Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 289 sonuç

Konu: Gökyüzünü Sarı-Laciverde Boyayacağız | Fenerbahçe SK

eskişehir'i zorlanmadan geçtik.

yeni bir alex mi geliyor?

eskişehir maçında biri frikikten 2 gole imza atan lincoln 9.2 puanla sahanın yıldızıydı.

sırada şampiyonlar ligi 1. tur kurası var... işte grup birincileri, yani muhtemel rakiplerimiz:

- man utd
    - steaua
    - man city
    - atletico
    - juventus
    - barcelona
    - r. madrid

vay babayın kemiği...

çek bir steaua!

Last edited by tevfikken : 03.Nisan.2016 at 23:23

şeker gibi kura!

gruptan çıkışımızdan beri bal devam ediyor, brugge'ün çıkmasına sevinen fikret orman'a dönmeyiz inşallah

beşiktaş ve galatasaray derbilerini ard arda oynayacağız...

vodafone arena'da gülen fenerbahçe

5. sıradaki beşiktaş hiç zorlayamadı bizi, derbi havasında geçmedi pek. galatasaray maçı daha çetin geçer, ligde 2.'ler.

tt arena'da da aynı tarife!

üst üste iki derbi deplasmanından 6 puanla dönmüş olduk, ligde 2. olan galatasaray ile puan farkı 13 oldu.

ligin ilk yarısı tamamlandı, genel tablo:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok iyi gidiyorsun hocam

kaptan sezon sonunda gidiyor mu?

sözleşmesi 6 aya sona erecek gökhan gönül için kulüpten herhangi bir hamle gelmiyor, gökhan her an başka bir takıma imza atabilir.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Çok iyi gidiyorsun hocam
    teşekkürler hocam

andrea poli'den memnunum ama daha kalitelisini bulabilirsem sezon sonu satabilirim.

bu yüzden sözleşmesi 6 ay sonra bitecek olan futbolculardan transfer yapabiliriz, işte adaylar:

1) willian

29 yaşında, orta sahanın her yerinde oynayabiliyor, kararlılığı yüksek tam bir joker.

2) yann m'vila

27 yaşında, kararlılığı ve takım oyunu yüksek defansif orta saha.

3) blaise matuidi

30 yaşında, çalışkan, takım oyunu yüksek ve yorulmak bilmez boxtobox.

bunlar da bonus:

1) arjen robben

33 yaşında, barcelona'da mutsuz. hızı 11'e düşmüş ama robben robben'dir.

2) carlos vela

28 yaşında, fırsatçılığı ve özel yeteneği yüksek bir forvet. zaza'nın bonservisini almazsam yerini doldurabilecek kapasitede.

bayern luan'a 25 milyon pound teklif etti, yönetim bana sormadan kabul etti. ben de yönetime çıkıp luan'ı satan şampiyonluğu satar dedim. sağolsunlar bana hak verdiler ve teklifi reddettiler.

Last edited by tevfikken : 04.Nisan.2016 at 18:43

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by tevfikken View Post
    andrea poli'den memnunum ama daha kalitelisini bulabilirsem sezon sonu satabilirim.

bu yüzden sözleşmesi 6 ay sonra bitecek olan futbolculardan transfer yapabiliriz, işte adaylar:

1) willian

29 yaşında, orta sahanın her yerinde oynayabiliyor, kararlılığı yüksek tam bir joker.

2) yann m'vila

27 yaşında, kararlılığı ve takım oyunu yüksek defansif orta saha.

3) blaise matuidi

30 yaşında, çalışkan, takım oyunu yüksek ve yorulmak bilmez boxtobox.

bunlar da bonus:

1) arjen robben

33 yaşında, barcelona'da mutsuz. hızı 11'e düşmüş ama robben robben'dir.

2) carlos vela

28 yaşında, fırsatçılığı ve özel yeteneği yüksek bir forvet. zaza'nın bonservisini almazsam yerini doldurabilecek kapasitede.
    Robben ve willian hariç diğerleri sözleşmeye yanaşmaz gibi.

Robben ve willian hariç diğerleri sözleşmeye yanaşmaz gibi.
    vela hariç hiç biriyle anlaşamadım kimisi yanaşmadı kimisiyle parada anlaşamadım.

maalesef hiç biriyle anlaşamadık. anlaştığımız tek oyuncu carlos vela'ydı, o da real madrid iki katını teklif edince haklı olarak imzayı attı :/ matuidi için girişimlerim sürüyor ama 31 yaşında olması beni düşündürüyor.

gökhan gönül ise everton'la anlaştı.

20. hafta sonunda ligde liderliğimiz devam ediyor, kupada çeyrek finalde beşiktaş ile eşleştik.

andreas pereira sezon sonu fenerbahçe'de!

6 ay sonrası için anlaştığımız man utd menşeili dortmund'lu oyun kurucu 22 yaşında. sol kanatta da görev yapabiliyor.

gökhan gönül sezon sonu everton'da!

sezon sonunda kaptan'a hizmetleri için teşekkür edeceğiz ama daha 6 ay var, takımı şampiyonlar ligi'nde sırtlayacak
    Last edited by tevfikken : 04.Nisan.2016 at 20:50

vodafone arena'da yenen yok

rotasyon yaptığım bir maçtı, zorlandık.

luan'ı sattılar!

yönetim bana sormadan etmeden luan'ı 19.75 milyon pound (şartlara göre 31 milyon'a kadar çıkabilecek (50 maç oynarsa şu kadar, 10 gol atarsa bu kadar ekstra gibi)) bir teklifte bulunan arsenal'e sattı. şampiyonlar ligi'ni sattılar resmen.

ara transfer dönemi bir gün içinde bitiyor, 24 saat içinde şampiyonlar ligi'nde oynayabilecek bir forvet bulmam lazım...

umudumuz mendoza

tabii ki de kimseyi bulamadık, sezon başında transfer ettiğim ama pişsin diye u21'e yolladığım genç santrforu a takıma aldım, hadi bakalım... profilini hatırlayalım, güncel haliyle:

bückner fenerbahçe'de!

transfer döneminin bitmesine saniyeler kala wacker innsbruck'lu genç yeteneği 2.6 milyon pound'a kapızladık, u21'e yolladım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Luan çok iyi paraya gitmiş

Luan çok iyi paraya gitmiş
    yönetim işime karışmasa sezon sonu veya sonraki sezon en az 40'a satardık :/ şimdi bekle de 50 maç oynasın, 10 gol atsın, 10 kere milli olsun da ekstra para gelsin onlar da anca 31 milyona ulaşsın...
    Last edited by tevfikken : 04.Nisan.2016 at 22:27

22. hafta sonunda ligde liderliğim devam ediyor. sırada şampiyonlar ligi 1. tur ilk maçı var, kadıköy'de steaua ile oynayacağız.

steaua maçına ful hücum çalışıyoruz, kadıköy'de vurduğumuz gol olmalı ki deplasman için avantaj sağlayalım.

rehavete yer yok

son saniyede yediğimiz 2. gol olmasaydı tur elimizdeydi, şimdi deplasmanda çok dikkatli olmalıyız. poli de kart cezalısı durumuna düştü rövanşta yok.

fenerbahçe'de zaza şoku!

kasımpaşa maçında sakatlanan zaza en az 2 ay yok. sezonu kapadı diyebiliriz...

luan'ı satan yönetim mutlu musun?

üstüne bir de topal şoku!

zaza'dan sonra antrenmanda sakatlanan mehmet topal da steaua maçında oynayamayacak.

9 kişiyle yarı finale!

daha 49'da 9 kişiye indik ama yarı finali kopardık, beşiktaş hiç varlık gösteremedi.

şok üstüne şok!

zaza ve mehmet topal'ın ardından 20 golle en golcü oyuncumuz olan krejci de beşiktaş ile oynanan türkiye kupası çeyrek final rövanş maçında sakatlandı ve steaua ile oynanacak rövanşta takımını büyük ihtimalle yalnız bırakacak.
    Last edited by tevfikken : 05.Nisan.2016 at 00:28

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri