1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Türk Milli Takımına Gurbetçi Oyuncu Çağırma Sorunu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Türk Milli Takımına Gurbetçi Oyuncu Çağırma Sorunu

Arkadaşlar merhaba lütfen yardımcı olun çıldırmak üzereyim. Türk Milli takımını yönetiyorum ve gurbetçi oyuncuları milli takıma almak istememe rağmen başaramıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Yokmu bunun çözümü?

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Editörden Alman vatandaşlıklarını kaldırabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Editör kullanmıyorum. Editör kullanmadan yapmanın bir yolu yok mu? Sonuçta gerçekteki gibi oyuncuyla konuşabilmek lazım. Daha öncekinde yapılıyordu. Ama 16 da yapamıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sonunda oldu. 4 senenin sonunda bütün gırbetçi oyuncuları Türk milli takımına seçebiliyorum artık. Hatta levin öztunalı bile seçilebiliyor. Sinan kurt ve koray günter dahil. Anladığım kadarıyla milli takımın potansiyeli yükseldiği için artık gurbetçi oyuncular milli takımı tercih ediyorlar. Konuşma falan olmadı kendiliğinden seçilebilir hale geldiler. Bu çok sevindirici bir haber ve artık oyun keyifli hale geldi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Sonunda oldu. 4 senenin sonunda bütün gırbetçi oyuncuları Türk milli takımına seçebiliyorum artık. Hatta levin öztunalı bile seçilebiliyor. Sinan kurt ve koray günter dahil. Anladığım kadarıyla milli takımın potansiyeli yükseldiği için artık gurbetçi oyuncular milli takımı tercih ediyorlar. Konuşma falan olmadı kendiliğinden seçilebilir hale geldiler. Bu çok sevindirici bir haber ve artık oyun keyifli hale geldi.
    Yeni güncelleme ile alakalı olabilir mi acaba?

Aynen yeni güncelleme ile alakalı. Sadece FM 14 de seçiyordu milli takımı Sinan Kurt ama güncellemeyle beraber direkt u21 de başlıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yeni güncellemeyle alakalı olabileceğini düşünememiştim açıkçası. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Önemli olan seçilebilir hale gelmesiydi 😀

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Düzeltmeleri sevindirici.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri