Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 34 arası toplam 34 sonuç

Konu: Diego

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Oyunu uzun süredir oynayamıyorum ne yazık ki. Teknik özellikleri mental özelliklerinden kesinlikle daha iyi, ve söylediğiniz herşeye katılıyorum fakat 19 yerine 18 daha çok Diego olacak diye düşünüyorum.
    O 1-2 puanlik fark da arastirmacilarin insiyatifinde olsun.

Oyuncunun oyun tarzi (hangi ozelliklerin yuksek ve hangilerinin dusuk olmasi gerektigi) ve genel kalitesi (CA) mantikli bir sekilde ayarlandigi surece bir kac ozelligin bir puan yuksek veya dusuk olmasi cok kucuk ve oldukca onemsiz bir detay.

Genelde CA sabit kalacagi icin, bir ozelligin dusmesi baskalarinin yukselmesi anlamina geliyor. Bu 1 puanlik dusmeler de zihinsel veya fiziksel ozelliklerin yukselmesine yol acar. Zihinsel ve teknik ozelliklerde pek sorun goremedigim icin teknik ozelliklerin daha fazla one cikiyor olmasinda bir sakinca yok bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    O 1-2 puanlik fark da arastirmacilarin insiyatifinde olsun.

Oyuncunun oyun tarzi (hangi ozelliklerin yuksek ve hangilerinin dusuk olmasi gerektigi) ve genel kalitesi (CA) mantikli bir sekilde ayarlandigi surece bir kac ozelligin bir puan yuksek veya dusuk olmasi cok kucuk ve oldukca onemsiz bir detay.

Genelde CA sabit kalacagi icin, bir ozelligin dusmesi baskalarinin yukselmesi anlamina geliyor. Bu 1 puanlik dusmeler de zihinsel veya fiziksel ozelliklerin yukselmesine yol acar. Zihinsel ve teknik ozelliklerde pek sorun goremedigim icin teknik ozelliklerin daha fazla one cikiyor olmasinda bir sakinca yok bence.
    Teknik özellikler 1 puan oynayınca bile 3 puan oynayabiliyor CA. Yanlis mi biliyorum.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Teknik özellikler 1 puan oynayınca bile 3 puan oynayabiliyor CA. Yanlis mi biliyorum.
    Ozellige ve oyuncunun mevkisine gore etki degisir. Ama hic bir teknik ozellik CA'yi 3 puan birden degistirmez. O ancak hizlanmanin degismesi ile mumkun.

Birinizde dememiş forvet arkası oyuncu defans önünde oynatılırsa takıma ne kadar katkı yapabilir. Orta sahanın ortası bile değil...Diego'yu kendi mevkisinde oynattılar mı hiç Fener'de ?

Caner, Gökhan, Nani hatta Topal'ı bile satmak üzere olan Fener'in en büyük sorunu *** Azizdir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri