Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 55 arası toplam 55 sonuç

Konu: İstanbulspor - Efsane Süper Lig'e Geri Döndü | 3.Sezon

FİNAL GİBİ 2 MAÇ

vs PENDİKSPOR
    @ BUGSAŞSpor

Sıralama ise şöyle ;

1-İSTANBULSPOR 59
    2-BUGSAŞSpor 56
    3-PENDİKSPOR 55

30.HAFTA

PENDİKSPOR V İSTANBULSPOR

Ve çok zorlu bir deplasmandan hemde şampiyonluktaki rakibimiz karşısında kazanmayı bildik bu maçta gördüm ki onlardan çok üstünüz belki kötü puan kayıpları yaşamasaydık daha rahat olurduk şu an.BUGSAŞ'da puan kaybedince 6 puan farkla zirvedeyiz.

31.HAFTA

İSTANBULSPOR V BUGSAŞSpor

İSTANBULSPOR ŞAMPİ....

12 DAKİKADA 3 GOL ATTIK ŞAMPİYONLUĞU HAKKETİK !!! BEKLE BİZİ PTT 1.LİG

32.HAFTA

33.HAFTA

34.HAFTA

!!! ŞAMPİYON İSTANBULSPOR !!!

MÜKEMMEL LİG PERFORMANSIMIZ

TAKIMIN EN'LERİ

TÜRKER DEMİRHAN - Takımın ve Ligin gol kralı sezonu 34 maçta 21 golle tamamladı kendisinin seneyede bizde olmasını isterdik ama 34 yaşında.

ONUR ERGÜN - Kendisi takımda en fazla süre alan ve en yüksek rating performansı yakalayan oyuncu maalesef bu harika performasla elimizden aldılar.Ligue 2'den Valenciennes ile sözleşme imzaladı.

İLYAS AKAN - Takımın kaptanı,görünmez kahramanı oda kart cezalısı olduğu için 1 maç hariç her maç forma giydi istikrarıyla göz doldurdu.

ZAFER ŞENSOY - Kanatta harika bir performans sergiledi seneyede bizimle olacak.

HURŞİT TAŞCI - Üst Lig'e çıkmamızdı belkide en büyük etken.Onun bu ekstra katkısı olmasa belki bu noktada olmazdık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tebrik ederim hocam.Yeni sezonda da başarılar.

Ben demiştim. Evet şimdi işler daha da zorlaşacak bir oyuncun yaşlı bir diğer oyuncun gidiyor. Bakalım transfer politikan nasıl olucak...

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Tebrik ederim hocam.Yeni sezonda da başarılar.
    Teşekkürler kardeşim iyi dileklerin ve yorumun için..

Quote Originally Posted by Monojor View Post
    Ben demiştim. Evet şimdi işler daha da zorlaşacak bir oyuncun yaşlı bir diğer oyuncun gidiyor. Bakalım transfer politikan nasıl olucak...
    Evet sen benden önce inanmıştın dostum ve evet en iyi oyuncumuz gidiyor hemde bedavaya ama yaşlı oyuncum için aynı şeyi söyleyemeyceğim zor anlarda kritik goller attı ama kaçırdıkları Guiza'dan kesitler sundu bana onları paylaşmıyorum Allah'tan

PTT 1.LİG HEYECANI BAŞLIYOR !
    İstanbulspor'da beklenmeyen şampiyonluktan sonra heyecanlı bir telaş ve hareketlilik var takımı iyice analiz ettikten sonra PTT 1.Lig seviyesinde çok az oyuncumuz olduğunu fark ettik.Takımda bu sezondan belirlediğimiz ve seneye bizimle olacak 12 oyuncu tespit ettik kimisi as takımda devam edecek kimisi yedekten katkı sağlayacak artık ama bu sezon yapacağımız transfer hamleleri çok önemli.

Gerçekçi hedefimiz seneye PTT 1.Lig'de kalabilmek orada da bu seneki gibi beklenmeye bir performans olacağını zannetmiyorum hem o kadar iyi oyuncularımız yok hem de bizi oraya taşıyacak isimleri transfer etme şansımız yok.

Büyük bir güncelleme ile sezona başlangıcı yapacağım hayırlısıyla.

Spoiler: İSTANBULSPOR 

İSTANBULSPOR'DA TRANSFER DÖNEMİ

Geçen sezondaki kadronun yarısıyla yolları ayırdık.Yurtdışından önemli transferler yaptık geçen sezon üst düzey performans sergileyen kemik kadroyu takımda tutarak yerlerine yaptığım transferlerle iyi bir transfer dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum lig 13 Eylül'de başlayacak o tarihe kadar 13 hazırlık maçı oynayacağız uyumu bu sürede halletmeyi düşünüyorum.Transfere 554.000 STERLIN harcadık bütçemizin 1 MİLYON 63 BİN STERLİN olduğunu düşündüğümüzde iyi iş yaptık gerçekten.Oyunculardan 4'ünün bonservisiyle aldık 4'ü kiralık.

Spoiler: GENEL TRANSFER ÖZETİ 

JORDAN N'KOLOLO - 23 YAŞINDA - OFANSİF ORTA SAHA

Spoiler: JORDAN N'KOLOLO 

MARCO THIEDE - 24 YAŞINDA - SOL KANAT

Spoiler: MARCO THIEDE 

MARIO ORTIZ - 27 YAŞINDA - ORTA SAHA MERKEZ

Spoiler: MARIO ORTIZ 

ALESSANDRO SPANO - 21 YAŞINDA - DEFANS MERKEZ-SAĞ

Spoiler: ALESSANDRO SPANO 

LANDRY MATONDO - 27 YAŞINDA - DEFANSİF ORTA SAHA

Spoiler: LANDRY MATONDO 

JOHNNY BURN - 20 YAŞINDA - DEFANS MERKEZ

Spoiler: JOHNNY BURN 

CHRISTIAN RIVERA - 18 YAŞINDA - MERKEZ ORTA SAHA

Spoiler: CHRISTIEN RIVERA 

UCHE KALU - 30 YAŞINDA - SANTRAFOR

Spoiler: UCHE KALU 

VAHID HAMBO - 21 YAŞINDA- SANTRAFOR

Spoiler: VAHID HAMBO 

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler genel itibari ile iyi ama JORDAN N'KOLOLO ve CHRISTIAN RIVERA transferlerini çok beğendim.Bu sene üst lige çıkmak zor olacaktır ama ligde kalacağına eminim.

Transferler genel itibari ile iyi ama JORDAN N'KOLOLO ve CHRISTIAN RIVERA transferlerini çok beğendim.Bu sene üst lige çıkmak zor olacaktır ama ligde kalacağına eminim.
    Aynen bende özellikle onlardan esktra şeyler bekliyorum.Bende inanıyorum fena kadro kurmadık.

HAZIRLIK KAMPI

Geçen sezon ile aynı taktiği oynayacağım için oyuncuların uyum sürecini atlatması için yaklaşık 15 hazırlık maçı yaptık ve bunların yarısını oynadım kalanını asistanıma devrettim döndüğümde gördüğüm manzara inanılmazdı ama hiç havaya girmeye gerek yok geçen sezon bütün hazırlık maçlarında iyi sonuç alamamış ligi şampiyon bitirmiştik buda ters tepmez umarım Beyoğlu zayıf takım dememiş acımamış bizim çocuklar 12-0 nedir ya Ama beni en mutlu eden Bandırma-Bursa-Bayrampaşa-Osmanlı maçlarıydı benle ya aynı ya da üst seviye takımlarla böyle başabaş mücadele etmem takımın neler yapabileceğinden kesitler sundu bize.

Geçen sezon 185 kombine satarken bu sezon 276 kombineye ulaşmışız bu haber beni sevindirdi taraftarlarımızda artış var.

PTT 1.LİG BAŞLADI !

BOLUSPOR V İSTANBULSPOR

Lige zorlu Bolu deplasmanında çok iyi başladık.Yalnız herşeyden önemlisi farkettiğim şey beni yıktı.Çok değerli başkanımız ben asistana takımı devrettiğim dönemde Alihan,Hurşit ve Zafer'i satmış öyle milyon eurolarada değil 4 B Euro 5 B Euro hiçbir gelir bile elde edememişiz doğru düzgün.Resmen yedeksiz oynuyoruz 16 yaşında takıma katılan regenlere şans veriyorum.

İSTANBULSPOR V Y.MALATYASPOR

Baya kötü başladığımız maçta ilk yarıyı geride kapattık ama ikinci yarıda arka direk koşularını kusursuz yapan Thiede 2 gol ile maçı bize getirdi.Bir diğer dikkat çeken şeyde Muhammed Demirci'nin OOS olmasına karşın sağda tek bir oyuncumun olmaması nedeniyle mecburen oraya kaydırdım adam efsane oynuyor.Lige üst üste 2 galibiyet ile başladık.

KAYSERİSPOR V İSTANBULSPOR

Ligde iddialı takımlardan Kayseri ile oynadık az daha geliyordu galibiyet 3de3 yapabilirdik ama son anlarda golü kalemizde gördük.

İSTANBULSPOR V ALTINORDU

Ligin Türk usülü oynayan takımı Altınordu karşısında bana kalırsa haksız bir beraberlik oldu penaltıyı deneyimsiz 16 yaşındaki oyuncumuz yaptırdı.Yine kazanabileceğimiz bir maç berabere bitti.

KUPADA AMED SPORTİF'İ RAHAT GEÇTİK.

AMED SPOR 0 : 4 UCHESPOR

Amed Sportif maçı baya iyi geçmiş hocam aklıma binlerce espri geldide şimdi hesabı tehlikeye atmiyim

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Amed Sportif maçı baya iyi geçmiş hocam aklıma binlerce espri geldide şimdi hesabı tehlikeye atmiyim
    Teşekkürler kardeşim..Gerek yok öyle şeylere boşver

Bu arada kariyerin şu anki selameti açısından en azından bu sezonlum büyük iki güncelleme ile yarım sezon olarak paylaşacağım.

PTT 1.LİG SEZON DEVRE ARASI GÜNCELLEMESİ

Bu sezon yükseldiğimiz PTT 1.Lig'e bence beklentilerin üstünde başladık ve hiç beklenmedik şekilde 27 Kasım'a kadar yenilgisiz devam ettik sonrasında biraz yalpaladık ama yolumuza bir şekilde devam ettik.Lig gerçekten çok zorlu her an her maçta puan kaybedebilirsiniz ben mesela bu kadar maçta puan kaybetmeyince Erciyes maçında böylesine bir yenilgi beklemiyordum kendi sahamızda ama ne olursa olsun ben bu sezona başlarken küme düşmeyeyim ligde kalayım yeter diyordum şu an bulunduğumuz yer ise liderlik ama puan farkı her takımla her takım arasında çok az yani şu an lideriz 5 hafta üst üste galibiyet alamasak 7-8 sıralara bile düşebiliriz.Sezon başında önemli oyuncuları komik rakamlara sattık.Dar bir rotasyonla iyi bir iş çıkartıyoruz sezonun ikinci devresini gerçekten çok merak ediyorum olurda üst lige çıkarsak çok büyük iş başarmış oluruz.

PTT 1.LİG PUAN TABLOSU

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

Gelelim Ziraat Türkiye Kupası'na yine beklenmedik bir performans sergiledik elemeleri rahat bir şekilde geçtikten sonra istemedende olsa gruplara kaldık 6 maç benim dar rotasyonum için inanılmaz büyük bir külfet gruplarda heralde 3-4 mağlubiyet 1 beraberlik alırım elenirim diye düşünüyrdum ama aksine 1 galibiyet kalan bütün maçlarda beraberlik almak acaba dedirtti.Deplasmanda Alanyaspor'u yenersek büyük bir şans elde etmiş olacağız.Gerçektende sezonun ikinci yarısı büyük olaylara gebe.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

ilk devreyi lider kapatmak çok güzel olmuş.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Omer9528 View Post
    Böyle şeylere gerek yok da sen kurduğun cümle ile demek istediğini söylemiş oldun çok yazık!

Böyle şeylere gerek yok da sen kurduğun cümle ile demek istediğini söylemiş oldun çok yazık!
    Pardon hocam ben öyle bir algı oluşturmak istemedim alınan gücenen varsa hepsinden özür dilerim sendende özür diliyorum hocam.

EFSANE GERİ DÖNDÜ - İSTANBULSPOR SÜPER LİG'DE !!!

İnanılmaz birşey başardık sezon başı küme düşmeme parolasıyla yola çıktığımız ligde şampiyon olduk ve Süper Lig'e uzun zaman sonra geri döndürdük takımı.Yaptığım transferlerin ne kadar faydalı olduğunu gördüm ama puan farkı o kadar azdıki kesin bişey söylemek imkansızdı ama içten içe bir üst lige çıkacağımızı hissetim ama gerçekten sezon başında asıl hedefim ortalama bir kadro kurup orta sıralarda durarak ertesi sezona kemik kadroyu güçlendirerek süper lig'e çıkmaktı ama bunu daha ilk sezondan başardık.
    Ben hala inanamıyorum açıkçası çünkü hiç beklemiyordum şampiyon olarak Süper Lig'e çıkmayı.

Süper Lig Fikstür Sonuçları

Ligin başında yakaladığımız yenilmezlik serisi ve ligin sonlarına doğru açılmamız üst lig'e çıkmamızdaki en büyük etkendi geçen seneye göre daha zor oldu ama başardık.

34 HAFTALIK UZUN LİG MARATONUNUN SON HALİ

Lig gerçekten zorluydu ve herkes herkesi yenebilecek güçteydi zaten sonuçlardan belli oluyor 63 puanla şampiyon olduk bir şampiyon takım olarak 47 gol atıp 30 gol yedik ki bir şampiyon sıfatı için bu rakamlar kulağa az gelebilir.Beni ikinci en sevindiren husus ise tamamen Türk oyunculardan kurulu takımla Altınordu'nun benim arkamdan Süper Lig'e gelmesi oldu.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINDA İSTANBULSPOR

Ligde flaş bir sonuç almakla yetinmeyen tarihi çınar Türkiye Kupasında'da flaş bir başarıya imza attı zorlu bir gruptan ilk 2'ye girmeyi başaran ekibimiz maalesef ilk turda Sivas'a mağlup oldu.

SEZONUN YILDIZLARI

KALU UCHE

Kendisinden gerçekten çok şey beklediğim bir isimde ve beni yanıltmadı ligde 27 Maçta 11 Gole imza atarken sezon geneli 32 Maçta 19 Gol'e imza attı.

MUHAMMED DEMİRCİ

Geçen sezon yüzüne bakmadığımız Muhammed Demirci bu yılın flaş ismiydi neredeyse hiçbir maçı kaçırmayıp 43 maça çıkan oyuncu harika bir istikrar performansı sergiledi.

Son olarak gelecek sezon bizi bekleyen Süper Lig'de nelerin yaşandığını aktarayım bizi nelerin beklediğini bilelim.

-Süper Lig'de 2015/16 , 2016/17 sezonlarında yani bu sezon Fenerbahçe üst üste şampiyon olmuş.
    -Temsicilerimiz arasında Avrupa'da en başarılı iki takım FB ve GS birisi ŞL'de 2.Tur oynamış diğeri ise AL'de 2.Tur'a yükselmiş başka bir başarı yok.
    -ZTK'da ise geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş bu sezon ise FB ve G.Birliği arasında final oynanacak.
    -Bizde inşallah renk katmaya gidiyoruz sarımız ve siyahımızla.

Bu arada bu sezonluk sadece böyle toplu bir güncelemme yaptım Süper Lig sezonu ile beraber normale dönecek.

Sanırım kariyerler artık o kadar ilgi çekmiyor neyse önemli olan zaten en başta oynayanın keyif alması ben baya keyif aldım oynadığım 2 sezondan sanırım asıl hedefim olan Süper Lig'de bir sezon daha oynayıp kariyerdeki hedefime ulaşıp son vereceğim.Tek bir istisna Avrupa kupalarına katılım hakkı kazanırsak bir sezon daha oynamak isterim ama buda imkansız gözüküyor.

Yeni transferler ile başladık istediğim oyuncuları alamadım maalesef kimisine bütçemiz yetmiyor kimisine maaş yetiremiyoruz yani İstanbulspor kümede kalırsa bu inanılmaz bir başarıdır resmen kelepir adamlara kaldık İngiltere 2.Lig'den oyuncular transfer ettim o yüzden transfeleri burada şov yapar gibi paylaşmam komik kaçar.Son sezonuda geçen sezon gibi paylaşıp bu güzel keyif aldığım kariyere noktayı koyacağım.

Yeni stad talebinde bulundum kabul etti yönetim 1.400 kişilik bir stad ama pek bir anlamı kalmadı son sezona kalınca.

Bunlar dışında Süper Lig'e girişim epey sönük kaldı maalesef ne şaşalı bir transfer nede önemli hamleler eldeki önemli kadroyu korudum üzerine 5-6 kelepir transferler oynayacağız.

Bu arada yanlış anlaşılmasın tek tek maçları yorumlayıp paylaşarak devam etmek isterdim ama kimsenin doğru düzgün takip etmediği neredeyse kariyer üzerindeki en büyük başarı olan Süper Lig'e çıkmamız üzerine tek bir yorum bile gelmeyince böyle bir karar aldım.Geçen sezon ki gibi iki devre halinde paylaşacağım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Vize haftası diye durgun forum belki canlanır sen devam et bence bir kaç sezon daha.

2017-2018 SEZONU

Ligi 9.sırada bitirdik yani sezon başında yönetim ortalarda bitirmemi istiyordu bizde tam ortada bitirdik yani daha fazlasını yapardım diyemiyorum ya da daha azını sanırım bu kadroyla zorlayabileceğim en fazla limit buydu 17 kişilik bir rotasyonla oynadım bu beni çok zorladı yeri geldi forvetsiz oynadık bu sezon benim en anlam veremediğim sezon oldu aslında en heyecanlı en aksiyonlu sezon olmasını beklerken çünkü Süper Lig'e çıkmışız ama yakalayamadım o heyecanı çok absürt sonuçlar çıktı mesela Sivasspor'a aldığım 7-0'lık yenilgi beni şoka uğratmıştı koca kariyerde aynı maçta 3 gol yemeyen biz 7-0 yenildik yine sonlara doğru üst üste yenilgiler almışken aha ligden düştük diye geçirirken içimden iki maçta 6-0 ve 4-1 galibiyet alarak ligde kaldık.Komik bir sezondu.İyi bir kadro kuramazsam ya yerimizde sayarız ya da düşeriz diye düşünüyorum.Fenerbahçe yine şampiyon oldu üst üste üçüncü sezon şampiyon oluyorlar.Bundan sonra bir sezon daha devam edeceğim bundan sonraki sezonu maçları tek tek paylaşacağım özellikle bol bol transfer yapacağımı düşünüerekten onlarıda paylaşacağım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri