1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Taktik Ekranında Rollere Yıldız Gözükmesi?

Default Taktik Ekranında Rollere Yıldız Gözükmesi?

Real Madrid ile yeni bir kariyere başladım ancak daha önce hiç rastlamadığım bir şey oldu. Biliyorsunuz taktik ekranında oyuncuların aldığı rollere göre isminin yanında yeşil bir yuvarlak gözüküyor. Role uygunluk durumuna göre bu yuvarlak kırmızıdan yeşile doğru değişiyor. Ancak aşağı resimde de gördüğünüz Real Madrid taktik ekranında bu yuvarlak gözükmüyor. Sebebini bilen ya da böyle bir şeye daha önce rastlayan ve çözümünü bilen var mıdır?

başka bir forumda bir arkadaşın benzer konusuna denk geldim aynı sorun ondada vardı lakin oyunu korsandı eğer oyununuz korsansa yapıcak bişey yok orjinalde böyle bir hata görmedimde duymadımda

Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    başka bir forumda bir arkadaşın benzer konusuna denk geldim aynı sorun ondada vardı lakin oyunu korsandı eğer oyununuz korsansa yapıcak bişey yok orjinalde böyle bir hata görmedimde duymadımda
    Bendeki oyun orjinal. Daha önce hiç bir yerde rastlamadım böyle bir probleme. İspanya liginden başka bir takımla kariyer açtığımda böyle bir problem olmadı. Müsait olan arkadaşlar Real Madrid ile kariyer açıp paylaşabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SS gözükmüyor bende.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    SS gözükmüyor bende.

Şimdi gözüküyor mu Hocam?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

İmgur Türkiye'de sorunlu. hızlıresim'e veya başka bir platforma yüklerseniz herkes görebilir.

Ben internetten baktım biraz şimdi. Asistan Menajerin var mı? O yıldızları ve yuvarlağı göstermek onun görevi. Yoksa gösterilmiyormuş. Sorun bu değilse cache falan temizle yani klasik çözümdür. O da olmazsa bilemeyeceğim.

Quote Originally Posted by playeray View Post
    İmgur Türkiye'de sorunlu. hızlıresim'e veya başka bir platforma yüklerseniz herkes görebilir.

Ben internetten baktım biraz şimdi. Asistan Menajerin var mı? O yıldızları ve yuvarlağı göstermek onun görevi. Yoksa gösterilmiyormuş. Sorun bu değilse cache falan temizle yani klasik çözümdür. O da olmazsa bilemeyeceğim.
    Bu hiç aklıma gelmemişti Hocam. Asistan menejerin böyle bir görevi olduğunu bilmiyordum. Sanırım problem çözüldü

Bu arada asistan menejer olmayınca aynen böyle gözüküyor:

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri