Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 65 arası toplam 65 sonuç

Konu: FM 2016 TSI Yaz Transferleri Yaması

Nesil
    2006
    Yer
    YALOVA

Hocam tam olarak attığım klasör bu C:\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2016\editor data ama çalışmıyor nedense

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eg15 View Post
    Hocam tam olarak attığım klasör bu C:\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2016\editor data ama çalışmıyor nedense
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124342
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    YALOVA

Yabancı bir forumdan indirdiğim yamayı aynı şekilde yükledim ve çalıştı, buradakini ben beceremedim sanırım yine de ilgin için teşekkürler nocna mora

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eg15 View Post
    Yabancı bir forumdan indirdiğim yamayı aynı şekilde yükledim ve çalıştı, buradakini ben beceremedim sanırım yine de ilgin için teşekkürler nocna mora
    Ben tesekkür ederim fakat calismami icin bir neden yok. Yanlıs klasöre atıyor olabilirsiniz ve ya oyununuz orjinal olmayabilir.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Link güncellendi.
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri