Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 291 sonuç

Konu: Elveda Galatasaray | Premier Lig'e Hoşgeldiniz | Manchester City (4. Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

D Grubu

6. Maç (D) vs Juventus

Addio (Güle Güle) Juventus

Çok güçlü bir rakibe karşı çok önemli bir maç oynadık. Maça Juventus baskılı başlasa da zayıf ataklar üretiyordu ve biz de pozisyonlar buluyorduk. Lichtsteiner görünen o ki baskıyı kaldıramadı ve 30 dakika iki sarı kart gördü bir de penaltı yaptırdı. Selçuk penaltıyı gole çeviremeyince çok gergin bir maç oynamaya başladık. On kişi olmalarına rağmen Juventus ataklar geliştirebiliyordu ama Muslera gole izin vermedi. 85'inci dakikada bu sefer Alex Sandro Linnes'i indirdi ve hakem tekrar penaltı noktasını gösterdi. Podolski affetmedi ve D grubunu lider olarak tamamladık.

Juventus Galatasaray'a elenmeye alışık, kendilerine Avrupa Ligi'nde başarılar diliyorum.

-

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Güzel gidiyor hiç fena değil başarılar ..
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibimiz Belli Oldu

Zenit St. Petersburg

Juventus deplasmanından 1 puanla dönersin diye düşünüyorum, Eskişehir maçında çok baskın olamamışsın gibi; hem o maçın gitmesi üstüne Fenerbahçe'nin 3/3 yapması kötü olmuş daha çok çalışmak lazım

Edit: Gruptan çıkmışız Zenit eşleşmesi de fena değil

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by kubi1925 View Post
    Juventus deplasmanından 1 puanla dönersin diye düşünüyorum, Eskişehir maçında çok baskın olamamışsın gibi; hem o maçın gitmesi üstüne Fenerbahçe'nin 3/3 yapması kötü olmuş daha çok çalışmak lazım

Edit: Gruptan çıkmışız Zenit eşleşmesi de fena değil
    Eskişehir maçında turnuva taktiğimi denemiştim.

Zenit ilk bakışta diğer rakiplere göre daha zayıf görünebilir ama Hulk ve Garay gibi çok iyi oyuncuları var. Dikkatli olmamız lazım.

Spor Toto Süper Lig

Performans olarak iyiyiz ama kapanan takımlara karşı zaman zaman kilidi açmakta zorlanıyoruz.

15. Hafta (D) vs Osmanlıspor

16. Hafta (E) vs Gaziantepspor

17. Hafta (E) vs Mersin İdman Yurdu

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sonuclar iyi bence.. Şampiyonlar Ligide para acısından süper olmuş.. ama zenit bize ters gelen bir takım her seride.. aman dikkat diyim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Eskişehir maçında turnuva taktiğimi denemiştim.

Büyük hata yapmışsın Gaziantep maçında yazık olmuş emeklere Podolski de toparlamış gibi tekrardan yardırıyor

Nedir bu Juve'nin bizden çektiği Tebrikler kardeşim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şl grubundan birinci çıkmak iyi olmuş.Zeniti de geçeriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Buraya güncelleme gelecek. Sağolsun baga uğraşıp yazdığım uzun güncellemeyi alıntı yapıcam diye editlemiş. Kendisini istifaya davet ediyorum
    Last edited by 3842 : 13.Mart.2016 at 17:55 Reason: Baga yanlışlıkla mesajımı editlemiş ;(

Sakin Ol Şampiyon Bu Kadar Hesaba Gerek Yok
    Ulen Mesajı Alıntı Yapacağım Diye Editlemişim Kusura Bakma Arda'cığım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Ulen Mesajı Alıntı Yapacağım Diye Editlemişim Kusura Bakma Arda'cığım
    mesajı tamamen sil bari kurtaramıyosan saçma duruyo, deli sanacaklar beni

Edit: ya da silme de seni istifaya davet edeyim. Editi geriye döndürbiliyorsan ama beni büyük yükten kurtarırsın ve seni daha çok severim.
    Last edited by 3842 : 13.Mart.2016 at 17:58

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yeni kariyerinde başarılar hocam, yeni mesaj yazma fırsatı buldum. Bu arada iyisindir umarım, büyük patlama oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Yeni kariyerinde başarılar hocam, yeni mesaj yazma fırsatı buldum. Bu arada iyisindir umarım, büyük patlama oldu.
    İyiyim diyebilir miyim dostum bilmiyorum, hayattayım, sağolasın düşündüğün için. Başarı dileklerin için de teşekkür ederim.

Güncelleme paylaşmayı ve BaGa'nın hatayla editlediği güncellemeyi tekrar yüklemeyi planlıyordum ama doğduğum, yaşadığım şehirde bomba patlayınca hiçbir şey yapasım gelmedi. Herkese iyi geceler diliyorum, tabii geceniz ne kadar iyi geçebilirse.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İyiyim diyebilir miyim dostum bilmiyorum, hayattayım, sağolasın düşündüğün için. Başarı dileklerin için de teşekkür ederim.

Güncelleme paylaşmayı ve BaGa'nın hatayla editlediği güncellemeyi tekrar yüklemeyi planlıyordum ama doğduğum, yaşadığım şehirde bomba patlayınca hiçbir şey yapasım gelmedi. Herkese iyi geceler diliyorum, tabii geceniz ne kadar iyi geçebilirse.
    Çok büyük geçmiş olsun tekrardan hepimize. Dakikalarla havaya uçmaktan kurtuldum ben de.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çok büyük geçmiş olsun tekrardan hepimize. Dakikalarla havaya uçmaktan kurtuldum ben de.
    Dostum sana da büyük geçmiş olsun, uzun bir süre kalabalık ortamlardan uzak duralım. Ben 17 Şubat'taki saldırıdan beri Cuma gününe kadar Kızılay'a gitmiyordum. Bir arkadaşım önermişti bana Gençlerbirliği - Galatasaray maçına gidelim dönüşte Kızılay'da bir iki bir şey içeriz diye. Galatasaray tat vermiyor diye gitmemiştik. Umut Bulut'un babası da sanırım maçtan dönüşte saldırıda hayatını kaybetmiş.

Olaydan etkilenen ve can kayıplarının olduğu 263 ve 284 numaralı otobüsler evimin önünden geçer ve Kızılay'a gitmek ve dönmek için ben o otobüsleri kullanırım, dün akşam hiç telefonum susmadı bu nedenle. Psikolojik olarak çöktüm. Saldırı anında oradan her Ankaralı geçiyor olabilirdi. O sırada kendisi veya bir yakını orada olmayan tüm Ankaralılar, ifade etmesi zor geliyor ama sadece şanslıydı.

Ankara'ya aylardır güneş doğmuyor. Başımız sağolsun. Yaralılar ve canını kaybedenlerin yakınları için dua etmekten başka çaremiz yok.

17. Default

Geçmiş olsun hocam çok üzüldüm. Ülkemizin başı sağolsun. Kariyere gelince iyi bir gidişat yakalamışız gibi duruyor. Zenit iyi bir takım ama iyi kura çekmişiz. İnşallah çeyrek finale çıkacağız.

Geçmiş olsun hocam. Allah milletimize güneşli günler görmeyi nasip etsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Sonuclar iyi bence.. Şampiyonlar Ligide para acısından süper olmuş.. ama zenit bize ters gelen bir takım her seride.. aman dikkat diyim.
    Zenit isim olarak küçük görünse de kadro olarak çok güçlü dikkatli olmamız gerekecek.

Quote Originally Posted by kubi1925 View Post
    Büyük hata yapmışsın Gaziantep maçında yazık olmuş emeklere Podolski de toparlamış gibi tekrardan yardırıyor
    Podolski kritik maçlarda gol atıp bizi kurtardığı sürece sıkıntı yok. Lig maçlarında bir şekilde gol atabiliyoruz.

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Nedir bu Juve'nin bizden çektiği Tebrikler kardeşim.
    Juventus bir daha İstanbul'a gelmez.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Şl grubundan birinci çıkmak iyi olmuş.Zeniti de geçeriz.
    Şampiyonlar Ligi'nde biraz da şansımızın yardımıyla çok iyi sonuçlar aldık. Tekrar ediyorum, Zenit'e dikkat etmemiz lazım.

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Geçmiş olsun hocam çok üzüldüm. Ülkemizin başı sağolsun. Kariyere gelince iyi bir gidişat yakalamışız gibi duruyor. Zenit iyi bir takım ama iyi kura çekmişiz. İnşallah çeyrek finale çıkacağız.
    Teşekkür ederim. Zenit diğer rakiplere göre daha zayıf, ama kesinlikle zayıf bir takım değil.

Ziraat Türkiye Kupası Toplu Sonuçlar

Spor Toto Süper Lig

18. Hafta (E) vs Bursaspor

19. Hafta (D) vs Sivasspor

Transfer yasağımız olduğu için oyuncu transferi yapmadık. Takımdan ayrılan oyuncular oldu. Yeni bir güncellemede konunun ilk mesajında yazan 2. cezada transfer bütçesi ile ilgili kısmı açıklayıp, hesapları paylaşıp gönderdiğimiz oyuncular sayesinde oluşan önümüzdeki sezon kullanabileceğimiz başlangıç transfer bütçesini ekleyeceğim.

Başarılar dilerim hocam, forumdaki ilk mesajımı senin konuna yazmak kısmet oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Aerius View Post
    Geçmiş olsun hocam. Allah milletimize güneşli günler görmeyi nasip etsin.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Gala View Post
    Başarılar dilerim hocam, forumdaki ilk mesajımı senin konuna yazmak kısmet oldu.
    Teşekkürler. Mesajlarının devamı gelir umarım.

Transfer Güncellemesi

Türkiye'de Transfer Dönemi'nde çok bir hareketlilik olmadı. Döneme Galatasaray'dan ayrılan oyuncular damga vurdu.

Bu oyuncular ilk onbirde yeterince şans bulamadıkları için ayrılmak istemişti. Biz de ayrılmalarına izin verdik.

Oyuncuların kulübümüzdeki maaşları ve transfer bedelleri hesaplandı. UEFA'nın verdiği cezaların 2. Maddesi gereği bu hesaplanan paranın anca yarısını önümüzdeki sezon transferde kullanabileceğiz.

2. Madde:

İkinci sezon takımdan gönderilen oyunculardan kazanılan bonservis ücretleri ve takımdan ayrılmadan önceki yıllık maaşları toplanarak bir hesap yapılacak. Bu hesaptan çıkan sonucun en fazla yarısı kadarı transferde bonservis ücreti, imza bedeli ve yıllık maaş olarak kullanılabilecek.

Hesaplar sonucunda yaz transfer dönemine başlarken 2.33 Milyon Euro'luk bir transfer bütçemiz olacak.
    Bu bütçeyi bonservis ücreti + imza bedeli + yıllık maaş şeklinde kullanacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Spor Toto Süper Lig

20. Hafta (E) vs Konyaspor

Ocak Ayı Ayın Oyuncusu Ödülü: Sinan Gümüş

Daha önce bu ödülü Eylül ayında Podolski ve Aralık ayında Sneijder kazanmıştı.

Lig ve Kupa Puan Tabloları

Y. Malatyaspor kupada büyük bir sürpriz gerçekleştirdi ve Gençlerbirliği ile Osmanlıspor'un bulunduğu grubumuzdan ikinci olarak çıkmayı başardı. Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur'daki rakibimiz Kayserispor oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Muhasabeci olacak adammışsın

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde iyi gidiyoruz ama feneri yakalamamız lazım.Fiyat tablosu çok iyi olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Muhasabeci olacak adammışsın
    Beni Galatasaray'ın muhasebecesi yapsalar hiç fena olmaz. 1,5 yıl sonra her şey yolunda giderse İnşaat Mühendisi olacağım. Mühendislik okuyunca laboratuvar raporları, ödeve eklenecek grafikler falan derken Excel bilmek elzem oluyor. Ekonomidir, yönetimdir bir şeyler de öğretiyorlar tabi okulda.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde iyi gidiyoruz ama feneri yakalamamız lazım.Fiyat tablosu çok iyi olmuş
    Fenerbahçe çok iyi gidiyor. Biz hata yapmıyoruz belki ama onlar da yapmıyor. Bir kariyer paylaşıyoruz, o kadarcık da yapalım değil mi?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dostum sana da büyük geçmiş olsun, uzun bir süre kalabalık ortamlardan uzak duralım. Ben 17 Şubat'taki saldırıdan beri Cuma gününe kadar Kızılay'a gitmiyordum. Bir arkadaşım önermişti bana Gençlerbirliği - Galatasaray maçına gidelim dönüşte Kızılay'da bir iki bir şey içeriz diye. Galatasaray tat vermiyor diye gitmemiştik. Umut Bulut'un babası da sanırım maçtan dönüşte saldırıda hayatını kaybetmiş.

Olaydan etkilenen ve can kayıplarının olduğu 263 ve 284 numaralı otobüsler evimin önünden geçer ve Kızılay'a gitmek ve dönmek için ben o otobüsleri kullanırım, dün akşam hiç telefonum susmadı bu nedenle. Psikolojik olarak çöktüm. Saldırı anında oradan her Ankaralı geçiyor olabilirdi. O sırada kendisi veya bir yakını orada olmayan tüm Ankaralılar, ifade etmesi zor geliyor ama sadece şanslıydı.

Ankara'ya aylardır güneş doğmuyor. Başımız sağolsun. Yaralılar ve canını kaybedenlerin yakınları için dua etmekten başka çaremiz yok.
    Aynen öyle hocam, lise yıllarımda da hep 263 kullanırdım ben. Mezun olduğum lisemden de bir kardeşimizi kaybetmişiz, 18 yaşındaydı daha. Hepimizin başı sağolsun.

Konu dağılsın kariyerle ilgili de yazalım. Cezanın oyuna yansıtılmamasını güzel çözmüşsün, yaratıcı olmuş. Avrupa'da keyifler yerinde, ligde de fena gitmiyoruz. Ligde takımlar resmen kaleye gelemiyor, kaleyi bulan şutlar çok az. Sabri-Bilal-Hakan 3'lüsünden de en azından 2.5 M €'ya yakın bütçe açmamız iyi olmuş. Devamı gelsin (Haydi Fenerbahçe )

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aynen öyle hocam, lise yıllarımda da hep 263 kullanırdım ben. Mezun olduğum lisemden de bir kardeşimizi kaybetmişiz, 18 yaşındaydı daha. Hepimizin başı sağolsun.

Konu dağılsın kariyerle ilgili de yazalım. Cezanın oyuna yansıtılmamasını güzel çözmüşsün, yaratıcı olmuş. Avrupa'da keyifler yerinde, ligde de fena gitmiyoruz. Ligde takımlar resmen kaleye gelemiyor, kaleyi bulan şutlar çok az. Sabri-Bilal-Hakan 3'lüsünden de en azından 2.5 M €'ya yakın bütçe açmamız iyi olmuş. Devamı gelsin (Haydi Fenerbahçe )
    Biraz daha Galatasaray'ın kötü durumuna gerçekçilik katıp oyunu daha zevkli hale getirmek için böyle bir şey düşündüm. Şimdilik çok memnunum son derece zevk alıyorum oyundan. Sezon sonu için ucuz maliyetli oyuncular aramak zor bir iş. Zor iş de ayrı bir eğlence katıyor.
    Herşeyi geçtim, şu an Umut ateş ediyor.

Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası dahil 20 maçtır yenilmemişiz. Başarım geldi ordan öğrendim.

Ziraat Türkiye Kupası

4. Tur (E) vs Kayserispor

Çeyrek Final 1. Ayak (E) vs Bursaspor

Spor Toto Süper Lig

21. Hafta (E) vs Kasımpaşa

Önümüzdeki maç deplasmanda Zenit'le oynayacağız. Sakat Olcan ile kart cezalısı olan Donk ve Carole maçta oynayamayacaklar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

1. Eleme Turu

1. Maç (D) vs Zenit

Maç yoğun kar yağışı altında oynandı. Yetenekli ayaklarımız kar yağışı altında etkili olmayı başaramasa da savunmacılarımız çok iyi bir maç çıkardı. Podolski'nin nadir bulduğu pozisyonlardan birindeki muhteşem bitiriciliği ile öne geçmiştik. Fakat Selçuk İnan'ın sebebiyet verdiği bir penaltı sonucu Zenit skoru eşitledi. Bu dakikadan sonra 1-1'in üstüne yatıp, biz bunları İstanbul'da eleriz dedik.

Maça ilgili en sevindirici gelişme Sneijder ve Selçuk gibi ceza sınırında olan oyuncuların sarı kart görmeden maçı tamamlamaları oldu. Arena'daki maçta hiçbir cezalı oyuncumuz bulunmayacak.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Deplasmanda gollü beraberlik pastada çilek olmuş, içerde kar mar dinlemeyiz indiririz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Deplasmanda gollü beraberlik pastada çilek olmuş, içerde kar mar dinlemeyiz indiririz.
    Ben de öyle umuyorum ama Sneijder şu aralar çok formsuz, vurduğu toplar kaleyi bulmuyor. Sneijder'in iyi oynaması lazım.

Spor Toto Süper Lig

İlk devredeki Fenerbahçe maçından beri yenilmiyoruz. Seri galibiyetlerden sonra Gençlerbirliği'ne karşı gol atamayınca berabere kaldık ama Fenerbahçe'nin de puan kayıplarıyla, maç fazlasıyla lider olduk.

22. Hafta (D) vs Antalyaspor

23. Hafta (D) vs Gençlerbirliği

24. Hafta (E) vs Akhisar Belediyespor

25. Hafta (D) vs Başakşehirspor

Puan Durumu:

Önümüzdeki maçta Zenit'i ağırlayacağız. Maçta sakat Emre Çolak forma giyemeyecek.

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri