1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Fikstür Sorunu - Türkiye Süper Ligi

Default Fikstür Sorunu - Türkiye Süper Ligi

fenerbahçe ile oynuyorum ve 2039 senesindeyim, fikstür her sezon şampiyonlar ligi maçları ile lig maçları arasında sadece iki gün bırakılacak şekilde ayarlanıyor, oyuncular helak oluyor. öyle 11 kişiyi birden değiştirip rotasyon da yapamıyorsun, büyük ihtimalle berabere kalıyorsun veya az ihtimalle kaybediyorsun sonra takımın morali göçüyor, şampiyonlar ligi maçı öncesi team harmony de bozuluyor.

yeni güncellemeyi beklemek istiyorum, inşallah bu sorun da göz önünde bulundurulur.

edit: belirteyim oyun orijinal, steam'den yükledim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

C.tesi çarşamba maçları olarak ayarlayın tercihlerden. Tüm maçlar aynı gün olur ama en azından avrupada rahat edersiniz

Quote Originally Posted by serwan View Post
    C.tesi çarşamba maçları olarak ayarlayın tercihlerden. Tüm maçlar aynı gün olur ama en azından avrupada rahat edersiniz
    nereden ayarlayabilirim?

2039 senesinde hala herhangi bir lig maçını u19 takımın ile kazanamıyorsan oyunu bırak

Quote Originally Posted by Gsigos View Post
    2039 senesinde hala herhangi bir lig maçını u19 takımın ile kazanamıyorsan oyunu bırak
    Arkadaş kendince sorununu belirtmiş burada böyle ukala yorumlara gerek yok. Sende aç bakalım bir kariyer o senelere gel hile yapmadan u19 takımını görelim burada.

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Arkadaş kendince sorununu belirtmiş burada böyle ukala yorumlara gerek yok. Sende aç bakalım bir kariyer o senelere gel hile yapmadan u19 takımını görelim burada.
    Geldim, gördüm, yendim.

Quote Originally Posted by Gsigos View Post
    bak güzel kardeşim, yaşını veya kaç yıldır fm/cm oynadığını bilmiyorum, merak da etmiyorum.

ama madem bunu yazmışsın cevap vereyim; 15 yıldır her sezon oynadım bu oyunu, senin kurtulamadığın o kaygıları çoktan geride bıraktım. kafama göre takılıyorum, senin gibi save-load save-load yapıp şl'yi alayım da, 38 kişilik kadrom olsun da, internette bulduğum listelere bakıp doldurduğum 5 yıldızlı antrenörlerle ve wonderkidlerle şampiyon olayım da vs vs gibi bir derdim yok, tırt geliyor bana artık böyle hırslar.

o yüzden gölge etme.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by tevfikken View Post
    nereden ayarlayabilirim?
    Tercihler menüsüne girip sekmeleri dolaşın bulursunuz. Şu an pc başında olmadığım için net cevap veremiyorum.

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Tercihler menüsüne girip sekmeleri dolaşın bulursunuz. Şu an pc başında olmadığım için net cevap veremiyorum.
    buldum, teşekkür ederim

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

2039 yılına kadar hiç sıkılmadan oynayabildiğin için ve oynayabilen kişileri tebrik ediyorum.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri