1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: UEFA, Galatasaray'a Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası verdi.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Default UEFA, Galatasaray'a Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası verdi.

UEFA, Galatasaray'a Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası verdi.
    Galatasaray bu sene kupalara katılma hakkı kazanırsa bu cezayı çekecek. 2 sene üst üste kupalara katılamazsa ceza otomatikman yok oluyor.
    NTV Spor Muhabiri Evren Göz, "Galatasaray bu yıl Avrupa kupalarına katılma hakkı elde ederse 1 yıl men cezası alacak ve kupalarda yer alamayacak. 2 yıl üst üste Avrupa'da yer alamazsa bu ceza ortadan kalkacak. Artı 1 konusunda Galatasaray'ın savunması sonuç verdi ve 1 yıllık ceza aldı. UEFA'nın yazılı talebinde 1+1 yıllık öneri söz konusuydu. Transferlerde geçtiğimiz yıllarda yapılan yüksek harcamaları UEFA istemiyor. Bu da bir anlamda Galatasaray'ın yakın zamanda transfere çok paralar ayıramayacağını gösteriyor. Özetlemek gerekirse, Galatasaray 1 yıl men cezası aldı fakat bunu Avrupa Kupalarına katılması halinde çekecek. 2 yıl üst üste katılamazsa cezası yok oluyor" açıklamalarını yaptı.

Kaynak: NTV
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    06

Allah sabır versin biz taraftara , kötü yönetimin sonuçlarını biz çekeceğiz.
    Koca Galatasaray illaki yükselişe de geçecektir ama birkaç yıl hiç umudum yok

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Öncelikle vizyon sahibi ,cesur ve karizmatik bir başkan gelmesi lazım ki camia üzerindeki ölü toprak atılsın. Sonrasında avaş yavaş toparlanırız. Şu alt yapıya alınan hollandalı acaba ne iş yapıyor ona bir bakmak lazım.Bakarsın adam cidden tutar ve 3-4 seneye alttan oyuncular gelir. işte o zaman çok şey değişir
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Türk futbolunda değişim şart...

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Bence bu ceza cok iyi oldu sebebi ise yerli copleri yollayabilcegiz ama bu basiretsiz yonetim ile cok zor.. umarim onlarda degisir baskanlik adaylarim ulusoy,adnan ozturk,m.helvaci seklinde ucunden biri olur umarim.. hoca adayim ise gencleri oynatmayi seven favre ve bielsa.. eray,sabri,tarik,semih,balta,olcan,hamit,emre,selc uk,umut,yasin hepsini yollamak sart oldu yeniden yapilanmaya ihtiyac var

Sözde altyapı hocasıyla çıktık dünkü maça ama bir tane genç oyuncu yoktu kadroda. Ben başarı falan istemiyorum , ne zamanki bu çöpler gider ve genç oyuncuları oynatırlar ancak o zaman desteklerim. Biz burada kıçı kırık memur olmak için yırtınıyoruz , Umut bey yattığı yerden paraları gömüyor. Nasıl rahat uyuyor bu karaktersiz oyuncular anlamıyorum. Umarım ilk ona bile giremeyiz.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri