1 ile 30 arası toplam 65 sonuç

Konu: FM 2016 TSI Yaz Transferleri Yaması

Threaded View

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM 2016 TSI Yaz Transferleri Yaması

Merhabalar, yoğun bir yaz dönemi olduğu için transfer yamasını kendim hazırlayamadım fakat neredeyse bütün liglerin transferlerini yapan pr0'nun yaması ile kendi hazırladığım yamayı birleştirdim ve ortaya oldukça keyifle oynanabilecek ve bence FM serileri çıkmaya devam etse de FM 16'yı yükleyenlerin bilgisayarında kesinlikle yer alacak bir yama çıktı.

100.000'den fazla değişiklik !

Değişiklikler

- Neredeyse bütün liglerdeki transferler, numara değişiklikleri, sözleşmeler.
    - Güncel durumlara göre oyuncuların profillerinde ufak değişiklikler.
    - Oyunda yer almayan wonderkid'ler
    - Oyuncu menajerleri
    - Güncel Sakatlıklar
    - Düşen-Çıkan Takımlar
    - Avrupa Kupalarına Katılacak Takımlar
    -TSL özelinde ise profillerin gerçeğe yakınlaştırılması, pozisyon değişiklikleri, teknik direktör değişiklikleri. Teknik direktörlerin tercihleri, oynadıkları sistemler, takımların sistemleri vb.

Yamayı akşam saatlerinde sizlerle paylaşacağım.

DOWNLOAD

DOWNLOAD v5

Tamamen kendim için ve de sizleri mağdur durumda bırakmamak için hazırladığım bir çalışmadır. Yamanın TSL haricindeki bölümleri pr0'nun yaması üzerine hazırlanmıştır. Resmi bir çalışma kesinlikle değildir.

----------
    ----------
    ----------
    ----------

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi kış update'inde gözden kaçan, unutulan, yetersiz olduğu düşünülen bir çok mesaj atıldı foruma. Teknik direktörlerin tercihleri, oyuncu profilleri, favori kulüpler, pozisyonlar vb.. Bunları göze alarak bir yama hazırlayacağım. Yamada gözden geçirilmesini istediğiniz, düzeltilmesi gerektiğini düşündüğünüz şeyleri bu başlık altından yazarsanız sizlere daha iyi bir yama sunabilirim.

Teşekkür ederim.

----
    v1.

Yapılan Değişiklikler;

-İnişte, çıkışta olan oyunculara ufak dokunuşlar (Mert Günok, Carole, Bajic, Kjaer, Sercan Yıldırım, Deniz Yılmaz, Quaresma, Umar Aminu, Volkan Fındıklı, Bajic vb.)
    -Mevkii düzeltmeleri (Şamil Çinaz, Djalma Campos, Jose Rodriguez, Ryan Donk, Ali Çamdalı, Sercan Yıldırım, Deniz Yılmaz vs.)
    -TSL Hocalarının Tercihleri
    -Menajer Değişiklikleri (Sivasspor)
    -Burada belirttiğiniz değişiklikler..

Görselleri buraya eklerim. İyi oyunlar dilerim herkese. Güncelleme yapmaya devam edebilirim değişiklik ve ya tekrar gözden geçirme istediğiniz durumlarda.

-----

v2.

-Düzenlemelere devam edildi. Kapsam genişletildi.

v2 İNDİR

----

v3.

-Numan Çürüksu, Ali Çamdalı, Musa Çağıran, Bajic, Mehmet Güven, Hugo Rodallega, Sercan Yıldırım, Deniz Yılmaz, Eren Albayrak, Djalma Campos, Quaresma, Mert Günok, Ahmet Şahin, Harun Tekin, Simon Kjaer, Hasan Ali Kaldırım ve aklıma gelmeyen bir çok futbolcunun profilleri, özellikleri, oyun tarzları, yeni pozisyonları oyuna yansıtıldı. İstatiksel olarak tek tek karşılaştırıp, hepsini birebir yansıtmak için ince eleyip sık dokudum.

v3 indirme linki

--

v4.

- Emre Mor, Payet vb. çıkış yapan, pozisyonları değişen oyuncular oyuna gerçeğe daha yakın olarak yansıtıldı.
    - TSL'de son yıllarda çıkış yapan takımların itibarları düzenlendi.

v4 indirme linki

--

Ben kesinlikle bu yamayı tavsiye ediyorum. Bir çok oyuncunun pozisyonu, özellikleri düzeltildi. Hala tam olarak yansıtalımadığını düşündüğünüz oyuncular varsa yazarsanız düzeltirim. Bu yama ile kariyer açmak çok gerçekçi deneyimler sunacaktır sizlere.

İyi oyunlar dilerim.

*Turksportal.net için hazırlanmıştır. İzinsiz yayınlamayınız
    Last edited by Nocna Mora : 11.Kasım.2017 at 19:28
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri