Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 291 sonuç

Konu: Elveda Galatasaray | Premier Lig'e Hoşgeldiniz | Manchester City (4. Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Zenit'i yenip geçersin. Kendi kariyerimde dikkat ettim. Sinan Gümüş 1 sezon içinde çok iyi gelişim sağlamış. Sanırım yeni güncelleme ile potansiyeli yüksek. Kullanmaya bak.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    Zenit'i yenip geçersin. Kendi kariyerimde dikkat ettim. Sinan Gümüş 1 sezon içinde çok iyi gelişim sağlamış. Sanırım yeni güncelleme ile potansiyeli yüksek. Kullanmaya bak.
    Aynen öyle. Güncelleme ile profili ve potansiyeli iyileşmiş ama beklediğim kadar hızlı gelişim gösteremedi. Yine de çok iyi oynuyor. Şimdiye kadar toplamda 8 golü ve 10 asisti var.

1. Eleme Turu

2. Maç (E) vs Zenit

Beklediğimden daha zor bir maç oynadık. Özellikle bitiricilik anlamında çok kötüydük. Başta Podolski ve Sneijder olmak üzere topları kaleye göndermekte zorlanıyoruz. Olcan'ın yaptırdığı penaltıda Selçuk hata yapmadı ve öne geçtik. Sonrasında Zenit gelmeye başlasa da Hulk bir türlü kaleyi bulamadı. Sneijder kırmızı kart görene kadar rahattık ama o dakikadan sonra topu Zenit'e verdik ve ceza alanına etten duvar ördük. Geri kalan dakikalarda gol olmayınca Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıktık.

Çeyrek Final birinci maçında kart cezalısı Selçuk ve Sneijder oynayamayacak.

3. Default

Tahmin ettiğim gibi çeyrek finale çıkmışız. Tebrik ederim. Ligde de Fenerbahçe yavaş yavaş düşecekmiş gibi duruyor. ŞL'de gidebildiğimiz yere kadar gitmeli, diğer iki kupayı da müzemize götürmeliyiz.

Ligde vaziyeti bayağı kurtarmışız başkan, Şampiyonlar Ligi'nde artık iş çok zor

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sneijder bir sağdan bir soldan yapıştırır inşallah :P

Derken takımı batırıryormuş nerdeyse, neyse 1 0 olsun bizim olsun

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Tahmin ettiğim gibi Zenit'i geçmişsin. Fakat bir sonraki turda Selçuk ve Sneijder olmadan işin zor. Allah kolaylık versin.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Tahmin ettiğim gibi çeyrek finale çıkmışız. Tebrik ederim. Ligde de Fenerbahçe yavaş yavaş düşecekmiş gibi duruyor. ŞL'de gidebildiğimiz yere kadar gitmeli, diğer iki kupayı da müzemize götürmeliyiz.
    Ligde en kritik maç muhtemelen Arena'da oynayacağımız Fenerbahçe derbisi olacak. O maça kadar Sneijder ile Podolski'nin biraz toparlanması lazım. Şampiyonlar Ligi'nde şanslıyız. Türkiye Kupası Yarı Finali'nde de erken final var.

Quote Originally Posted by kubi1925 View Post
    Ligde vaziyeti bayağı kurtarmışız başkan, Şampiyonlar Ligi'nde artık iş çok zor
    Ligde bu haftalar hata kabul etmiyor. Çok iyi oynamıyoruz ama kazanıyoruz, önemli olan da o şimdilik.

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Sneijder bir sağdan bir soldan yapıştırır inşallah :P

Derken takımı batırıryormuş nerdeyse, neyse 1 0 olsun bizim olsun
    Sneijder'in artık biraz yapıştırması lazım.

Tahmin ettiğim gibi Zenit'i geçmişsin. Fakat bir sonraki turda Selçuk ve Sneijder olmadan işin zor. Allah kolaylık versin.
    İşimiz tabii ki zor ama kurada şanslıyız ve gelebilecek takımlardan en tatlısı geldi.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali - Türkiye Kupası Yarı Finali
    Rakipleri belli oldu.

Sezon sonu için çok kaliteli bir oyuncuyla görüşme halindeyiz. Oyuncuyu ikna edebilmek için bazı fedakarlıklar yaptık. Maaşını ve imza ücretini azaltıp bütçemizi aşmasını sağlamamak için kendisine bir sonraki transfer bedelinden %50 ve 10 Milli Maçtan sonra maaşının iki katından daha fazlasına çıkması yönünde sözler verdik.

Ayrıca ucuz maliyetli oyuncu önerilerine açığım. Her bölgeye olur.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Ne tür futbolcular istiyorsun. cok maliyetsiz kaliteli tavsiyelerde bulunabilirim kardeşim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kristofer olsson orta sahaya rotasyon olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Ne tür futbolcular istiyorsun. cok maliyetsiz kaliteli tavsiyelerde bulunabilirim kardeşim.
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Kristofer olsson orta sahaya rotasyon olabilir.
    Takımda yedek konumunda bulunup aşırı yüksek maaşları olan oyuncular var. Olcan, Hamit gibi. Bu tip oyuncuları çok yüksek ihtimal ile takımdan göndereceğiz. Takıma özellikle rotasyon ve yedek ya da potansiyel gösteren ucuz maliyetli oyuncular almaya çalışacağım. Kristoffer Olsson'a bir ekip yolluyorum, yorumlarına göre bakacağız.

Görüştüğümüz kaliteli oyuncu da takımında kalmayı tercih etti. Başarısız bir girişim olduğu için açıklamakta sakınca görmüyorum; oyuncu Atletico Madrid'den Saul idi.

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı

Spor Toto Süper Lig

26. Hafta (E) vs Trabzonspor

27. Hafta (D) vs Rizespor

Puan Durumu:

Şu an Milli Maçlar nedeniyle 14 günlük bir aradayız. Aradan dönüşte 22 günde çok önemli 7 maç oynayacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İyi toparlamışız evimizdeki fener maçı çok önemli

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Spor Toto Süper Lig

28. Hafta

Galatasaray - Fenerbahçe

Şampiyonluk yarışında en belirleyici olacak maç oynandı. Arena'da boş koltuk yoktu. Maçta da her şey vardı. Çok sert bir maç oynandı; 1 penaltı oldu, 12 tane sarı kart, 2 tane kırmızı kart çıktı.

Aslında buna sebep olan etmenlerden birisi de maçtan önce Teknik Direktörlerin birbirlerine sataşır bir şekilde verdiği demeçlerdi.

Fenerbahçe 29. Dakikada Van Persie'nin muhteşem pasında Markovic'in attığı gol ile öne geçti. Muslera topa dokunmuştu ama müdahalesi yeterli olmadı. 0 - 1

İlk yarıda etkili olamayan Galatasaray ikinci yarıya Donk- Rodriguez ve Sinan - Umut değişiklikleriyle başladı.

Dakikalar 48'i gösterirken Podolski çok sert bir şut attı, Volkan topu güçlükle sağ köşeden çıkardı. Topu alan Yasin savunmanın dengesiz yakalanmasını fırsat bilerek hemen bir orta kesti; Umut Bulut kafayı vurdu ve beraberlik golü geldi. 1 - 1

67. Dakikada Podolski'ye arkadan sert bir müdahalede bulunan Caner ikinci sarı kartını görüp kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

75. Dakikada Podolski'nin yaptığı ortaya yükselmeye çalışan Umut Bulut Bruno Alves'in hamlesiyle yerde kaldı. Maçın hakemi Koray Gençerler penaltı noktasını gösterdi. Volkan Demirel itiraz sebebiyle sarı kart gördü, Selçuk İnan penaltıyı gole çevirdi. 2 - 1

Bu dakikadan sonra Galatasaray daha üstün bir futbol ortaya koyuyordu. 86. dakikada Denayer Van Persie'ye arkadan yaptığı hareket sonrasında gördüğü ikinci sarı kart ve kırmızı kart ile oyun dışı kaldı.

Dakikalar 87'yi gösterirken Umut Bulut Van Persie'yi tam ceza sahası çizgisinin üstünde iterek indirdi. Topun başına geçen Robin Van Persie çok klas bir vuruşla Muslera'yı çaresiz bıraktı ve sonucu tayin etti. 2 - 2

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çeyrek Final

1. Maç (E)

Baştan belirteyim ben Selçuk'u cezalı sanıyordum ama değilmiş, o da gitti penaltı yaptırdı zaten de . Yanlış bilgilendirme için özür diliyorum.

Bu seviyedeki maçların zorlu geçmesi kadar doğal bir şey yok. Sneijder'in son maçlarındaki performanstan ne kadar memnun olmasam da yokluğunda üretkenlik açısından büyük sıkıntı çektik. Muslera'nın kalemizde devleştiği maçta avantajlı bir skor almayı başaramadık ama Linnes'in attığı golden büyük keyif aldım.

-

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Gerçekçi olacak olursak benfica ya karşı deplasman işin cok mu cok zor.. adamlar evinde başka oynuyo cünkü
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Gerçekçi olacak olursak benfica ya karşı deplasman işin cok mu cok zor.. adamlar evinde başka oynuyo cünkü
    Onun farkındayım ya farkettiysen turu Portekiz'e bıraktık falan demedim. Turu İstanbul'da bıraktık bence.

Fenerbahçe'nin eksik maçı olan Beşiktaş derbisi oynandı. Maçtan isteyeceğimiz bir sonuç çıktı.

Puan Durumu:

Kalan Maçlar:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Liderlik koltuğuna oturduk umarım kalıcı olur ilk sene şampiyon olursan sonraki sene daha rahat geçer.

Ligde maçların bi tık daha zor, oyundan çok skora ulaşmanın önemli hale geldiği haftalardayız Şampiyonlar Ligi'nde Benfica deplasmanın çok zor geçecektir ama yine de şansın olduğunu düşünüyorum, transfere gelirsek Carole yerine oyununda mevcutsa Hussein El Sayed'i alabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çeyrek Final

2. Maç (D)

Tarihi Gece:

Maç öncesinde ibre Benfica'dan yana görünüyordu. İstanbul'dan avantajlı bir skor çıkarmışlardı ve rakiplerinin en önemli hücum silahları Sneijder ile Podolski haftalardır formsuzdu. Hemen, hemen herkese göre yaklaşık 62 bin seyirci Estadio Da Luz stadında Benfica'nın Yarı Finale çıkışına tanıklık edecekti.

Maç kendine güvenen Benfica'nın baskılı oyunuyla başladı. Renato Sanches orta sahada inanılmaz bir üstünlük kurarken, Benfica Gaitan, Pizzi ve Jonas'la sürekli tehlikeli pozisyonlara giriyordu. Muslera'nın da kurtarışlarıyla ilk yarı golsüz bitti.

İkinci yarıda daha çok atak bulma eğilimi olan bir Galatasaray vardı. 52. dakikada ceza sahasına giren Sinan Gümüş Silvio tarafından düşürüldü ve maçın hakemi penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Selçuk bu sezonki 8. golünü atarak takımımızı öne geçirdi. 0 - 1

Galatasaray'ın üstünlüğü uzun sürmedi ve 11 dakika sonra Mario Fernandes'in arka direğe yaptığı muhteşem ortayı sonuçlandıran Gaitan maça eşitliği getirdi. 1 - 1

Bu dakikadan sonra attığı golle kendine güveni gelen Benfica çok kişiyle saldırıyordu. Benfica korner kullandı, savunmanın müdahaleseyile top ceza sahasının dışında Sneijder'e ulaştı. Sneijder biraz top sürdü ve Sinan'ı gördü...

Sinan topla buluştu...

... Tüm Türkiye ekran başında ayağa fırlamıştı, Estadio Da Luz'da ölüm sessizliği vardı. 1 - 2

Geri kalan dakikalarda Benfica baskıyı istediği gibi kuramadı ve başka gol pozisyonları da bulduk ama gol sesi çıkmadı. Hiç de önemli değildi, çünkü Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde Yarı Final'e çıkmayı başaran ilk Türk takımı olmayı başarmıştı. Hele ki kimse onlara şans vermezken.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Liderlik koltuğuna oturduk umarım kalıcı olur ilk sene şampiyon olursan sonraki sene daha rahat geçer.

Quote Originally Posted by kubi1925 View Post
    Ligde maçların bi tık daha zor, oyundan çok skora ulaşmanın önemli hale geldiği haftalardayız Şampiyonlar Ligi'nde Benfica deplasmanın çok zor geçecektir ama yine de şansın olduğunu düşünüyorum, transfere gelirsek Carole yerine oyununda mevcutsa Hussein El Sayed'i alabilirsin
    Şu an bayram zamanı, ligi yarın düşünürüz.

Carole şu an en yüksek ortalama puanla oynayan oyuncumuz. Telles'i bekliyoruz ayrıca sezon sonunda.

2 tane genç oyuncu tavsiyem var. Sol bek için Mehdi Beneddine'yi öneriyorum. Kendisini oyun başında 2 yıl kiralamıştım Monaco'dan, sözleşmesi bitince bedelsiz olarak takıma aldım. Bir göz atmanı tavsiye ederim Defansif Orta Saha açığının olacağını sanmıyorum ama yine Monaco'da Abdou Aziz Thiam'a bakabilirsin. 3. senemdeyim şuan Karşıyaka'da hep kiralık olarak sözleşmesini uzatıyorum çok güzel bir performans gösteriyor. Göz atmanda fayda var

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sinan çok güzel bitirmiş yahu, kıskandım Yarı final rakibi gelsin

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ImBoss View Post
    2 tane genç oyuncu tavsiyem var. Sol bek için Mehdi Beneddine'yi öneriyorum. Kendisini oyun başında 2 yıl kiralamıştım Monaco'dan, sözleşmesi bitince bedelsiz olarak takıma aldım. Bir göz atmanı tavsiye ederim Defansif Orta Saha açığının olacağını sanmıyorum ama yine Monaco'da Abdou Aziz Thiam'a bakabilirsin. 3. senemdeyim şuan Karşıyaka'da hep kiralık olarak sözleşmesini uzatıyorum çok güzel bir performans gösteriyor. Göz atmanda fayda var
    Kiralık oyuncu almayı düşünmüyorum ama eve dönünce bakacağım yine de. Defansif orta saha almayı düşünüyorum bu arada Donk ve Jose istediğim sertliği yaratamıyor orta sahada.

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Sinan çok güzel bitirmiş yahu, kıskandım Yarı final rakibi gelsin
    Sinan şimdiden gelecek sezon takımdaki yerini garantiledi. Yarı finaldeki rakibimiz çok daha güçlü olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Muhteşem bir başarı. Sinan 16.3 güncellemesi ile gayet iyi görünüyor.
    TariboWest

24. Default

öncelikle tebrikler. daha sonrasında birkaç soru sormak istiyorum. daha ilk sezondan transfer dahi yapmadan bu kadro ile bu başarıları yakalamak bu kadar basit mi olmalı ? sen mi iyi bir oyuncusun yoksa oyun mu basit biraz ? herşey biraz kolay ilerliyor sanki?

bir de yüz paketini nerden edinebiliriz ? ben steamdan aldım oyunu yüz paketini beğendim nasıl halledebilirim acaba ? başarılarının devamını dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by batusener34 View Post
    öncelikle tebrikler. daha sonrasında birkaç soru sormak istiyorum. daha ilk sezondan transfer dahi yapmadan bu kadro ile bu başarıları yakalamak bu kadar basit mi olmalı ? sen mi iyi bir oyuncusun yoksa oyun mu basit biraz ? herşey biraz kolay ilerliyor sanki?

bir de yüz paketini nerden edinebiliriz ? ben steamdan aldım oyunu yüz paketini beğendim nasıl halledebilirim acaba ? başarılarının devamını dilerim.
    Öncelikle teşekkür ederim. Kadrodan başlayayım, kadro aslında gerçekteki gibi öyle çok kötü bir durumda değil. Ne kadar eksikleri var gibi görünse de sonuçta Selçuk, Sneijder, Podolski, Chedjou, Linnes ve Muslera gibi bu seviyelerde çok iyi maçlar çıkartacak yıldızlar da var kadroda. Ayrıca ilk planda çok iyi görünmeseler de doğru kullanıldığında işini güzel yapan Umut, Carole, Donk, Rodriguez, Yasin ve Sinan gibi oyuncular da mevcut hatta ben bunların arasına Hamit'i de eklerim. Yani gerçektekinden daha iyi durumda kadro.

Oyunun da o kadar basit olduğuna katılmıyorum. O kadar basit olsaydı şimdiye ligde şampiyonluğu garantilemiş olmamız gerekirdi. Şampiyonlar Ligi'nde de şans yanımdaydı; Şu an organizasyonun en çok penaltı kazanan takımı konumundayız. Gruptaki maçlarda Muslera çok iyi maçlar çıkardı ve gol fırsatı konusunda net üstünlük kuran takımlara karşı az gol yemeyi başardık. Ev sahibi fırsatını iyi değerlendirmek bence bu oyunda çok önemli ki onu yapabildik. Gruptaki son maçta da Juventus "10 kişi kalınca" bence onları yenip gruptan çıkmayı başarabildik. Sonraki turlarda da Zenit ve Benfica gibi diğer muhtemel rakiplere göre daha zayıf rakiplerle eşleştik. Mesela Bayern, Barcelona ve Chelsea gruplarını 2. tamamlamıştı ve onlar da gelebilirdi Zenit'le eşleştiğimiz kurada. Benfica ve Zenit'i elemesi kolay demiyorum ki Benfica'ya karşı iki maçta da ezildik.

Kendimi iyi bir FM oyuncusu olarak görürüm. 10 Yıldır bu oyunu sürekli oynuyorum, bir şeyler biliyor olmam gerekir diye düşünüyorum. Bence başarıyı veya başarısızlığı sadece oyuna bağlamak çok saçma olurdu ki bu durumda bu oyuna o kadar para vermemizin de bir anlamı olmazdı.

Yüz paketi olarak Soutitoutsi'nin Cut Out Player Faces Megapack'i kullanıyorum. Forumda da bu paket paylaşıldığı için link paylaşmakta sorun görmüyorum; https://sortitoutsi.net/graphics/sty...t-player-faces

Sayfada bir tam paket bir de eklemeler mevcut. Tam paketi indirmen gerekiyor (7,75 GB), eklemeleri ise keyfine göre indirebilirsin, ben indirmedim. Nasıl yükleyeceğin ile ilgili bir açıklama da sayfada mevcut. Bir zorluk çekersen forumdaki konu:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124228

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Muhteşem bir başarı. Sinan 16.3 güncellemesi ile gayet iyi görünüyor.
    Teşekkür ederim. Sinan'a ilk yarı Sneijder tarafından eğitim verdiriyordum, ikinci yarı Podolski'nin yanına verince hem gelişimi hem performansı arttı. Şu an bendeki profilini paylaşayım:

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Arda hoca kalitesini takıma yansıtmış.Mükemmel bir kariyer oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sinan'a bayıldım. Bir de Bruma geldi mi of

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Arda hoca kalitesini takıma yansıtmış.Mükemmel bir kariyer oluyor.
    Şımartıyorsun beni Namzet.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Sinan'a bayıldım. Bir de Bruma geldi mi of
    Sinan şahane. Real Sociedad'ın yerinde olsaydım, opsiyonu kullanırdım. Bruma şu ana kadar 26 Maçta 5 gol atmış 5 de asist yapmış. Opsiyonu 7,5 Milyon Euro, şu anki değeri de 7,5 Milyon Euro.

Şampiyonlar Ligi

Yarı Finaldeki rakibimiz belli oldu. Diğer eşleşme ise Paris Saint Germain - Real Madrid oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Spor Toto Süper Lig

29. Hafta (D) vs Kayserispor

30. Hafta (E) vs Eskişehirspor

31. Hafta (D) vs Beşiktaş

Fenerbahçe 30. ve 31. haftada berabere kaldı ve şu an Fenerbahçe'nin 3 puan önündeyiz.

Beşiktaş derbisinde ilk yarı çok kötüydük ama ikinci yarıdaki değişikliklerle 69. dakikada Sinan'ın attığı golle birlikte açıldık ve golleri sıraladık.

Ziraat Türkiye Kupası

Yarı Final 1. Maç (D) vs Fenerbahçe

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri