1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: çin ligindeki oyuncular gözükmüyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default çin ligindeki oyuncular gözükmüyor

Merhaba. ben en son güncelleme ile yeni oyun açtım. fakat oyuncu arama kısmında çin ligi seçtiğimde oyuncular çıkmıyor. sadece burak yılmaz çıkıyor. Mesela Alex Texeira var çin liginde ama bunların hiçbiri gözükmüyor. Filtre ayarlarınada baktım ama filtrelenmiş birşeyde yok. ne yaptıysam olmuyor. lütfen bi yardım edin.

Oyunu Türkiye Ligine Göre mi Kurdun? Ayrıca Kaç Lig Seçtin? Kurduğun Ligler Arasında Çin Ligi de Mevcut mu?

Bu Soruların Cevapları Aradığın Cevap Olabilir

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Oyunu Türkiye Ligine Göre mi Kurdun? Ayrıca Kaç Lig Seçtin? Kurduğun Ligler Arasında Çin Ligi de Mevcut mu?

Bu Soruların Cevapları Aradığın Cevap Olabilir
    Çin ligi ekli değil database de. ondan dolayımı. ama çok saçma. ben çin ligindeki oyuncuların profillerini görebiliyorum. sadece oyuncu arama kısmında gözükmüyorlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gözlemcilik ve bilgi seviyen Çin için ve muhtemelen diğer milletler için de çok düşük olduğu için Çin ligindeki Türk oyuncular dışında (Türkiye gözlemcilik ağın %100 olacağı için) muhtemelen çok az oyuncu görebilirsin. Bu sadece Çin için geçerli değil, aynısı gözlemcilik ağının zayıf olduğu her bölge için geçerli. Çin liginde gözlemcilik bilgi seviyesi yüksek olan bir gözlemci katarsan takımına muhtemelen görmek istediğin tüm oyuncuları görebileceksin arama ekranında.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Gözlemcilik ve bilgi seviyen Çin için ve muhtemelen diğer milletler için de çok düşük olduğu için Çin ligindeki Türk oyuncular dışında (Türkiye gözlemcilik ağın %100 olacağı için) muhtemelen çok az oyuncu görebilirsin. Bu sadece Çin için geçerli değil, aynısı gözlemcilik ağının zayıf olduğu her bölge için geçerli. Çin liginde gözlemcilik bilgi seviyesi yüksek olan bir gözlemci katarsan takımına muhtemelen görmek istediğin tüm oyuncuları görebileceksin arama ekranında.
    teşekkür ettim. çin liginide araştırma yapınca gözüktü hepsi...

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri