Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 291 arası toplam 291 sonuç

Konu: Elveda Galatasaray | Premier Lig'e Hoşgeldiniz | Manchester City (4. Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Çok iyi kadro kurmuşsun hocam ama burası Premier lig hiç birşey belli olmaz Leicesteri görüyorsun Gs o gruptan çıkamaz bence.
    Teşekkür ederim. Tedbiri elden bırakmıyoruz ama Kante, Agüero, De Bruyne, Sterling ve Otamendi. Bu oyuncular maçı kazanmamız için her şeyi yapıyorlar. Premier Lig bu oyunculara fıs gelebilir.

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Ezici başlamışız
    Henüz karşımıza çok güçlü bir rakip çıkmadı. Çıkınca göreceğiz ne olacak.

Quote Originally Posted by tevfikken View Post
    çok iyi başlamışsın hocam sunumu da bozma sakın bruyne'ü kanatta denemeni şiddetle öneririm.
    Bruyne Ofansif Orta Sahada ataklarımızı yönetiyor. Kanatlarda Sterling, Reus, Morata, Patrick Roberts ve Nasri gibi oyuncular şans buluyor. Ofansif orta sahada De Bruyne'nin yedeği Pulisic. Bazen Agüero'yu oraya çekip Morata'yı ileri atıp Morata - Sterling, Agüero, De Bruyne yıkım ekibi mi kursam diyorum.

İlk puan kaybımızı 4. haftada Southampton karşısında aldık. İyi oynamıştık ama Southampton da puanı hakketti. De Bruyne çok formda ataklara çok güzel yön veriyor. 6. hafta sonunda liderlik koltuğunun sahibiyiz.

4. Hafta (D) vs Southampton

5. Hafta (E) vs Swansea City

6. Hafta (D) vs Norwich City

Eylül Ayının Oyuncusu: Leo Baptistao / 3. De Bruyne

Eylül Ayının Teknik Adamı:

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Ayın Menejeri fotoğraf çekiminde yüzüne nur inmiş Arda hocam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ayın Menejeri fotoğraf çekiminde yüzüne nur inmiş Arda hocam
    Mutluluktandır.

Grup Etabı - E Grubu

Gruba iyi bir başlangıç yapamadık. Evimizde Basel'e ve Paris'e karşı puanı son dakikalarda bulabildik. Ligde iyiyiz ama Şampiyonlar Ligi'nde daha iyi olmalıyız. Özellikle deplasmanda oynayacağımız PSG ve Basel maçları çok kritik olacak.

1. Maç (E) vs Basel

2. Maç (D) vs Celta Vigo

3. Maç (E) vs PSG

Puan Durumu

Galatasaray'ın Grubunda Durumlar

Bıraktığımız yerden devam edecek gibi görünüyor Galatasaray.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Galatasaray bu sezon avrupayı alır bence

hocam harikasın sunumu hiç bozma böyle devam.

Şampiyonlar ligini düzeltmen lazım hocam ligde bu kadar iyiken avrupadanda başarı bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Galatasaray bu sezon avrupayı alır bence
    Avrupa'dan kastın Şampiyonlar Ligi ise öyle bir şey olduğunda menajerlik lisansımı yırtarım.

Quote Originally Posted by reis54 View Post
    hocam harikasın sunumu hiç bozma böyle devam.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Şampiyonlar ligini düzeltmen lazım hocam ligde bu kadar iyiken avrupadanda başarı bekliyoruz
    Önümüzde çok kritik Paris Saint Germain maçı var, o maçı kesinlikle kaybetmememiz lazım. Hatta ikili averajda bize avantaj oluşturacak bir sonuç alsak çok güzel olurdu ama beraberlik durumunda muhtemelen ikili averaj Paris'in olur.

Ligdeki ilk mağlubiyetimizi Watford'a karşı aldık. Çok iyi bir kadro oluşturmuşlar ve çok iyi bir teknik adamları (Allegri) var. Aslında 80. dakikada maçı rahatça kazanacağımızı düşünüyordum ama beş dakikada beşiktaş yaptılar bizi. Sonrasında ise şimdiye kadar ligde karşılaştığımız en güçlü rakip olan Tottenham ile karşılaştık, ve onları paramparça ettik.

7. Hafta (E) vs Brighton

8. Hafta (D) vs Watford City

9. Hafta (E) vs Tottenham

Puan Durumu

Ekim Ayının Oyuncusu: Alexis Sanchez

Ekim Ayının Genç Oyuncusu: Lewis Cook

Ödülsüz de bir ay geçirmedik henüz.

Rahat geçtiğimiz bir ilk turdan (aslında 3. tur ama büyük takımlar bu turda katılıyor turnuvaya) sonra Arsenal ile eşleştik. Arsenal'e karşı üstün oynasak da maçı ancak uzatmalarda Nasri'nin eski takımını paramparça etmesiyle turu geçebildik.

3. Tur (D) vs Crystal Palace

4. Tur (D) vs Arsenal

Önümüzdeki maç Old Trafford'da Manchester derbisine çıkacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bu arada katliyam gibi bir fikstürümüz var. Kasım ayında final gibi 6 maça çıkacağız.

İngiliz takımlarla oynayacağımız maçların hepsi lig maçı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Fikstüre bak ya

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

O fixtür nedir abi Watford maçı talihsizlik olmuş

sen man city'sin o fikstürü de atlatırsın bu arada pulsic'ten memnun musun?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Fikstüre bak ya
    O fixtür nedir abi Watford maçı talihsizlik olmuş
    Aslında bu nedenle Premier Lig'e geçiş yapmıştım. Bu lig ayrı bir lig, muhteşem bir lig. <3 Tüm rakiplerin belli bir seviyenin üstünde. Bazen de öyle bir süreç oluyor ki sağ çıkabilmek için adeta savaşmak gerekiyor.

sen man city'sin o fikstürü de atlatırsın bu arada pulsic'ten memnun musun?
    Çok fazla forma şansı veremedim henüz Pulisic'e ama verdiğimde de gayet iyi oynadı. Henüz çok genç, iyi de gelişiyor, memnunum yani.

Manchester derbisinde galip Kırmızı Şeytanlar oldu. Kötü oynamamıştık ama ManU bir anda momentumu yakalayınca goller sırayla geldi. Pulisic çok iyi oynadı ama ikinci golü atamayınca mağlubiyetin önünde duramadık.

Ligdeki zorlu fikstüre derbi mağlubiyetiyle başladıktan sonra Liverpool'u yenip moralleri yerine getirmemiz gerekiyordu. Biz ne yaptık? Liverpool'u paramparça ettik, artık boş otobüste ayakta dönerler evlerine.

10. Hafta (D) vs Manchester United

11. Hafta (E) vs Liverpool

Grup Etabı - E Grubu

İstediğim gibi çok kritik maçta yenilmedik hatta neredeyse yeniyorduk. Muslera Agüero'nun çok güzel kullandığı penaltısını harika çıkardı ve dostluk kazandı. Hata yapmazsak PSG ile el ele bu gruptan çıkarız.

MAÇ ÖNCESİNDE - MUSLERA VE BEN (TEMSİLİ)

4. Maç (D) vs Paris Saint Germain

fikstüre bak be.ben olsam 4 maç sonunda kovurlurum

Chelsea ve Arsenal den en az 4 puan bekliyorum hocam. Bu arada şl de psg deplasmanında beraberlik kötü olmuş artık avrupada iş çok daha zorlaştı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Chelsea ve Arsenal den en az 4 puan bekliyorum hocam. Bu arada şl de psg deplasmanında beraberlik kötü olmuş artık avrupada iş çok daha zorlaştı
    Aslında işimiz çok zorlaşmamıştı. Diğer maçta Celta Vigo yenmişti. Chelsea'yle de berabere kalmıştık ama bunların pek bir önemi kalmadı. Mutfağa gitmiştim, bilgisayar aşırı ısınıp kapanmış.

Şimdi baktım ki oyun save'i bozulmuş.

Takip eden arkadaşların görebilmesi için kariyeri bir süre burada bırakacağım. Sonrasında kariyer kapatma isteğimi iletirim.

Takip eden, yorum yazan herkese teşekkür ederim, keyifli dakikalar yaşatabildiysem ne mutlu bana.

Alt liglerden bir takım alıp daha zor bir kariyere başlama düşüncem var. Takım önerilerine de açığım, İngiltere tercihimdir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Geçmiş olsun hocam çok iyi bir kariyerdi.Barrow fc yada Fc uniteed güzel olabilir.York yada oxford da güzel olur bence.

Blyth Spartans'ı al hocam Kötü olmuş savenin yanması

Geçmiş olsun hocam

yapma be tavsiyem bu kadar çok save'i tutma bilgisayarda, hepsi baya bir mb tutuyor.

yeni kariyerinde bu şekil bir sunumla yine galatasaray'ı al

Kariyeri başladığı günden beri takip ediyorum. Transfer politikaların ve takım yönetimin gerçekten çok iyi. Oyunculardan maksimum verim alabiliyorsun Senden Karşıyaka'yla bir kariyer yapmanı öneriyorum. Ben şuan yapmaktayım ve çok keyif alıyorum sende yaparsan çok sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Geçmiş olsun hocam çok iyi bir kariyerdi.Barrow fc yada Fc uniteed güzel olabilir.York yada oxford da güzel olur bence.
    Önerilerini yeni kariyer açarken değerlendiririm. Wimbledon Afc dikkatimi çekti, zor bir kariyer olabilir ama AKINFENWA gibi bir canavarları var.

Quote Originally Posted by Aerius View Post
    Blyth Spartans'ı al hocam Kötü olmuş savenin yanması
    Alt ligleri incelemiştim ama o takım dikkatimi çekmedi ama yeni kariyer açmaya karar verdiğimde bakacağım.

Geçmiş olsun hocam
    Teşekkür ederim

yapma be tavsiyem bu kadar çok save'i tutma bilgisayarda, hepsi baya bir mb tutuyor.

yeni kariyerinde bu şekil bir sunumla yine galatasaray'ı al
    Galatasaray, Galatasaray nereye kadar.

Quote Originally Posted by ImBoss View Post
    Kariyeri başladığı günden beri takip ediyorum. Transfer politikaların ve takım yönetimin gerçekten çok iyi. Oyunculardan maksimum verim alabiliyorsun Senden Karşıyaka'yla bir kariyer yapmanı öneriyorum. Ben şuan yapmaktayım ve çok keyif alıyorum sende yaparsan çok sevinirim
    Yorumların için çok teşekkür ederim. Türkiye Ligi pek tercihim değil ama düşünülebilir tabii ki.

Yarın ikinci vizelerim başladığı için muhtemelen çok ilgilenemeyeceğimden olası bir boşluğa kadar yeni bir kariyer açmayacağım. Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri