Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 291 sonuç

Konu: Elveda Galatasaray | Premier Lig'e Hoşgeldiniz | Manchester City (4. Sezon)

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Bayern'i tokatlariz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yarı Final

1. Maç (Türk Telekom Arena)

Galatasaray Umut Dağıttı!

Şampiyonlar Ligi'nde Yarı Final'in ilk maçı oynandı. Belki de bu sezon Avrupa'daki en iyi futbolumuzu Bayern Münih'e karşı oynadık. Maça özgüvenli bir şekilde topa sahip olarak başladık.

Sağ kanadı Linnes ve Sinan ile çok etkili kullandık. Sağ kanattan geliştirdiğimiz ataklarla önce 25. dakikada sonra da 44. dakikada attığımız gollerle ilk yarı iki farklı skorla kapattık.

Sneijder'in Dönüşü:

İkinci yarıya başlarken daha çok atak yapmaya çalışan bir Bayern Münih vardı. 61. dakikada Douglas Costa ceza sahasına çok güzel girdi ama vuruşu çok etkisizdi ve önce savunma müdahale etti sonrasında Muslera topu aldı, Guardiola sıkıntılıydı...

Maçın kırılma anlarından birisine 72. dakikada tanıklık ettik. Boateng'in sol kanattan yaptığı ortaya Lewa vurdu, Muslera zorlukla çıkardı ve ceza sahasının sağında topla buluşan Coman doğrudan kaleye bir vuruş gönderdi. Bu vuruş önce Muslera'nın sırtına çarptı ve Linnes topu taca gönderdi.

80. dakikada Sneijder ceza sahası dışından çok sert vurdu, top Denayer'in sırtına çarpıp ofsayt oldu. 84. dakikada ise bu sefer Götze yayın oralardan bir plase gönderdi Muslera çıkardı.

Sonraki dakikalarda ise çok net bir gol pozisyonu olmadı ve maçı belki de bu sezonki en iyi performansımızı göstererek 2 - 0 kazanmayı başardık. Şaşırtıcı biçimde şimdiye kadar Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız en rahat maç oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Arda hoca > guardiola TOKATÇI ARDA

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Arda hoca > guardiola TOKATÇI ARDA
    dur daha Guardiola tokatlamasın Almanya'da.

Spor Toto Süper Lig

Fenerbahçe Sivas deplasmanında yenildi, biz ise evimizde rotasyon yaparak çıktığımız maçta Osmanlı'yı yendik.

32. Hafta (E) vs Osmanlıspor

Puan Durumu:

Önümüzdeki maç Almanya'dayız.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yarı Final

2. Maç (Allianz Arena)

Galatasaray'da Hüzün Var

İlk yarı aslında tam istediğimiz gibi geçmişti. Muslera muhteşem bir maç çıkarıyordu ve savunmamız da doğru hamleleri yapabiliyordu.

İkinci yarıda Müller'in sola geçmesiyle Bayern daha net fırsatlar bulmayı başardı. Bize de pozisyon şansı vermiyorlardı ve maçı 3 - 0 gibi net skorla kazanıp turu çevirdiler ve Galatasaray'ın peri masalına son verdiler.

Herşey rağmen Şampiyonlar Ligi'nde gurur duyabileceğimiz bir sezonu geride bıraktık.

Paris Saint Germain de Real Madrid'i mağlup etti ve Şampiyonlar Ligi'nde Finalin adı

Bayern - PSG

oldu.

Hocam destan yazmışsın ŞL de İnşallah bu başarıdan alacağımız para daha verimli bi transfer sezonu geçirmemizi sağlar.

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Beklenmedik bir başarıydı ancak yine de,finalin son yarım saatte kaçması kötü olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Şampiyonlar ligi müthiş olmuş ama gazı ver ver bi yere kadar durumuna düşmüşsün. keşke 2. maç topa sahip rölanti bir taktik tercih etseydin. ama saglık olsun.. ligde de istedigimizi almışız zaten 2. sezon takviyelerini merakla bekliyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Aerius View Post
    Hocam destan yazmışsın ŞL de İnşallah bu başarıdan alacağımız para daha verimli bi transfer sezonu geçirmemizi sağlar.
    Teşekkür ederim. Gözünden kaçtı büyük ihtimalle, transfer kısıtlamamız var. Transferde yapacağımız hamleler göndereceğimiz oyuncuların bir hesabı ile kısıtlanmış durumda. (Bunu kendimiz belirledik.) Transferlere geçerken yine hatırlatır ve açıklarım durumu.

Quote Originally Posted by Masuka View Post
    Beklenmedik bir başarıydı ancak yine de,finalin son yarım saatte kaçması kötü olmuş.
    Aslında kuradan sonra hiç şansım olacağını düşünmüyordum. İlk maçı 2 - 0 kazanınca umutlandım haliyle. İkinci maç da ilk 45 dakika Muslera bir penaltı ve bir sürü gol çıkarınca olacak bu iş sanmıştım, ama öyle olmadı.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Şampiyonlar ligi müthiş olmuş ama gazı ver ver bi yere kadar durumuna düşmüşsün. keşke 2. maç topa sahip rölanti bir taktik tercih etseydin. ama saglık olsun.. ligde de istedigimizi almışız zaten 2. sezon takviyelerini merakla bekliyorum.
    Aslında öyle oynamaya çalıştık ama çok da geri çekilmek istemedik çünkü o şartlarda her türlü bir şekilde atardı golleri Bayern. İlk yarı plan tuttu, ikinci yarı tutmadı.

Takviyeler biraz sınırlı olacak ama şu an her türlü oyuncuya gözlemci gönderiyorum bir şeyler çıkarır mıyız diye.

Ziraat Türkiye Kupası

Maalesef deplasman golü kuralı ile Yarı Final'de Fenerbahçe'ye elendik. Kupayı da Fenerbahçe aldı. Gol kralı Umut oldu.

Spor Toto Süper Lig

Son haftaları rahat geçirip şampiyonluğa ulaştık.

33. ve 34. Hafta

Last edited by 3842 : 17.Mart.2016 at 00:17

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şl de elenmemize rağmen süperdik.Şampiyonluk içinde tebrikler.Şimdi transferleri merak ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Şampiyonluk için tebrikler. ŞL'de destan yazdın resmen. Fakat 2-0 dan 3-0 kaybetmek üzüntü verici olmuş. Seneye artık.
    TariboWest

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Başarılı bir sezon oldu,2.sezonu merakla bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Şl de elenmemize rağmen süperdik.Şampiyonluk içinde tebrikler.Şimdi transferleri merak ediyorum
    Teşekkür ederim, transferler için çok merak edecek bir şey yok. Parası olmayan takım nasıl transfer yaparsa öyle yapacağız.

Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    Şampiyonluk için tebrikler. ŞL'de destan yazdın resmen. Fakat 2-0 dan 3-0 kaybetmek üzüntü verici olmuş. Seneye artık.
    Seneye bu kadar ileri gidebilir miyiz, neden olmasın? Ama bence daha zor bir sezon bizi bekliyor.

Takımda çeşitli oyuncular çeşitli ödüllere layık görüldüler.

Podolski Spor Toto Süper Lig Gol Kralı, Sneijder Yılın Orta Saha Oyuncusu ödülünü kazandı. Ödülleri bana ithaf etmişler. Ben de bir baktım ki ikisinin favori kişileri arasına girmişim.

Podolski, Semih ve Sneijder Spor Toto Süper Lig Yılın Takımı'na seçildiler.

Jose Rodriguez
    ise Yılın Golü Ödülünü kazandı.

Fernando Muslera Şampiyonlar Ligi Rüya Takımı'na Girmeyi Başardı

Taraftarlarımız da oyuncularımıza çeşitli ödüller verdiler.

-

14. Default

Var mı Editlenecek Mesajın?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Var mı Editlenecek Mesajın?
    Canın editlemek istiyorsa editle, senin canın sağolsun.

Transfer Dönemi Başlangıcı Transfer Güncellemesi

Transfer Sezonunun açılmasıyla ilk sezon geçerli olan transfer yasağımız kalktı.

Fakat bu sezon da bir transfer kısıtlaması mevcut. Kısıtlamaya göre sattığımız oyuncuların bonservis bedelleri ve yıllık maaşlarının toplamının ancak yarısı kadarını transfer edeceğimiz oyunculara (Bonservis + Yıllık Maaş + İmza Ücreti) harcayabileceğiz.

Öncelikle devre arasında gönderdiğimiz oyuncular ile elde ettiğimiz bütçeyi hatırlayalım.

Sezon sonu sözleşmeleri bitip ayrılan oyunculardan da transfer bütçesine katkı oldu.

Sonuç olarak 4,4 Milyon Euro gibi bir transfer bütçemiz var başlangıçta.

İç Transfer

Sözleşmesi geçen sezon bitecek olan Emre Çolak ile sözleşme yeniledik. Kiralık sözleşmelerini tamamlayan oyuncular, başta Bruma, Telles, Jem Karacan ve Dzemaili olmak üzere, takıma geri döndüler.

Galatasaray 3 Genç Oyuncuyu Kadrosuna Kattı

Bu oyuncuları çok düşük maliyete kadromuza kattık. Üçü de gelecek vaad eden oyuncular ve maçlarda bu sezon kendilerine yer bulacaklardır.

Bu harcama sonucunda transfer bütçemizde 2,6 Milyon Euro gibi bir para kaldı.

Profilleri:

16. Default

Adam Bunun İçin Excel Tablosu Oluşturmuş Ya La!

Merak Ediyorum Yanlış Hesap Nerden Dönecek

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Adam Bunun İçin Excel Tablosu Oluşturmuş Ya La!

Merak Ediyorum Yanlış Hesap Nerden Dönecek
    Excel'i iş mi sandın ya? Sen editlemediğin sürece yanlış hesap dönmez.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Medran ile manaj yerinde transferler olmuş. burgui ye de bir göz at ekstradan fede yi de göz ardı etme derim kardeşim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Transferlerin profilleri tam benim kalemim anladın sen onu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler iyi ama bu sene şl de birşey olmaz gibi bu adamlarla

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Medran ile manaj yerinde transferler olmuş. burgui ye de bir göz at ekstradan fede yi de göz ardı etme derim kardeşim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Manaj'ı 3. forvet olarak takıma kattık. Medran da Selçuk'la forma yarışına girecektir. Burgui'ye bakayım hemen, Fede kanat oyuncusuydu yanlış hatırlamıyorsam. Kanada oyuncu gerekir mi bilmiyorum Sinan ve Bruma varken.

Transferlerin profilleri tam benim kalemim anladın sen onu
    Chibsah'ın kararlılık düşük. onun da kararlılığı iyi olsaydı tam senin kalemin olacaktı.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Transferler iyi ama bu sene şl de birşey olmaz gibi bu adamlarla
    Dur hocam bu daha başlangıç ama gelecek adamlarla da yine bir şey olmayabilir Şampiyonlar Ligi'nde.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Fede vico yu demiyorum kardeşim. Fede yi diyorum. Tam ismi Federico San Emeterio Diaz

Transferler yaptığın harcamalara göre oldukça güzel başkan

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Transferler şu an için makul duruyor. Devamını bekliyorum ben.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Fede vico yu demiyorum kardeşim. Fede yi diyorum. Tam ismi Federico San Emeterio Diaz
    Tamam, sonunda baktım ama. Adamın profili çok iyi ama kulübümüze gelmek istemiyor.

Quote Originally Posted by kubi1925 View Post
    Transferler yaptığın harcamalara göre oldukça güzel başkan
    İlk transferler ucuz olsun diye yapıldı. Teşekür ederim.

Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    Transferler şu an için makul duruyor. Devamını bekliyorum ben.
    Teşekkür ederim, devamı yavaş yavaş geliyor. İki gündür bir beton ödeviyle uğraşıyorduk, 5 arkadaş toplandık bir soruyu çözemedik.

Galatasaray'da Yaprak Dökümü

Daha önce de belirttiğim gibi takımda doğrudan As takımda oynayamayacak ve çok para kazanan futbolcularla yollarımızı ayırdık.

Ayrıca iyi teklifler gelen Lionel Carole ve Jose Rodriguez'in takımdan ayrılmasına izin verdik.

Schalke, Leverkusen
    gibi takımlar Telles, Linnes ve Bruma için bastırıyor. Bu oyuncuları takımda tutmak istiyorum.

Galatasaray'da İki Transfer

Uygar Zeybek ve Mathieu Flamini ile sözleşme imzaladık. İkisi de çok ucuz transferler oldu. Flamini ile sadece bir yıllık sözleşme imzaladık. Uygar ise kendini geliştirip Emre Çolak ayarında bir futbolcu olursa bizim için yeterli olur.

Ayrılan ve aramıza katılan oyuncular öncesinde 2,6 Milyon Euroluk harcama hakkımız vardı.

Son gelişmeler sonucunda son harcama hakkımız 21 Milyon Euro'ya ulaştı. En doğru transferleri yapabilmek için şu aşamada acele etmiyoruz.

Aramıza Katılan Oyuncuların Profilleri

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Mali yapı düzelecektir bu kariyerin sonunda. Özellikle Jose ve Carole müthiş fiyatlarla alıcı bulmuş.

2 yada 3 tane, daha kaliteli ve direkt 11'de oynayacak oyuncular alırsan benzer başarılar bu sezon da gelir hocam.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Jose'yi ne kitelemişsin be arda hocam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Masuka View Post
    Mali yapı düzelecektir bu kariyerin sonunda. Özellikle Jose ve Carole müthiş fiyatlarla alıcı bulmuş.

2 yada 3 tane, daha kaliteli ve direkt 11'de oynayacak oyuncular alırsan benzer başarılar bu sezon da gelir hocam.
    Mali durum yükselişte. Jose'yi satmayı düşünmüyordum sürpriz oldu gelen teklif, 15 Milyon istedim 12 verdiler kabul ettik.

Direkt 11'de oynayacak bir oyuncu transfer ettik. Bir iki transfer daha yapmayı düşünüyorum ama yapamayabilirim de.

Jose'yi ne kitelemişsin be arda hocam
    Ya diğer topculara da çok iyi teklifler geliyor da satmak istemiyorum.

Galatasaray'dan Savunmaya 3 Takviye

10,3 Milyon Euro gibi kullanılabilir bir bütçemiz kaldı.

Profiller:

Telles, Sinan ve Podolski kendilerine gelen teklifler sonrasında çıldırmış durumda. Üçü de takımdan ayrılmak istiyor ama hem göndermek istemiyorum hem de yerlerini doldurmam şu aşamada çok zor görünüyor.

Bakalım neler olacak.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Enzo çok iyiymiş

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Enzo çok iyiymiş
    İlk resmi maçında da harika oynadı.

TFF Süper Kupa

Maçta Fenerbahçe daha üstün oynadı, henüz sezona tam hazır bir görüntü veremedik. Enzo Roco ve Telles bu maçta harika oynadılar.

Şampiyonlar Ligi A Grubu

Geçen sezonki kadar zor bir gruba düşmesek de yine de kolay bir grup diyemeyiz. Sevilla ile mücadele ettip gruptan çıkmaya çalışacağız.

Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri