1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: The Bear | U.S Alessandria Calcio 1912 | Serie C | 1. Sezon

Default The Bear | U.S Alessandria Calcio 1912 | Serie C | 1. Sezon

U.S. Alessandria Calcio 1912

Taraftarımız

Kupalar

Giriş

Hedefler

~ İlk olarak şampiyon olarak küme yükselmek
    ~ İtalya kupasında gidebildiğimiz kadar gidebilmek
    ~ Ne olursa olsun hücum futbolu oynatmak (Yediğinden bir fazla atarsan kazanırsın mantığı)
    ~ Herkesin planladığı gibi genç yetenekler ile çalışmak
    ~ Ve en önemlisi; Kulübün lakabı gibi, yani ayı gibi rakipleri parçalamak.

Arkadaşlar eski üyeliğim ile yalnızca buradaki kariyer hikayelerini okuyordum ve oyunumu oynarken kariyer açma hissiyatına kapıldım. Gidebildiğini kadar gidecek.Üniversiteme 1 ay kaldı bitimine.Size en detaylı şekilde hikayemle beraber yürütme şansı sunacağım.

Kuralları okudum, kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim. Kusura bakmayın geç onay için ..

Hazırlık Maçları ~ İtalya Kupası

Sezon öncesinde büyük bir boşluğumuz olduğu için takım uyumuna basıp antrenöre bıraktım. İtalya kupasında da iyi gittik diye düşünüyorum.

Genel değerlendirmeler;

As forvetimiz R.Bocalon olacak büyük bir ihtimalle. Yedeği de bence çok sağlam Marconi olacak. Defansımız çok sağlam İtalya C ligine göre. Sol kanat iş yapar fakat sağ açık için isim bakabiliriz.Genel olarak tek transfer ile ara transfere kadar sıkıntısız ilerleriz diye umuyorum.

İtalya kupasında ilk turda 3-0 öndeyken salınca 3-2 bitti ama üstün olan bizdik. Bir üst ligimizdeki Cesena maçında da direkler izin vermedi. Pas olarak 703/507 ile
    tamamlasak da penaltılarda elendik.

Genel olarak hazırlık maçlarından 200.000 € gelir sağladık.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim..

Başarılar Takipteyim...

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Başarılar dilerim..
    Quote Originally Posted by harun2000harun View Post
    Başarılar Takipteyim...
    Teşekkürler

1-9. Haftalar

Genel Değerlendirme

İlk olarak transfer yapmamaya karar verdik. Devre arasında bir kaç oyuncu bakacağız.

9 Haftada topladığımız 21 puan ile liderlik koltuğundayız. Harika bir giriş yaptık lige. En üzüldüğüm maç ise Pro Piacenza maçı oldu. Maça 4. dakikada kırmızı ile başladık, buna rağmen 1-0 önde götürüyorduk, ta ki 90+1 de golü yeyip berabere bitinceye dek. Padova maçında ise herkes beraberlik bekliyordu fakat farka gitti. Orta saha'da Loviso oyun kuruculuğu ile harika işler başarıyor ve sol kanat Iocolano iyi iş yapıyor. Forvetimize ise diyecek laf yok, 9 hafta da 3 hafta sakat kalmasına rağmen 5 gol attı. Sağ kanada kimi koysam iş yapmıyor ve sol bek felaket kötü oynuyor. Devre arası bunlara yoğunlaşacağız.

Devam edecek!

Serie C 10-17. Haftalar ve
    İtalya Serie C Kupası(Sadece 3.lig takımları arasında düzenlenen kupa.Toplam 54 takımın katıldığı. Serie C/A-C/B-C/C)

Genel Değerlendirme

İlk mağlubiyetimizi Reggina deplasmanında aldık. Maçın kontrolü baya baya elimizde değildi ve taktik olarak ne yaptıysak kötü sonuca dur diyemedik.

Forvetimiz Bacalon dışında Iocolano mükemmel bir form yakaladı. Serie B'ye çıkarsak bu iki isimle kesin olarak sözleşme uzatmaya gideceğiz. Diğer bir sıkıntım ise, ortasaha da Mezavilla adında bir oyuncum var, 31 yaşında ve her maç neredeyse kırmızı görüyor.Artık bu oyuncunun maaşını kesmeye bile gittim.

Kadroda 24 oyuncu olmasına rağmen ve sürekli rotasyon şeklinde oynatmama rağmen isyan eden bir kadrodayım.Şükür ki oyuncular toplantıda oyuncuya değil, bana destek veriyor.Bu yüzden takım uyumu çok önemli.

Tek rakibim şuan 2.sıradaki Alto Adige.

Devam edecek.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri