1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Menajerlik teklifi gelmemesi

Default Menajerlik teklifi gelmemesi

Everton ile oynuyorum, 2020 yılındayım ve henüz ispanya milli takımı hariç hiçbir takımdan teklif almadım. konuştuğum bazı arkadaşlarım Galatasaray ile 2. sezonunda Barcelona, Sevilla, Manu gibi takımlardan teklif alıyorlar. Sebebini ve çözümünü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Antrenörlük pofil bilgilerim şu şekilde
    Uluslararası Pro Lisans
    Pro futbolcu(Ulusal Seviye)
    Akıcı şekilde ing. türkçe
    Kazandığım Kupalar
    2 EPL şampiyonluğu
    1 CL yarı final
    1 CL çeyrek Final
    2 Community Cup
    2 Captital One Cup 2.liği
    1 FA Cup 2.liği
    Ekonomi
    Dünyada en zengin 2. kulüp
    310 Milyon € bütçe
    Mükemmel Maaş kontorlü
    İtibar : Çok iyi
    Özelliklerimde de 6 tane 20, 4 tane 18 özelliğim var.
    Galibiyet yüzdem ise %59

Nerede yapıyorum büyük kulüplerden teklif almak için daha ne yapmam gerekiyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Biraz tuhaf gelecek ama sanırım dünyada 1 numaralı teknik adamsın oyunda ve takımlar seni alabileceklerini düşünmüyor olabilirler mi ? Benim de başıma benzer hadise gelmişti hem de Galatasaray ile oynarken.
    Last edited by aytekin79 : 20.Şubat.2016 at 17:48 Reason: kelime yanlış yazılmış

hocam o kariyer istediğin takımın başına geçmek için yeterli aslında ama büyük takımlardan genelde teklif gelmiyor kendin başvuru yap mutlaka biraz artistlik yapıyorlar görüşmelerde bide hep ingiliz takımlarını çalıştırdığın için diğer lig takımları pek teklif yapmıyor o yüzden başvuru yap mutlaka

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Adaptability kaç peki?
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Aytekin79 doğru demiş, bazen takımlar fazla iyi olduğunu düşünüp nasılsa kabul etmez diye teklif vermiyorlar. Basın toplantısında da Fm15 te soru gelmişti bu kadar itibarlı, kaliteli bir menejersin, xxx takımına niye geldin gibisinden. Kendin başvur bu yüzden.

Uyum 8

İstifa edip 2 ay dolaştım, onda da adam akıllı bir teklif gelmedi. Ben de başvuru yapmayı düşünmüyorum. Ama ben hala bir yerlerde hata olduğunu veya yaptığımı düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Feanaro View Post
    Uyum 8

İstifa edip 2 ay dolaştım, onda da adam akıllı bir teklif gelmedi. Ben de başvuru yapmayı düşünmüyorum. Ama ben hala bir yerlerde hata olduğunu veya yaptığımı düşünüyorum.
    hocam mutlaka başvuru yapmalısın ben fenerbahçe ile 4 lig şampiyonluğu 3 türkiye kupası şampiyonluğu yaşadıktan sonra istifa ettim m.city manageri yoktu o kadar bekledim teklif gelmedi arkasından başvuru yapınca kabul ettiler boşta olan takımları takip edip başvuru kabul ediceklerdir teklif gelmemesinin sebebi özellikle toplantı sırasında bu ligde başka takım çalıştırmadığınızdan bahsediliyor bu sizin için bir dezavantaj o yüzden kariyerinizde biraz daha ilerleyene kadar başvuru yapıp şansınızı zorlayın derim

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Ben Beşiktaş ile 4. sezonun başındayım. Şu ana kadar Arsenal ve PSG dahil 6-7 takımdan teklif aldım. Monaco, Inter, Sevilla falan.. Çoğuyla görüşmeyi dahi kabul etmedim. PSG ve Arsenal ile görüşme yaptım ama şartlarının hepsine ok demeyince başkasını aldılar
    Tek başarım da geçen sezon ŞL yarı finali oynadım ki ondan önce de teklif almıştım.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Bence kesinlikle Uyum'un 8 olmasıyla alakalı. Dışarıdan gelen teklifleri çok etkileyen bir durumdur.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bence kulübünle devam eden sözleşmenden kaynaklanıyor fesih ücreti yüksek meblağ olacağından kulüpler bunada yanaşmak istemiyor ayrıca diğer liglerle ilgili misin, veya favori kulüplerinde başka kulüpler var mı? Başka kulüplerin menajerleri hakkında sorular gelince kendinş ön plana çıkaran yorumlae yapabilirsin. Medya bazı hocaların yerine seni yakıştırmaya başlayacaktır ve o kulübe başvuru yapınca muhakkak kulüp seninle göeüşmek istiyor

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leipzeig ile yeni kariyerimde bu sorunu aştım. Aynı sorunu yaşayanlar için söyleyeyim "uyum" özelliğiniz kesinlikle yüksek olmalı. isterseniz dünya kupasını alın benim gibi 8 olduğu sürece herhangi bir teklif gelmeyecektir. Yeni oyunumda 17 olan uyum özelliğim sayesinde sayısız teklif aldım.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Feanaro View Post
    Leipzeig ile yeni kariyerimde bu sorunu aştım. Aynı sorunu yaşayanlar için söyleyeyim "uyum" özelliğiniz kesinlikle yüksek olmalı. isterseniz dünya kupasını alın benim gibi 8 olduğu sürece herhangi bir teklif gelmeyecektir. Yeni oyunumda 17 olan uyum özelliğim sayesinde sayısız teklif aldım.
    Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Bence kesinlikle Uyum'un 8 olmasıyla alakalı. Dışarıdan gelen teklifleri çok etkileyen bir durumdur.
    Demiştim
    Ayrton Senna da Silva

Evet dostum, sana teşekkür etmeyi unutmuşum. haklıymışsın sağ ol.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri