiyor sıradan geldi bana ne bileyim olağan üstü goller bekliyorum belki takım çok iyi Takımda eksik bölge yok nerdeyse Ranieri çok iyi takım kurmuş. Sağ bek ve sol kanat eksikti bence, Transferlerle takımı daha iyiye getirmişsin. Başarılar
    teşekkürler hocam gol olsun bizim olsun olağan üstü gol diyebilecek 2 gol attık bu sene bir tanesi Gökhan İnler dısarıdan attı digerini Vardy caprazdan onun dısında goller birbirine cok benziyor dedigin gibi takıma kesinlikle sag bek ve sol acık lazım artı olarak oyun kurucu diyebilecegimiz bir oyuncularıda yok onun dısında yaptıgım transferler gelecege dönük transferler zaten bakalım hedefimiz ilk 5

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar dilerim zevkli bir kariyer oluyor

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Başarılar dilerim zevkli bir kariyer oluyor
    teşekkürler

ARALIK AYI

Spoiler: Liverpool-Leicester 

Spoiler: Man City-Leicester 

Spoiler: Leicester-Aston Villa 

Spoiler: Tottenham-Leicester 

Spoiler: Leicester-Sunderland 

Spoiler: Leicester-Liverpool 

Spoiler: Sunderland-Leicester 

ARALIK AYI TUM GOLLER

Güncellecektir.

ARALIK AYI DEGERLENDIRME

Yenildigimiz macların hicbirinde gol atamadık bunun dısında Sunderland yenildisi dısında Aralık ayı iyi geçti diyebiliriz Vardy ne yazik ki Man City macında gördügü karttan dolayı 3 mac cezalıydı bu ay herhangi bir katkısı olmadı

MOHAMMED ELYOUNOUSSI 2 GOL
    RIYAD MAHREZ 2 GOL
    CHRISTIAN FUCHS 1 GOL
    YOANN GOURCUFF 1 GOL
    SHINJI OKAZAKI 1 GOL
    DAVID BARBONA 1 GOL

RIYAD MAHREZ 2 ASIST

CHRISTIAN FUCHS 2 ASIST
    DAVID BARBONA 1 ASIST
    IVER FOSSUM 1 ASIST

ARALIK AYI GELISMELER

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ne yaptı da 3 maç ceza aldı ya Vardy? Bu arada yenilgiler normal Premier Lig bu. Diğer maçlardan güzel sonuçlar alabilmişsin, tebrik ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Şaka maka gerçek EPl veya oyun farketmiyor lestıra başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde ilk senemize güzel gidiyoruz.Büyük takımlara deplasmanda puan bıraksak da normal aralık ayı için 3 mağlubiyet den evimizdeki maçı kazansaydık daha iyi olabilirdi

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Ne yaptı da 3 maç ceza aldı ya Vardy? Bu arada yenilgiler normal Premier Lig bu. Diğer maçlardan güzel sonuçlar alabilmişsin, tebrik ederim.
    teşekürler normalde 2 maç ceza aldı itiraz ettim 3 maç verildi

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Şaka maka gerçek EPl veya oyun farketmiyor lestıra başarılar
    bastır lestır

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde ilk senemize güzel gidiyoruz.Büyük takımlara deplasmanda puan bıraksak da normal aralık ayı için 3 mağlubiyet den evimizdeki maçı kazansaydık daha iyi olabilirdi
    bende durumdan gayet memnunum bekledigim üzerindeyim en azından sunderland macı sanssızlık umarım evimizde kaybettigimiz bu tarz puanları aramayız

DEVRE ARASI DEGERLENDIRME

PUAN TABLOSU

TAKIM ISTATISTIKLERI

Spoiler: Atılan-Yenilen Goller 

Spoiler: Faul Sayısı 

OYUNCU ISTATISTIKLERI

Spoiler: Gol-Asist 

Spoiler: Ortalama Puan 

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri