1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Kötü Gidiş

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Kötü Gidiş

arkadaşlar ligin başında mükemmel gidiyor herşey 4-0 5-0 lık skorlarla herkesi yeniyorum en iyi takımları fakat ligde bir süre sonra ligin başında mükemmel oynayan takım kaleye şut çekemez hale geliyor garip garip puan kayıpları yaşıyor ne yaparsam yapim moraller bozuk gidişat düzelmiyor ve sonra kovuluyorum 1.gösterilen takımla lige süper girip daha sonra kötü gidişat sonucu 5. 6. lıkla bitiriyorum siz ne yapıyorsunuz bu gidiş hepinizin başına gelmiştir nasıl düzeltebilirim tekrar ligin başındaki gibi oynamak için ne yapmam lazım şimdiden teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Merhaba,

Taktiğinle ilgili bir durum muhtemelen. Oyunda kullandığın taktiği yapay zeka çok hızlı çözebiliyor. Taktikte değişikliğe gidebilirsin. Sezon başı hazırlıklarını nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama sezona başlarken kamp günlerinde takıma 3 farklı taktik kuruyorum ve antrenmanlarda bu taktiklere yoğunlaşılmasını istiyorum böylece takım taktiklere alışmış oluyor. Bu şekilde yapmıyorsan bir denemeni önerebilirim. Tabiki taktikle ilgilide olmayabilir.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Bir maçtan bir kaç gün önce takım toplantısı yaparsan faydasını görürsün.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri