Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 55 sonuç

Konu: İstanbulspor - Efsane Süper Lig'e Geri Döndü | 3.Sezon

Default İstanbulspor - Efsane Süper Lig'e Geri Döndü | 3.Sezon

Çocukluğumdan beri sempati duyduğum tam bir şehir takımı İstanbulspor.Bir zamanlar Aykut,Yordanov,Bushilerle lige damga vurmuş sonraları yalnız kalmış ve her yerden darbe yemiştir son olarak 2010 yılında belediye antrenman sahalarını betona gömmüştür ve 3.lige düşen takım iyice perişan hale gelmiştir herşeye rağmen başkan Ömer Saral kulübü satın alarak kendi cebinden herşeyi karşılamıştır kulübe zorluklarla tesis kazandırmıştır genç bir kadro kurulmuş ve meyveleri toplanmıştır son olarak geçen sezon 3.Lig'den 2.Lig'e yükselmiş ve bu sezon burada mücadele etmektedir.Kulüp başkanı efsane başkan Ömer Saral geçen sezon play-off finali öncesi vefat etmiştir.

Benimde kulüpte amacım bu efsane takımı tekrar şaha kaldırmaktır.Belki bu görev 100 yıl sürebilir ama görevden asla vazgeçmeyeceğiz.İşimiz zor Spor Toto 2.Lig şampiyonu olan takım PTT 1.Lig'e yükselir arkadaki 4 takım play-off oynar oradanda bir takım yükselir.Bizimde ana hedefimiz şampiyonluk kupasını kaldırdığımız an başkanımıza götürmek.

Menajerlik özelliklerim - Lisansım yok ve Yarı Profesyonel futbolcuydum.

Kariyer kurallarını okudum ve kabul ediyorum...

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar Hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim dostum

ANTRENÖR İLE SEZON ÖNCESİ RÖPORTAJ

İstanbulspor'un yeni menajeri Alp Işık karşımızda ilk bakışta hırslı ve azimli bir görüntü veren genç hocaya bu sezon hakkındaki sorularımızı sorduk cevaplarımızı aldık işte o röportaj.

İstanbulspor'u neden tercih ettiniz ?

Öncelikle böyle köklü bir kulüpten teklif aldığım için çok onur duydum kariyerimin hemen başında bana bu denli güvenmeleri ve bana buradaki ortamı anlatmaları fazla düşünmeden kabul etmeme sebep oldu.Kurtuluş savaşında bile aktif rol oynayan bir kulüpten bahsediyoruz,sportif açıdan bakarsak Süper Lig bütün sezonların puan tablosunda bile Süper Lig'de en çok maç oynayan en çok puan toplayan ilk 10 ekipten birisi.Son yıllarda ise siyasi amaçlar ve kötü yönetimler maalesef bu köklü camiayı çok kötü etkilemiş Süper Lig>1.Lig>2.Lig derken 3.Lig'e kadar düşmüş.Kulüp iyice dibi görmüş hali hazırda fazla destekçiside zaten yokken siyasi kısımlar kulübün tek antreman sahasın beton dökerek onuda otopark haline getirmiş.Böyle bir hikayeyi dinleyince burada çalışma şevkim dahada artıyor.

Bu sezondan beklentiniz neler ? Spor Toto 2.Lig zorlu bir maraton şansınızı ne noktada görüyorsunuz ?

Ben,hırslı ve azimli bir karaktere sahibim buraya ilk geldiğimde ve oyuncularla tanıştığımda onlarında benim gibi olduğunu gördüm hepsi karakterli oyuncular ve onlarla bir yola çıkacağız.Adım adım gideceğiz Orduspor'dan sonra ligin en genç kadrosuna sahibiz 22 yaş ortalamasıyla oynuyoruz.Ligde kaliteli birçok takım var finansmanı yüksek bir an önce üst lige yükselmek isteyen takımlarda mevcut onların arasında işimiz zor olabilir ama bizde kendimizi burada kanıtlayacağız.

Sezon içinde nasıl bir İstanbulspor izleyecek taraftarlar ?

Oynadığımız lig emek isteyen bir lig.Üst lig arzusunun şampiyonluktan fazla hissedildiği bir ortamdayız herkes bir üst seviyeye çıkmak için canını dişine takıyor.Burada 34 haftalık bir maratondan geçeceğiz sonunda sadece bir takım stressiz ve rahat biçimde üst ligde bulacak kendini bunun dışında kalan 4 takım ise daha çetrefilli bir yola girecek stres-adrenalin herşey orada olacak bizim hedefimiz en üst yada oraya yakın bir yer olmalı.Nasıl bir takım olacağına gelirsek savunma benim için çok önemli öncelikle savunma düzenimizi oturtmamız gerekecek savunmada mutlaka disiplinli olmalıyız başarının anahtarı her zaman iyi bir savunmadan geçer elbet sadece savunma yetmeyecek hücum gücümüzüde aktif bir şekilde kullanarak golde atmalıyız.Kısaca özetlemem gerekirse izleyenler umarım bu sezon sahada ayağı yere sağlam basan ve güven veren bir takım izleyecekler.

Son olarak biraz daha teknik konuşalım kafanızda belli bir taktik-dizilim var mı ?

Buraya geldiğimde tabii ki herkesi izledim ekibimle beraber analizlerimizi yaptık.Sonuca vardığımızda savunma dörtlüsünü klasik halde koruduğumuz orta sahada ise dengeli bir üç,köşelerde özellikle iyi ortalar yapması beklenen iki kanat ve ön uçta tabiri caizse Hakan Şükür tipli bir oyuncu ki buda bizde mevcut.Tabloda göstermem gerekirse..

Spoiler: DİZİLİM 

SEZON ÖNCESİ

Takım gerekli incelemeleri yaptım,oyuncuları taradım daha hiçbirisini maçta izlemedim ama genel itibariyle fikir sahibi oldum.Takımda oyunculara daha çok klasik ve kompakt roller verdim sadece bir kişi haricinde Pivot Santrafor olarak değerlendirmek istediğim en uçtaki değerli oyuncumuz Abdülkadir Kuzey daha görür görmez işimize yarayacağını anlamıştım ki daha takımın başına geçtiğim anda Karabükspor'dan teklif geldi ve bende kabul etmek durumunda kaldım.Nokta atışı yapacak ekonomik durumumuz yoktu iki serbest oyuncu buldum umarım birisi tutar.Kiralık arayışlarım oldu ama aradığım tipte birisini bulamadım takımımda ise Yakup Ramazan pivot santrafor görevini layığıyla yerine getirecek özellikler sahip olmasına rağmen boyunun 1.75 olması beni bu noktada düşünmeye itti.Net olarak kafamda oturmasada az çok belli olan dizilim ve 11'imiz ;

Sezon öncesi 10 hazırlık maçı yapacağız bu süre zarfının sonunda iyice hazır olacağımızı düşünüyorum.Ligler eylülde başlayıp nisan ayında bitiyor yoğun bir maç trafiğinin içine gireceğimiz belli oyuncuları kondüsyon açısından iyi seviyeye getirmemiz şart.Taktik ve mental olarak sezona iyi başlarsak gerisi gelir diye düşünüyorum.

Abdülkadir gibi bir oyuncunun yerini kapatırlarmı bilmiyorum ama bir şekilde onun gidişinden sonra takviye yapmak zorundaydık işte o 2 oyuncu.

Taylan Eliaçık fiziki açıdan daha üstün teknik açıdan ise Ufuk'da geri planda kalmıyor ama alt liglerde fiziğin ve güce dayalı oyunun oynandığını düşünürsek Taylan daha fazla işimize yarayabilir.

Sizler bu konuda ne düşünürsünüz sizce hangisi Pivot Santrafor mevkiinde iş yapabilir ?

SEZON ÖNCESİ SON BAKIŞ

10 Hazırlık maçı oynadık bu süreçte kulübe fizyoterapist,taktisyen katkıları yaptım çünkü hiç yoktu öte yandan en değerli oyuncumuzu elimizden aldılar şimdi de elimizde ki en değerli bir diğer OOS oyuncumuz Onur takımdan ayrılmak istiyorum dedi ikna edemedim işin kötüsü yerlerine bu seviyede oynayacak oyuncu bulmak çok zor.

Hazırlık maçlarına berbat başladık elimdeki taktiğin birşeye benzemeyeceğini anlayınca mevcut sistemi bırakıp 4-4-1-1 dizilimine dönerek kanatlardaki hızlı oyuncularımı kullanıp kontra ağırlıklı bir oyun sergilemeye karar verdim çünkü elimdeki kadroda yüksek oranda pas yapacak oyuncular bulunmuyor.Sonuca gitmeye yönelik oynayacağız.

Şimdi yapmamız gereken sezona iyi başlangıç yapabilmek alt liglerde 1 puan bile çok önemli.

SEZON BAŞLANGICI

1.HAFTA

Deplasmanda nasıl oynanılması gerekiyorsa öyle oynadık Hatay gibi ligin zor deplasmanlarından birisinde skoru son dakikalara kadar iyi taşıyıp golü bulduk gol sonrası kalan dakikalarda kaleyi çok iyi savunduk Hatay'a %100 gol şansı tanımadık 90 dakika boyunca.

Spoiler: İSTATİSTİKLER 

2.HAFTA

Zorlu Hatay deplasmanı sonrası ligin düşmeye aday takımlarında Ordu'yu sahamızda ağırladık kazanacağımızı düşünüyordum ki sahada kazanacak gibi oynadık sağlı sollu pozisyonlar,akın akın gelen bir İstanbulspor ama şok bir gol yedik devre arası öncesinde oyuncuları ateşlememle beraber 57.dkda golü bulduk ama son darbeyi vuramadık şu maça 3 puan yakışırdı kesinlikle hak ettik ama olmadı.Bir FM klasiği yaşadık diyebiliriz zaten istatistikler herşeyi özetliyor

Spoiler: İSTATİSTİK 

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim ..

3.HAFTA

Maçda iyi oynadığımızı hakettiğimizi söyleyemem ama neredeyse gol şansı bulmayan rakibe sağ bek oyuncumuz İlyas harika bir gol armağan etti basketbol tabiriyle kalecinin kurtardığı topu içeriye tipleyerek 3 puanı rakibe hediye ettik ligdeki ilk mağlubiyet böylece almış olduk.

4.HAFTA

Maçın başında üstün oynuyor pozisyonlar buluyoruz ama maalesef forvet hattında büyük sıkıntı var atamıyorlar resmen takımda en çok derinlik forvet bölgesinde 5 tane oyuncum var ama maalesef hepsi gol kaçırma yarışı içerisindeler ayaklarına gelen fırsatları değerlendiremiyorlar üst üste ligdeki 2.mağlubiyet...

MOTİVASYON !

Üst üste iki mağlubiyet almış olabiliriz ama biz azimli ve iyi bir takımız haydi çıkalım ve elimizden geleni yapalım bizden beklentileri olanları yanıltmayalım...Takımda kimin derdi varsa sonraya saklasın herşey sezon sonunda görülür şimdi ayağa kalkma zamanı !

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sunum çok iyi hocam en kısa zamanda da toparlanırız inş

5.HAFTA

Verdiğimiz emeğin meyvelerini verdiği ilk maç bu maç oldu yüklendik attık yüklendik attık ve rölantiye aldık işte takımdan istediğim şey buydu.

6.HAFTA

TÜRKER ! TÜRKER ! TÜRKER ! Son dakika forvet transferimiz başlarda bizi üzsede bu maçta şaha kalktığı maç oldu diyebiliriz.Zorlu Kırklareli deplasmanında böylesine bir galibiyet beni inanılmaz mutlu etti.Kırklareli topçularıda tam kasap çıktı.

7.HAFTA

İNANILMAZ !!! Takım tam istediğim gibi oynuyor üst üste iki deplasman maçından alnımızın akıyla çıktık alt liglerde böyle serilere gerçekten ihtiyacınız vardır ve bunu yakaladığımız için mutluyum nereye kadar bilmiyorum ama yenilmek istemiyoruz.Bu maçın kilit noktası takımın kilit isimlerinden Zafer Şensoy'un sakatlnması ve yerine oynayan Yazıcı'nın 2 gol birden atması oldu.Bu galibiyetle alt sıralardan sonra kendimizi 3.sırada bulduk..

8.HAFTA

Formunun zirvesinde bir Türker STSL 2.Lig'i darmaduman eder Yönetim daha 3 hafta önce beni sırf Türker transferi yüzünden eleştirirken yönetim şu dakika itibariyle susmuştur heralde...Söylenecek fazla birşey yok istatistikler,skor bu maçta bizden yanaydı seriyi devam ettirdik.

9.HAFTA

Bu maçta tam bir hakem kıyımına uğradık yine baskılı başladık ama rakibe çok fazla lehine faul verildi oyunu tam toparlarken kalemizde golü gördük yine biraz kıpırdanmaya başladık ilk yarı bitmeden 10 kişi kaldık direkten dönen bir topumuz,karşı karşıya kaçan pozisyonlarımız vardı olmadı sağlık olsun bol yeşilli seri buraya kadarmış.

10.HAFTA

Yine baskılı başlangıç yine gelen goller ve güzel futbol ile alınan galibiyet..Ümraniye mağlubiyeti bizi üzmüşken mental olarak güçlü olduğunu gösterdi oyuncular ligin gedikli ekibi Bandırma'yı sürklase ettik sahada futbolumuzla kanatlardan aldığımız olumlu katkı iki kanat oyuncumuzun skora katkılarıyla ortaya çıktı.Diğerlerinin MSN,BBC'leri varsa bizimde ZTH'miz var Zafer,Hurşit,Türker

Hakemlere neler oluyor ?

Son zamanlarda özellikle oyunculara sert oynamaları yönünde talimat vermememe rağmen sarı kartlar havada uçuşuyor seri yaptığımız bu dönemde kartların havada uçuşmasını manidar buluyoruz.Kadro derinliği çok fazla olmayan bir takımız ve as kadrodan birisi eksildiğinde yerini doldurması çok zor oluyor..Ligin kart istatistiğinde 4.sıradayız.

Hakemler böyle devam ederse işin zor

iyi gidiyorsun hocam azcık diren hakemleri de yenebilirsin team harmony'yi yüksek tutarsan engel kalmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sezona güzel başlangıç yapmışsın bence. Hakemlere aldırma ben ne denediysem sarı kartsız oynamayı başaramadım. Bazı oyuncularım sezonu 15, 16 sarı kartla tamamlıyor.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar sizlerin yorumlarıda renk katıyor.
    Hakem için yapabileceğim birşey yok madem her türlü kart göreceğiz bundan sonra oyunculara topa sert müdahale edin diyeceğim hiç değilse top kapma oranımız artar lig gerçekten zorlu baya heyecanlıyorum maçları oynarken bakalım neler olacaklar.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3.TUR MAÇI

Bu sezon aklımda olan en son şey ZTK olduğu için buraya bile yansıtmamışım ama 2.Tur maçında Tepecikspor'u geçip bu turda aramızda şu an fersah fersah fark olan Antepspor'a 3-1 mağlup olarak kupaya veda ettik.Çok üzüldüğümü söyleyemem.Bu kupa inşallah sonraki sezonların hedefi.Ne olursa olsun bir kere Türkiye Kupası'nı kazanacağım bu kariyerde sözüm olsun buda.

Ve ayın oyuncusunu sonuna kadar hakederek kazanan TÜRKER DEMİRHAN'ı kutlar başarılarının devamını dileriz.Bizide arada bir ayın menajeri seçeydiniz iyidi

11.HAFTA

İSTANBULSPOR v HACETTEPE

Kendi sahamızda oynadığımız maçta pozisyonlar bulduk etkili olduk ama hepsinin neticesi olan golü bulamadık Hacettepe ligden düşmesi beklenen bir takım ama çok formdalar tebrik etmek gerek bizim gibi sıkı bir savunmaları var bizde o kilidi açamadık pek tabii onlarda açamadı 1 puan aldık keşke 3 olsaydı.

12.HAFTA

İSTANBULSPOR V PENDİKSPOR

Kendi sahamızda üst üste oynadığımız 2.maçta yine beraberlik aldık ve yine galip gelemedik deplasmanda bu takımın daha iyi oynamasının sebebi nedir acaba ? Ligde bizimle başa oynayan takımlardan biri olan Pendikspor karşısında maça iyi başladık golüde bulduk devamı gelir diye beklerken ilerleyen dakikalarda gerçekten kalemizde aptalca bir gol gördük bu golü bulduktan sonra Pendik daha fazla yüklenmeye başladı 1 puana şükreder hale geldik.

13.HAFTA

PAZARSPOR V ISTANBULSPOR

Ligin dibine demir atan takımlardan Pazarspor deplasmanına gittik ne olursa olsun uzak bir deplasmandı ve zorlu geçeceği belliydi ama direnç göstererek gücümüzü sahaya yansıttık ve istediğimizi aldık deplasmanlarda 3 puan altın değerindedir.

14.HAFTA

BUGSASSpor V ISTANBULSPOR

Açık ve net söylemem gerekirse ligde en korktuğum deplasmandı bizim için çok zorlu geçeceğini biliyordum ama Hurşit Taşçı çok formda be arkadaş adam maçın başında oyunu sürklase etti ve ilk 10 dakikada bize 2 gol getirdi bu iki gol bizi çok rahatlattı demeye kalmadan 3.golüde bulduk artık rehavet havası oluşmaya başlamıştı soyunma odasına girecektik ki BUGSAŞ golü buldu ikinci yarı daha rölantide oynayarak zorlu Ankara deplasmanından 3 puanla döndük.

15.HAFTA

ISTANBULSPOR V MENEMEN BLD.

Ne gol var ne heyecan var kart bile çıkmadı maçta.Menemen BLD. takımını tebrik ediyorum kaleye isabetli şut çekemeden 1 puan aldılar biz ise Bahçelievler stadında yani kendi sahamızda yine 1 puan aldık deplasmanlarda ki altın 3 puanı alıp bu sahada berabere kalmak gerçekten koyuyor.Türker Demirhan performanstan biraz düştü ona ihtiyacımız var.

16.HAFTA

ANADOLU SELÇUKLUSPOR V İSTANBULSPOR

Soğuk ve karlı bir Konya günü tribünlerde 210 kişi var o soğuk havada gelmişler iyi etmişler ama o gün sahada doğrama vardı ince ince derler ya öyle değil baya baya satırla doğradılar bizi gerçek futbolda görürüz bunu hep FM'de de oluyormuş demek ki bu maç hakkında teknik olarak söyleyeceğim tek şey sende bu doğramaya o karşı karşıya kaçırdığın 4 golle çanak tuttun ya Türker helal olsun sanada bakın abartmıyorum KARŞI KARŞIYA 4 GOL KAÇIRDI !!! bunun dışında söylenecek birşey yok maç sonunda oyuncular sinirlenip elbet kartların havada uçuştuğu maçlar olmuştur ama 12 dakikada 4 sarı kart yiyen üstüne 12.dakikada penaltı çalınan tek takım biziz ama yinede YENİLMEDİK YENİLMEYECEĞİZ !

Bu katliamı daha net görmeniz bu açıdan da koyuyorum sonucu

17.HAFTA

İSTANBULSPOR V SARIYER

Sinir harbinde geçen Anadolu Selçuklu maçından sonra sessiz sakin bir Bahçelievler sabahında stadımıza geldik oyuncularla konuştuk karşımızda ligin köklü ekiplerinden Sarıyer vardı elbet zorlu olacaktı olduda ama kazanmasını bildik lig arasına yani devreye güzel girdik.

LİG DEVRE ARASI RAPORU

Ligin devre arasına girdik zorlu maçlar oynadık kazandık,kaybettik,berabere kaldık.İnişler oldu çıkışlar oldu ve şu an iyi bir noktadayız işte devre arası raporları.

Öncelikle 17 maçlık ilk devre formumuza baktığımızda lige bir galibiyet ardından çok tutuk başladık gol bulmakta epey zorlandık savunmayı her zaman iyi yaptık tek sıkıntımız ilk haftalardaki gol yolları problemiydi bunu taktiğe küçük dokunuşlarla halletik daha dikine oynayan sonuç odaklı bir takım yarattık.4 maçlık seri bizi yukarı iten en önemli unsurdu Ümraniye mağlubiyeti ise bir milat oldu ve 25.10.15 tarihinden itibaren takım yenilgi yüzü görmedi bu dönemde oynadığımız 8 maçta 4 Galibiyet 4 Beraberlik aldık.Her zaman söylerim ikinci liglerde yenemiyorsan yenilmeyeceksin eğer bunu başarırsan ya kendini üst ligde yada playoff'da bulursun.Şimdi ikinci devre ve önümüzde 17 maç daha var ilk yarı ne yaptıysak daha iyisini yapmalıyız.

İlk devreyi 32 puanla kapattık zirveyi Bayrampaşa ile paylaşıyoruz ligdeki 3 mağlubiyetimizden biri Bayrampaşa'ya karşı ve bize ikili averajda üstünler bu durum umarım bizi sıkıntıya sokmaz.Ligin birbirine çok yakın olması çok tehlikeli 7.sıradaki Ümraniye bir 2-3 galibiyetlik bir seride kendini lider bulabilir öyle bir durum var.

OYUNCU PERFORMANSLARI

HURŞİT TAŞÇI - 14 MAÇ 5 GOL 3 ASSİST - Sağ Kanat

Sağ kanat oyuncumuz Hurşit Taşçı lige yedek başladı bir sakatlık sonrası oyuna dahil ettiğim Hurşit o dakikadan itibaren göz dolduran bir performans sergiledi.Takımın kilit ismi haline gelen Hurşit arka direkde çok iyi saklanması ve gelişine yapıştırdığı voleleriyle takımda nam saldı.Hurşit bu performansını sürdürürse İstanbulspor'un önü açık.

ONUR ERGÜN - 17 MAÇ 2 GOL 2 ASSİST - Ofansif Orta Saha

Onur sezon başında Ligue 2 takımlarından Valenciennes kıskacı altındaydı inat ettim satmadım iyikide satmamışım karakteriyle,tekniğiyle,süratiyle takımın herşeyi oldu.Onur'un istatistiksel olarak abartı bir katkısı olmasada saha içinde harika bir maestro.

İBRAHİM COŞKUN - 16 MAÇ 1 GOL 1 ASSİST - Merkez Orta Saha

İbrahim bu sezon gösterdiği performansla orta sahanın dinamosu haline geldi yeri geliyor top kapıyor yeri geliyor çok şık paslar atıyor çok yönlü harika bir oyuncu ilk yarıda takımın en iyi performans gösteren oyuncularından.

ALİHAN KUBALAS - STOPER

Alihan takımın bu sezon gizli kahramanı.Takımın belkemiği haline gelen Alihan stoperde gösterdiği olağanüstü performansla takıma ilk devre inanılmaz şeyler kattı.

TÜRKER DEMİRHAN - 17 MAÇ 8 GOL - FORVET

Türker son anda yaptığımız bir transfer 32 yaşındaki tecrübeli oyuncu takıma beklenenden fazlasını kattı.Kritik anlarda attığı gollerle takımın yükünü hafifletti.

18.HAFTA

İSTANBULSPOR V HATAYSPOR

Sağlam oynadık ama Hatay karşımızda iyi direndi.Yenemiyorsan yenilmeyeceksin.

19.HAFTA

ORDUSPOR V İSTANBULSPOR

Ligde puanı silinen düşmenin en büyük adaylarından Orduspor'u zorlanmadan geçtik.

20.HAFTA

BAYRAMPAŞA V İSTANBULSPOR

Ligde ilk maç yenildiğimiz Bayrampaşa'dan rövanşı aldık.

21.HAFTA

İSTANBULSPOR V NAZİLLİ BLD.

Ligin bir diğer zayıf ekibi Nazilli karşısında kolay gibi gözüksede zor bir maç oldu 13.dkda kırmıız kart görüp eksik kalmalarına rağmen birkaç net pozisyon buldular.

22.HAFTA

İSTANBULSPOR V KIRKLARELİSPOR

Ligde düşmeme mücadelesi veren Kırklarelispor karşısında kendi evimizde rahat bir galibiyet aldık.

SON HAFTALARDA İYİ MÜCADELE EDİYORUZ SERİYE BAĞLADIK YİNE BU SERİYİ BİR SÜRE DAHA DEVAM ETTİREBİLİRSEK ÜST LİG'E ÇIKACAĞIZ BU FUTBOLLA ÇIKMAYI HAK EDİYORUZ ZATEN.SON OLARAK KARİYERDE BİRAZ HIZLANACAĞIM FAZLA BİR ETKİNLİK YOK AMA KARİYER HEDEFLERİMİ GERÇEKLEŞTİRMEDEN DE BIRAKMAYACAĞIM.

Bence zirve bize göz kırptı bile, başarılar dostum..

Quote Originally Posted by Monojor View Post
    Bence zirve bize göz kırptı bile, başarılar dostum..
    Birazdan puan durumunu paylaşacağım durum hiçte öyle değil.Ben ve arkamdaki 2 rakibim arasındaki fark sadece 2...

23.HAFTA

K.MARAŞSPOR V İSTANBULSPOR

Son zamanlarda küme düşme tehlikesi yaşayan takımlarla oynuyoruz ve ne hikmetse çok kolay yeniyoruz direnç gösteremiyorlar.

24.HAFTA

FETHİYESPOR V İSTANBULSPOR

Son zamanlarda oynadığımız en zorlu maçtı Fethiye gerçekten bizi oyundan düşürdü golü atıp öne geçtiler kırmızı kart görmesine rağmen iyi direndiler.90.dakikada Onur'un bireysel yetenekleri ile golü bulduk.

25.HAFTA

İSTANBULSPOR V ANADOLU ÜSKÜDAR

Artık oyunumuzu rakiplere dikte ettiriyoruz bizim için çok zor bir maç olmadı.

PUAN DURUMU

PLAY OFF OYNAMAYI GARANTİLEDİK AMA ARTIK TEK HEDEF ÜST LİGE DİREK ÇIKMAK RAKİPLERİN PUAN KAYBI VE BİZİM ALACAĞIMIZ HER GALİBİYET HEDEFE DAHA YAKINLAŞMAMIZI SAĞLAYACAK !

26.HAFTA

İSTANBULSPOR V ÜMRANİYESPOR

Tarih tekerrür etti.En son yenilgimizi 25/11/15 tarihinde Ümraniye deplasmanında almıştık ve son yenilgimizi yine Ümraniye karşısında aldık o maçtan farkı şu an liderliği bıraktık ve 1 puan gerideyiz Bandırmaspor deplasmanı var önümüzde kalan 8 haftayı tek tek paylaşacağım heyecan dorukta.

27.HAFTA

BANDIRMASPOR V İSTANBULSPOR

BİR TAKIM NASIL KATLEDİLİR ŞEKİL A --- Maça iyi başladık golümüzü bulduk derken işler anormalde döndü habire sarı kart görmeye başladık sarılar kırmızı oldu eksik kaldık üstünede golü yedik inanılmaz bir şekilde sahada 10 kişi oynayan oyuncularım 70.dakikada skoru 1-2 yaptı ve biz hala sarı kart yemeye devam ettik 90+2 dakikada yediğimiz korner golüyle sahadan 1 puanla ayrıldık sahiden FM'de bile doğranmak varmış be helal olsun.

28.HAFTA

İSTANBULSPOR V PAZARSPOR

Rakip güçsüz ve düşme potasında olsada stresli maç olabilirdi bizim için ama erkenden attığımız goller rahatlattı ve oyunu rölantiye aldık.Pendikspor'un kaybıyla 2 puan farkla liderliğe oturduk.Son 6 hafta sonraki rakip deplasmanda Hacettepe.

29.HAFTA

HACETTEPE V İSTANBULSPOR

Sona doğru yaklaştığımızda altta kalan rakipler bizi fazla zorlayamıyor stresli geçebilecek maçlarda erkenden gol bulup biraz olsun rahatlıyoruz kaldı 5 hafta ve 3 puan farkla öndeyiz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri