Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: Global futbolun yüceltildiği yerdeyiz (ALMANYA) | WerderBremen II |

Default Global futbolun yüceltildiği yerdeyiz (ALMANYA) | WerderBremen II |

ZAFER, BEKLENEN YERE ULAŞTIĞIMIZDA DEĞİL BEKLENMEYENİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZDE ZAFERDİR

(KARİYERİMİZİ DAHA EĞLENCELİ HALE GETİREBİLMEK İÇİN KENDİ KAFAMDA YAZDIĞIM BİRKAÇ HİKAYE EKLEDİM)

1990 Ailevi sorunlar yüzünden Almanya'ya gitme kararı aldık.

Türkiye'den beri sevdiğim takım Bayern Münih'i yakından takip edebilecektim artık.

Tam bir futbol sevdalısıydım o zamanlar yeni okulumda ve Dortmund'un o herkesin hasta olduğu fosforlu formasıyla maçlara çıkardım.

Sonra Okuldaki performansımı beden hocamız beni Okul takımına seçme kararı aldı.

Gösterdiğim performansdan dolayı hocamın bana Werder Bremen altyapısının seçmelerinin tarihini verdi mutlaka gitmemi önerdi.
    Bende hazırlandım ve gitme kararı aldım sonra seçmelerde güzel bir performans sergiledim u19 ve kiralık olarak gönderildiğim bir kaç kulüp den sonra as takıma yükselme şansı bulabildim ama büyük bir sakatlıktan sonra sözleşmem fes edildi.

Güzel ülkeme Türkiye'ye dönme kararı aldım bir kaç kulübe katılmayı düşündüm ama başarısız oldu.

2016 Ve artık yaşım 43 Almanya yolundayım.

Hedeflerim Werder Bremen deki eski tanıdık beyaz yakalı amcalarla görüşüp II takımını yönetimini devralmak şuan zaten boşta bu görev.

Başvurdum ve beni tanıdıkları için kabul ettiler.

Görüşmeler Olumlu geçti.

Ve hedefimiz zaten açık Bundesliga.

Werder Bremen'in As takımını devralabilir miyim meçhul ama bu yolda canla başla uğraşıcaz.(FM)

KADROMUZ

ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM ARKADAŞLAR.

HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.

Onaylanmıştır.Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

TAKTİĞİMİZ BU ŞEKİLDE
    4-4-2 Düşünüyordum ama durum bunu gerektirdi.

TAKTİĞİMİZ OTURTANA KADAR BİRAZ MAĞLUBİYET YAŞADIK AMA ŞUAN İYİ GİDİYORUZ

YÖNETİMİN BEKLENTİSİ KÜME DÜŞMEDEN ORTA SIRALARDA BİTİRMEK BEN ÜST SIRALARI HEDEFLİYORUM TAKTİĞİMİZ OTURDU KALİTELİ TAKIMLARDAN RAHAT GALİBİYET ALABİLİYORUZ SAVUNMA HATTIMIZ BİRAZ YARALI ONUDA TOPARLICAZ GENÇ Bİ KADROMUZ VAR GELECEĞE YÖNELİK OYUNCULARIMIZ VAR ALMANYA MİLLİ TAKIMI U19 LARDA GÜZEL PERFORMANS SERGİLEYEN OYUNCULARIMIZ VAR. WERDER BREMEN AS KADROSUNA YARDIMCI OLMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPICAĞIMA İNANIYORUM
    ŞİMDİLİK FİKSTÜRÜ ATTIM AMA HER MAÇI ATICAĞIM DEĞERLENDİRMESİYLE BERABER.

BU ARADA ALMAN GENÇ OYUNCULARDAN BİR SOL BEK ÖNERİSİ İSTİYORUM SİZDEN MALİYETİ AZ OLSUN.

Last edited by Laggiaze : 01.Nisan.2016 at 17:57

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Başarılar kardeşim. Ama bremen ile aynı ligde oynayamıyosun diye biliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Başarılar kardeşim. Ama bremen ile aynı ligde oynayamıyosun diye biliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Amacım zaten Werder bremen'in menajerliğini devralmak Bundesliga derken bunu kastettim. Teşekkürler bu arada.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar Hocam

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar Hocam
    Sağolun varolun

Son maçlardaki form durumu
    Aslında iyi oynuyoruz üzerimizde nazar var galiba.

Çok güzel bir maçtı.
    Topun hakimiyeti bizdeydi gayet sağlam paslaşmalar yaptık cabası 2 gol oldu.
    Fröde penaltı atamadı bugün kötüydü penaltı atamadığı için demiyorum iyi oynayamadı zaten.
    Bu maç bize güven verdi takımda 4-5 tane sakat oyuncum var buna rağmen kazanan biz olduk.

Puan durumu bu şekilde
    Birinci ile aramda fazla fark yok galibiyet serisi tutturabilirsek bence Birinciliğe oynayabiliriz diye düşünüyorum.
    Takım çok çalışıyor felsefemiz pas oyunu takım oyunu topa hakim bir stil ile oynamak ve başarıyoruz.

SİZE BİRKAÇ PIRLANTAMI GÖSTERECEĞİM
    (OLURDA AS TAKIMI YÖNETİRSEK HİÇ DÜŞÜNMEDEN KADROYA ALABİLECEĞİM OYUNCULAR)

BU OYUNCU GELECEĞİN VARDY 'Sİ DİYEBİLİRİM HEM GENÇ HEM ÇOK HIZLI GELİŞME KAT EDİYOR.
    KUŞKUSUZ OYNATABİLECEĞİM OYUNCULARIMDAN.

BU OYUNCUM DA KEZA ÇOK İYİ BİR FORVET OLABİLİR.

PAS YÜZDESİ YÜKSEK OLAN OYUNCULARIMDAN ADETA PAS MAKİNESİ BU OYUNCUMUZU YAKINDA PREMIER LEAGUE DE GÖREBİLİRİZ.

Last edited by Laggiaze : 01.Nisan.2016 at 15:51

Sağlam oynadık 1.devrenin son maçında galibiyet çok önemliydi
    Kazior her zamanki gibi sarı kartını yedi.

DEVRE ARASI
    Bu verilen arada transfer yapamayacağız bütçemiz yok ek bütçe almak istemiyorum, elimdekilerle yetineceğim zaten sağlam bir kadrom var bozmak istemiyorum.

HAZIRLIK MAÇLARI

VON HAACKE YİNE YAPACAĞINI YAPTI OYUNA YÖN VEREN BİR OYUNCU ONU BIRAKMAMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPCIAĞIM.

GENÇ FORVETİM EGGESTEIN FIRSATLARI DEĞERLENDİRİYOR.
    HAZIRLIK MAÇLARI İSTEDİĞİMİZ GİBİ GEÇTİ BU YÜZDEN MUTLUYUZ 2.DEVREYE GÜZEL BAŞLIYACAĞIMI UMUYORUM.

2.DEVRE

GAYET İSTEDİĞİM GİBİ BAŞLADIK EN SEVDİĞİM SKOR 3-0

FRODE YİNE PENALTI KAÇIRDI ARTIK PENALTILARI EGGESTEIN'E TESLİM ETTİM ÇÜNKÜ HATA BİR KERE OLUR 2.Yİ AFFETMEM.

helal hocam oyuncular mütiş

Quote Originally Posted by reis54 View Post
    helal hocam oyuncular mütiş
    Nazar var Nazar.

GİDİYOR GÖNLÜMÜN EFENDİSİ

Aslında amacım As takımda forma giymesiydi çok erken gitti olmadı olamaz.
    Ama temennimiz iyi performans göstermesi.

Zaten yokluğunu hemen belli etti.
    Von Haacke zaten sakat sonumuz meçhul

Ama durmak yok yola devam As takım Eggestein yerine eski santraforumuz Enis Bytyqi yi geri gönderdi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Eggestein çok iyi bir forvet oluyor. Başarılar dilerim ayrıca. Sol bekler de oyunda pahalı ama Almanya alt liglerinden çok iyi oyuncular bulabilirsin. Takımların altyapıları çok iyi.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Eggestein çok iyi bir forvet oluyor. Başarılar dilerim ayrıca. Sol bekler de oyunda pahalı ama Almanya alt liglerinden çok iyi oyuncular bulabilirsin. Takımların altyapıları çok iyi.
    Teşekkür ederim ama Eggesteini arattırmayacak bir oyuncuya sahibim artık rahatım.

Hat-Rick yaparak gönlümü fetheden genç oyuncum Enis Bytyqi.

26.HAFTA

Artık sırtımı Bytyqi'ye yaslıyabilirim. Güzel galibiyet aldık. Enis Bytyqi net pozisyonları kaçırmamakla birlikte zor pozisyonlarda gol buluyor Eggestein den yaş olarak büyük olduğu için biraz daha tecrübeli diyebilirim ama şimdilik.

27.HAFTA

Enis tekrar gol buldu çok güzel bir şut ardından gelen gol bizi rahatlattı geri kalan dakikaları top hakimiyetini koruyarak geçirdik.

Ulusal C Lisansımı almış bulunmaktayım bakalım geçen günler neyi göstericek.

PUAN DURUMU

Gayet iyi gidiyoruz beklentilerin üstündeyiz takımımız mutlu bakalım günler neyi gösterecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim umarım a takıma yükselirsin kısa zamanda artık görmek istiyoruz böyle kariyeri

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar dilerim umarım a takıma yükselirsin kısa zamanda artık görmek istiyoruz böyle kariyeri
    Teşekkür ederim.
    As takım ligde kötü performans sergiliyor bilmiyorum bir ihtimal.
    Pro Lisans almadan çağrılmayacağımı düşünüyorum şimdilik.

Bundesliga Puan Durumu bu şekilde:

28.MAÇ

Ne kadar az faul yapıyor olsakta her maç kırmızı kart görmeyi başarıyoruz.
    Kırmızı kart görmemize rağmen 2 tane gol bulduk yalnız 2.yarı işler değişti.
    Savunmamız biraz tehlikeli güvenebileceğim oyuncularla maça başlamam lazım.

29.MAÇ

Yine beraberlik belki şu son 2 maçta 4 puan kaybetmesek şuan 2. olabilecektik.
    Türk asıllı oyuncumuz Özkan Yıldırım güvenimi kazandı Papunashvili yi kesebilecek yeteneğe sahip ama bilmiyorum bir iki maç daha denemeyi düşünüyorum. Belki bir kiralık hamlesi yapabilirim onun için çünkü çok yüksek potansiyele sahip bir oyuncumuz.

Puan durumu bu şekilde:

(Destek ve Önerileriniz benim için çok önemli kısada olsa yorumlarınızı görmek beni sevindiriyor keza teşvik ediyor teşekkür ederim.)

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde iyi gidiyoruz Bremen bence ligde iyi gidiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

İki Bremen de gayet iyi şu an. Ama sen istikrar yakalarsan Bremen'in menejerine teklif geldiği takdirde birşeyler olabilir.
    TariboWest

Ligde iyi gidiyoruz Bremen bence ligde iyi gidiyor.
    Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    İki Bremen de gayet iyi şu an. Ama sen istikrar yakalarsan Bremen'in menejerine teklif geldiği takdirde birşeyler olabilir.
    Bremen iyi ama ilk devre 2. ve 3. üydü ani bir düşüş gerçekleştirdi o yüzden kötü gidiyor diyorum.
    Ama bilmiyorum her an herşey olabilir.

Son 5 maçtaki berbat formumuz.
    Aslında takım iyi oynuyor şansızlık yakamızı bırakmıyor.

Puan durumu:

Yönetimin beklentisini karşıladığımı düşünüyorum.

Werder Bremen çok iyiydi bu sezon.
    Kısmet bozma büyüsü kaç para acaba fiyat alabilir miyim ?
    Şaka bir yana güzel performans tebrik etmek den başka bir şey söyleyemeyeceğim.

ÖNERİ KISMI:

Evet beyler yeni sezona 2.takımı yöneterek mi devam edelim yoksa yeni bir takım arayışına geçelim mi ?

Benim düşüncem 3.ligde bir takım alıp 2. lige yükselmek yada 2. ligde düşüşe geçen bir takımın başına geçip bundesligayı zorlamam siz ne diyorsunuz ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bir takımın ikinci takımını yönetmenin çok büyük dezavantajları var. Oyuncunu birden A takıma çıkarabiliyorlar. Ayrıca sanırım gelen transfer tekliflerini A takım menajeri değerlendirebiliyor. Özgürce hareket edeceğin bir takıma geçmen güzel olabilir, ama A takıma geçme ihtimalini görüyorsan dişini sıkman daha iyi olabilir. böyle bir ihtimal uzak geliyorsa bence istifa etmeden iş tekliflerine başvurarak ayrılmaya çalışman daha mantıklı olabilir. Sonuçta boşta kalmak istemezsin.

Bir takımın ikinci takımını yönetmenin çok büyük dezavantajları var. Oyuncunu birden A takıma çıkarabiliyorlar. Ayrıca sanırım gelen transfer tekliflerini A takım menajeri değerlendirebiliyor. Özgürce hareket edeceğin bir takıma geçmen güzel olabilir, ama A takıma geçme ihtimalini görüyorsan dişini sıkman daha iyi olabilir. böyle bir ihtimal uzak geliyorsa bence istifa etmeden iş tekliflerine başvurarak ayrılmaya çalışman daha mantıklı olabilir. Sonuçta boşta kalmak istemezsin.
    Şuan bir yıl daha beklemeyi düşünüyorum bir kaç genç geleceği parlak oyuncu buldum seçmelerden kendim oyuncu kazandırmak istiyorum kulübe
    Ulusal B lisans kursunada katıldım. Hazırlık maçları güzel gidiyor.
    Şimdilik başka takım yönetmeyi kaldıramam şuan için burdayım.
    Bakalım neler olucak

2.SEZON
    Gayet iyi çalıştık. 1-2 oyuncu transfer ettik takımın moralli yüksek kendimize inanıyoruz gümbür gümbür geliyoruz.
    Şampiyon olmak için oynamıyoruz kendimize yakışan pozisyon için oynuyoruz.

HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mağlubiyetimiz olsada gayet verimli geçti hazırlık süreci ben memnunum.

Geleceği çok parlak 2 oyuncumuzu transfer ettik.
    Faiz Gbadamassi benim kulübe kazandırdığım bir oyuncudur onu as kadroda oynatmak için elimden geleni yapacağım.
    Böyle genç oyuncu kazandırarak kendimi tatmin ediyorum.
    Martin Kobylanski gitti aslında o bölgede çok seçeneğim vardı birinin gitmiş olması beni rahatlattı.

Faiz Gbadamassi

As takıma kazandırmak için elimden geleni yapacağım bu adam için.

Kai Kleinert

Tek forvet olarak oynayamadığı için forvet arkası için çalıştıracağım daha yararlı olacağına inanıyorum.

Fikstür

Maçlar iyi gidiyor Lige iyi başladığımızı düşünüyorum.
    Büyük takımları yeniyoruz ama küçük takımları yenemiyoruz çünkü bize karşı kapalı oynuyorlar.
    Kapalı bir takıma karşı uzun top oynamak lazım ama benim hiç sevmediğim bir oyun türüdür bu yüzden önerilerinizi bekliyorum.

Puan Durumu

Antrenörlerimin yoğun isteği üzerine 4-2-4 taktiğine geçiş yaptık ve gayet güzel işliyor taktik.
    Ama hala kapalı takımlara karşı bir çözümümüz yok tamamen şans işi oluyor.

Fikstür

Bence iyi gidiyoruz
    Evimize nazaran deplasmanda daha çok galibiyet alıyoruz.

Puan Durumu

Aslında bir seri galibiyeti yakalasak liderlik koltuğuna oturabiliriz ama evimizde çok kaybediyoruz.
    Ama şuan ki durumumuz güzel.

Ligde en iyi topa sahip olma oranı bizde.
    Topla çok oynuyoruz ama verimsiz oynuyoruz.
    Ayrıca kaleyi bulan şutlarda en iyi takım biziz.

Art arda gelen mağlubiyetler sonrası teknik heyetle toplantı yapıp yeni bir taktik geliştirmeyi planladık.
    Hücumu muzda bir şey yoktu savunma yönünden biraz kötüydük sadece savunma alanına yeni bir antrenör aldık.
    Taktiği biraz daha defansif yapmaya çalıştık.
    Önceki taktiğimizde pas yapıyorduk ama atak kuramadığımız bir paslaşmadan bize yarar gelmez sonuçta pas yapan takıma puan vermiyorlar.

Normalde 4-2-4 yapmayı düşünüyordum ama savunma odaklı oynayacağımız için kanatları geri çektim

Önceki taktiğimizin aynısı sadece defansa öncelik verdim.

Taktiğimiz güzel işliyor

Devre arasına girmeden güzel iki galibiyet aldık.
    Takımımız hazırlık maçlarında taktiğe daha çok alışacaktır.

Biraz geriledik ama yeni taktiğe çok güveniyorum bir seri galibiyet yakalarsak yükseleceğimiz den eminim.

Antrenörlük sınavlarını geçtim ve Ulusal B Lisansı antrenörlük kursunu başarıyla tamamladım.
    Şuan Ulusal A Lisansı almak için kursa başladım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

çok fazla mağlubiyet almışız bazı maçlar 1 puana oynamak da fayda var

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Katılıyorum, yenilmemezlik serisi takımı şaha kaldırabilir. Bu arada bu seride denemedim ama 4 - 4 - 2 'de kanatları defansif kanat ya da çalışkan kanat yapıp güzel oyuncu talimatları verince kanatları ileri geri kullanıp kanatları otobana çevirebiliyordun. Bir kaç kaz deneyebilirsin bence

çıkıcaz a takıma inşallah hocam

Dediğin mantıklı geldi üst üste 4 kere 1 puan aldık hocam

Katılıyorum, yenilmemezlik serisi takımı şaha kaldırabilir. Bu arada bu seride denemedim ama 4 - 4 - 2 'de kanatları defansif kanat ya da çalışkan kanat yapıp güzel oyuncu talimatları verince kanatları ileri geri kullanıp kanatları otobana çevirebiliyordun. Bir kaç kaz deneyebilirsin bence
    Kanatları geri çektim daha çok katkıda bulunuyorlar artık ama tek bir sorun var savunma çok hata yapıyor.

Quote Originally Posted by reis54 View Post
    çıkıcaz a takıma inşallah hocam
    İnşallah, Biz iyi gidiyoruz ama Bremende iyi gidiyor şuan.

Savunma hata yapmasa belki 8 maçta 7 veya 6 galibiyet alabilecektik ve ligde 2. sırada olabilecektik.

Ama şimdilik güzel gidiyoruz bakalım yenilmezlik serimiz 10 maça ulaştı gayet iyiyiz.

Werder Bremen ligde ve Avrupa da çok iyi gidiyor.

Normalde Dördüncü sıradaydı ama son maçlardan dolayı Yedinciliğe geriledi.

Avrupa Liginde Athletic Bilbao yu elediler Çeyrek finale yükseldiler.
    Bilmiyorum geleceğim hakkında karamsarım.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Zevkli bir kariyer oluyor umarım A takıma kısa zamanda yükselirsin başarılar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Beraberlikler olsun varsın, yenilmemezlik serisi güzel, yenilgi gelmezse takım son haftalarda sorumluluk alıp yukarı atar bizi.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri